tak po 25t km a dvou letech opet vymeneny dve zadni krajni civky , ta jedna pro trvalou zavadu a ta druha se mi nelíbila, všechny tri zadni civky new.
konecne se zjistilo kam se mi ztraci voda , nastesti v motoru to není.
zase rosi chladic vody co jsem před rokem a pul menil , zatím zkusim utesnovac od tec 2000