Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Agresivni marketing :-D
  2. Pe.Tr

    čo to je? mikrofon s reprakom...

    Cidla alarmu
  3. Pe.Tr

    Potkal jsem klubáka...

    Dnes cca 11 na r10 smer Mb stribrna mozna seda 306 mozna 106 s P v rz a v bocnim okenku stribrna samolepka klubu, kousek za brandysem sem pri predjizdeni troubnul hehe ve sluzebnim medourovi. Vubec netusim kdo to byl. Po 13 hod v Jicine 406 sedan Míši of cs cargo :-)
  4. Pe.Tr

    807čka rada

    njn je to tak
  5. Pe.Tr

    807čka rada

    to je možný , citroen to delal gratis , Peugeot mel ceny od 1000,- a vejš..... to je normalni no
  6. Silnější pes mrdá.
  7. vyřešil jsem to , prodal jsem auto . pravdou je že už me ted pes nechodí vítat , nepozna že se vraCim domu
  8. Pe.Tr

    807čka rada

    Tz ze muzes jezdit s tim minimem. Jestli bys neuspel na stk stezoval bych si nebo zmenil stk
  9. Pe.Tr

    807čka rada

    Napis ze zadas o potvrzeni ze vuz je homologovany na 4-8 nebo 5-8, nejsem si ted jis kolik mas sedacek uprostred
  10. Tak jeste dva roky asi, abych to taky vyzkousel
  11. Pe.Tr

    807čka rada

    Jj vim. Xpetrix, tak napis importerovi. K dealerum nechod tam to nema cenu.
  12. Pe.Tr

    807čka rada

    Nevim jak ted kdyz cit a peu jsou jedna parta, ale kdysi na citroen cz byl online formular na homologacni oddeleni napsals pozadavek do prilohy dal scan vtp a cekal na odpoved
  13. Pe.Tr

    Potkal jsem klubáka...

    Si byl na prodejne a holky v sedanu tak sem se stavil kdyz jsi tam nebyl. Ada je proste hezci nez ty
  14. Pe.Tr

    807čka rada

    Tak tenkrat tech 807 tolik nebylo a standart byl 5 mist a nekdy 5 +2 vyjimecne 5+3 (lavice) tu jsem live nikdy v 807 aj nevidel, a 2+2+2 byl uplne neco nevidaneho :-)
  15. Pe.Tr

    807čka rada

    Prosel jsem pac jsem si nechal od importu poslat papir o spravnem otypovani vozu ad sedacky mam tam ted 4-7 predtim bylo 5-7 a nechal to opravit v TP respektive zapsat. Taky diky znamostem na pcr to bylo jen po tel a do dvou dnu byl papir doma, taky zrejme dost ulohu hralo to ze auto bylo do 50tis km vlastnictvim importu :-) . Na stk se mu nenelíbilo ze sem prijel s 4 sedackama 2+2, tak to jezdi 99% dni v roce kvuli potrebe velkeho kufru.takze me stacilo doma nacvaknout patou sedacku do treti rady a hotovo, ale chtel jsem to mit uplne ok.
  16. Odpust ze se ptam. Co ti bylo zes mel neschopenku jen na 5 dni. Jen se ptam ze zvedavosti, nic zleho v tom nehledej.
  17. Pe.Tr

    Potkal jsem klubáka...

    To bude to same jako ja, viz vyse vcetne foto. Jeste jsem zapomnel predevcirem skuci v brandlu na sidlisti
  18. Pe.Tr

    807čka rada

    807 prosla trema technickejma nez me na ctvrte kvuli sedackam "vyhodily" na tricet dni
  19. Na to nepotrebuju potvrzeni :-D
  20. Co je to neschopenka?
  21. Pe.Tr

    Potkal jsem klubáka...

    Jinak vcera Ada s Val v scratch aute na Ocelarsky, Sv a kubu306 nepocitam
  22. Pe.Tr

    Potkal jsem klubáka...

    Pechy vcera na skutru u europarku, rano jsem ho taky nekde videl a ted na konci prumyslove, ale treba se pletu ale bilej cervene polepenej skutr to se jen tak nevidi
  23. Pe.Tr

    řadící páka

    Ano
  24. Krnov a ova je trosku vic od sebe nez si myslis
  25. Pe.Tr

    C8 3.0V - záměna paliva

    www.autoservistrnka.cz pozlobil jsi lambady
    • 8
×
×
  • Vytvořit...