do FN ova fakt nee
aktualne doktor nejakej mongol , no des.
jinak ja mel migreny, hledaly mi tlaky v hlave ,za očima a tak , same prasky a nic a pak se u zubare zjistilo ze mi tlaci osmicky do sedmicek, tak osmicky vyndali a je po migrene. ale tak každý to ma jinak.