Já mám dva obleky a oba Prostějov. Jsou koupené v prodejně, která je už několik let v likvidaci První mě stál 1000,- (sako akorát, kalhoty mi krejčová předělala na míru), druhý vyšel na 2000,- a ten jsem si poskládal tak, aby padl (sako z jednoho a kalhoty z druhého obleku)