Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. jenom sonduju jestli je někdo kdo nakupuje na klubovou kartu i jinde než v Autokelly. Badišáka a ostatní prodejce, kteří prodávají i neřádným členům nepočítám. Jde jen o moji soukromou zvědavost (vyplývající teda z mého působení ve vedení v minulosti) , nic v tom nehledejte. Díky za reakce k tématu.
    • 30
  2. Pumpu zivi hlavne shop ne palivo
  3. Ono kojetice 31,90
  4. Pe.Tr

    prosím o radu identiikace

    to je nahon tachometru
  5. ale celou dobu mluvím o servise , ne o voze!
    • 17
  6. Bože, ne , třeba proto, že jsou nejkvalitnější a nejlevnější .
    • 17
  7. Nevim jak s autem ale hyu Rýmařov je nejvyhledavanejsi hyu servis v republice.
    • 17
  8. co potrubní pošta? nebo inspirace z Výtopny? já si doma rád zařvu
    • 37
  9. Pe.Tr

    Huawei modem od O2

    Tchanovi tez odesel a nabízely za 1000
    • 33
  10. Pe.Tr

    přední ramena

    Vedouci skladu nd PSA vi co si tam dal.:-D
    • 34
  11. Pe.Tr

    Přední světlomety

    U 807 se steluji paraboly kazda solo
    • 18
  12. Prodejci jsou levni ale servismebi drazí. Ja napr ted resim plyn kotel. Na netu za 20 prodej ale nikdo nenamontuje a u servisaku co i montuji je za 30. Vsude to je stejne. Jen auto si opravím sam. S tim kotlem je to horsi :-D
    • 12
  13. Ale tady se bavime o autech...
  14. Pe.Tr

    Dálková světla -problém

    Rozeber levou packu staci ten prstenec co zapina svetla. Bude tam malinkej jako tistak az ho uvidis pochopis kde je chyba. Ta cesta se da znovu vypajet a medeny spinac zas vytvarovat.
  15. Smart, uz jen ten pocit s kterym jedes. Jako ze musis pocitat s tim ze te nikdo v zrcatku nevidi. Mame dve v praci a priznam se ze se snimi bojim do prahy.
  16. Pe.Tr

    přední ramena

    Ja reklamoval po 10000km original
    • 34
  17. Pe.Tr

    Dobrá neurologie bez doporučení

    do FN ova fakt nee aktualne doktor nejakej mongol , no des. jinak ja mel migreny, hledaly mi tlaky v hlave ,za očima a tak , same prasky a nic a pak se u zubare zjistilo ze mi tlaci osmicky do sedmicek, tak osmicky vyndali a je po migrene. ale tak každý to ma jinak.
    • 8
  18. Pe.Tr

    usb host-otg

    V tv upozorňovali na repliky z chiny
    • 15
  19. Ale z rozumu bych si to nekoupil. Nd jsou vklidu, ale servisy to je bida.
    • 7
  20. Jezdil jsem s tim sluzebne ale co si vybavuju urcite spotřeba nebyla pod 6 ale jezdilo se stim hezký. Jen proste ty vybavy jsou hrozne. Vlastne jen klima :-)
    • 7
  21. Tycky stabiku na 207 vydrzi nesmysl, cepy se menily jak na bezicim pase
    • 6
  22. Schreeku proc ne www.autowozar.peugeot.cz/auto-wozar/ to jsou srdcovy peugeotaci co si pamatuju a jsou blize
    • 35
  23. co nový boxer? mě se líbí.
    • 35
  24. Čep v rameni
    • 6
×
×
  • Vytvořit...