tak mi ani ne pul roku od vymeny celniho okna prasklo , není tam nikde tupka , proste prasklina v pravem dolnim rohu , od kraje do stredu okna k destaku co je dole , citroen reklamaci zamitl s tim ze je to mechanicky poskozeno . no myslim ze mechanicky leda tak pnutim v karoserii . podle mého tam při montayi dali malo lepidla , bezne na tohle sklo se davaji dve lepidla a verim ze někdo chtěl usetrit . no pristi vymenu skla si fest pohlidam.