Prosel jsem pac jsem si nechal od importu poslat papir o spravnem otypovani vozu ad sedacky mam tam ted 4-7 predtim bylo 5-7 a nechal to opravit v TP respektive zapsat. Taky diky znamostem na pcr to bylo jen po tel a do dvou dnu byl papir doma, taky zrejme dost ulohu hralo to ze auto bylo do 50tis km vlastnictvim importu :-) . Na stk se mu nenelíbilo ze sem prijel s 4 sedackama 2+2, tak to jezdi 99% dni v roce kvuli potrebe velkeho kufru.takze me stacilo doma nacvaknout patou sedacku do treti rady a hotovo, ale chtel jsem to mit uplne ok.