Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. marko kdybys mel jet sem neni problem u mne prespat:papa
    • 26
  2. Pe.Tr

    vite kde sehnat lizo ?

    je to jak rikam, jednak tohle auto od paul janeho koupil muj podrizeny a jednak ho casem i urval a ja mu jel do plzne pro nove . borec to dal rovnou i do laku. tel uz ale nemam
    • 10
  3. upřesním 5w30
    • 25
  4. Pe.Tr

    Podpěry pod auto

    mel jsem na tom tyden c8 ,pohoda
    • 15
  5. Pe.Tr

    vite kde sehnat lizo ?

    9682G6
    • 10
  6. Pe.Tr

    vite kde sehnat lizo ?

    najdi si oem kod
    • 10
  7. Pe.Tr

    vite kde sehnat lizo ?

    Vím že sem tam se objevilo na ebay celá sada s krabici
    • 10
  8. Pe.Tr

    vite kde sehnat lizo ?

    To je zakazkova výroba . Nevýhoda je že se zapomenes u obrubníku a je hned ko. Vyrábí to jeden plzenak .tel bude mít urco paul jane nebo mates306
    • 10
  9. Pe.Tr

    identifikace závady

    bože a já psal snad že jsem ji zabil ? to mužu až po 1.listopadu
    • 19
  10. Pe.Tr

    identifikace závady

    • 19
  11. Pe.Tr

    revize plyn kotle

    no počítám že do peti let budu menit i kotel , jaky je rozdil mezi atbosferou a turbem? krom ceny teda.
    • 87
  12. Pe.Tr

    revize plyn kotle

    počítám 15-20
    • 87
  13. Pe.Tr

    revize plyn kotle

    dnes probehla revize-kontrola komina. papir jsem nedostal , musim odstranit nedostatky. jinak kotel mam atmosferickej teda. nedostatky - roura od kotle do komina je hliniková vnitřek kominu je hliníkovej - už fest spuchyrovanej -uz nevim presne ale nejake okenko u tecka chybi a zas nejake je uplne jinde(zazdit) -komin je 60cm pod urovni štitu střechy. vic si nepamatuju čekám na kalkulaci
    • 87
  14. Pe.Tr

    identifikace závady

    tak byla to kuna , tímto děkuji Šaldovi , ale mám pocit že je tam někde ještě jedna.
    • 19
  15. Pe.Tr

    Česko-slovensko má talent

    a vyhuleni jezdej v eskládě
    • 17
  16. Super dekuji. Zitra poslu.Takove ksefty mam nejradeji. Ta jak bydli s Pe.Trem
    • 86
  17. Ahoj velky banane,dekuji moc za ty karticky.Uz sem moc nechodim.Posilam ti jeste 97,187,207 stejns jestli myslis pravek tak ti poslu 176 tak mi posli do me sz adresu. Jinak na jiz chybi pouze 83.Nema nekdo? Ta jak bydli s Pe.Trem
    • 86
  18. Ahoj velky banane,dekuji moc za ty karticky.Uz sem moc nechodim.Posilam ti jeste 97,187,207 stejns jestli myslis pravek tak ti poslu 176 tak mi posli do me sz adresu. Jinak na jiz chybi pouze 83.Nema nekdo? Ta jak bydli s Pe.Trem
    • 86
  19. Pe.Tr

    Pe.Tr opět v peugeotí káře

    A tak jako co byste chtěli ještě upravovat na S Long 6.3 AMG 4matic ... [upravil dne 21/9/13 09:51 od Pe.Tr]
  20. Pe.Tr

    Pe.Tr opět v peugeotí káře

    tak příští auto bude opravdu seriovka
  21. tak mi ani ne pul roku od vymeny celniho okna prasklo , není tam nikde tupka , proste prasklina v pravem dolnim rohu , od kraje do stredu okna k destaku co je dole , citroen reklamaci zamitl s tim ze je to mechanicky poskozeno . no myslim ze mechanicky leda tak pnutim v karoserii . podle mého tam při montayi dali malo lepidla , bezne na tohle sklo se davaji dve lepidla a verim ze někdo chtěl usetrit . no pristi vymenu skla si fest pohlidam.
  22. Pe.Tr

    tankování plynu

    Tzn. Čím víc opotrebena pistole tím víc plynu natankuju?
    • 28
  23. Pe.Tr

    tankování plynu

    no jezdim do brandlu , tam je pidi tlak , tankuju snad pul dne a dostanu tam i 54l a ted jsem tankoval v nera , kde to bylo plne behem minuty a jen 46l tak jsem nejak mimo.
    • 28
  24. Pe.Tr

    tankování plynu

    tzn čím větší tlak tím mín plynu?
    • 28
  25. snad se to neřešilo už ale nenašel jsem . jak je možné že u některé čerpačky natočím 46 litru a u některé 54 litru?
    • 28
×
×
  • Vytvořit...