Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Tak. A teď už jen počkat na balík od godzily
    • 17
  2. Povídej. Jsem hned u hraničního přechodu Střelná EDIT: Kdyžtak napiš klidně na icq [upravil dne 20/9/11 07:17 od Andreww]
    • 17
  3. Mohl bych o ně taky poprosit? Jsou fakt super Děěěkuuujuuu
  4. Dano406: Myslím ten u benzínky Nechci nikoho shazovat, ale k učňům bych si auto na servis nedal.
    • 18
  5. Andreww

    Vendiho kombík 306 1.6i 98

    Je automatická...mám ji taky. Prostředním si nastavíš požadovanou teplotu a levý hodíš do polohy AUTO. Otáčky se pak sami regulují Taky přeji hodně šťastně ujetých kilometrů
    • 72
  6. Andreww

    sběrný kontakt AIRBAGU

    Blikající kontrolku bagu většinou způsobují vadné kontakty v konektorech pod sedačkama. Nejlepší je spájet napevno
  7. Dano406: A na Bobrkách nemají geo? Zkusím zjistit od kámoše, dělá tam jeho otec
    • 18
  8. Při černé vyniknou kola a zanikne prach z brzd Já mám slonovou kost
  9. Bydlím 25km od Vsetína a jezdím přes něj každý den Teda v pracovní dny [upravil dne 16/9/11 09:07 od Andreww]
    • 18
  10. Andreww

    track z reklamy

    Je to Fatboy Slim, jen teď nevím název songu... Edit: Jmenuje se to Love Island a je to z alba You\'ve Come Along Way Baby [upravil dne 15/9/11 13:49 od Andreww] [upravil dne 15/9/11 13:51 od Andreww]
  11. Andreww

    Kotouče od Auto Kelly

    Mechanik co mi dělal rozvody použil vodní pumpu od Starline. Po 40ti tis. na ní uletěly všechny lopatky a přehřál se mi motor. Od té doby s tím mám jen peklo a Starline už mi prostě do auta nesmí. Co se týká brzd, tak známý říkal, že brzdí dobře, jen se rychleji ojíždějí
    • 59
  12. Andreww

    306 1.4 rada

    Brisk jsem do své 1.4ky dal jednou a měl jsem s nima problémy. Od té doby kupuju jen NGK a naprosto v pohodě
    • 9
  13. Andreww

    306 Black Widow /// prodáno =(

    A o kolik šel nakonec zadek dole?
  14. Andreww

    stlačení brzd. válečku

    Co jsem slyšel já, tak otáčet se musí jen zadním pístkem, a to jen tehdy, používá-li se pro ruční brzdu A u mě to tak opravdu je.
    • 9
  15. Andreww

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    A už to budeš mít hotové?
  16. Jednou jízda bez malého TP za 100,-Kč a před cca dvěma rokama 500,-Kč za fólie na předních oknech. Hned poté odstraněny Jinak naštěstí nic.
  17. Andreww

    306 Black Widow /// prodáno =(

    Za mě taky 3
  18. to Míza: Ale origo začerněné lampy jsou lepší než ty AE
  19. Andreww

    Lidskej nevkus

    Kdoví, jestli neměl leopardí potahy...nebo aspoň tanga
  20. Kabinový filtr není mýtus...opravdu existuje a prodává se, jen bohužel není kam nainstalovat
    • 23
  21. To už je druhé auto, které jsem hodil do \"tipů na zajímavé kousky\" a koupil ho někdo z klubu Měl bych od prodejců požadovat provize za zprostředkování Jinak samozřejmě gratuluji a ať slouží a dělá radost
    • 29
  22. Andreww

    budíky diesel - otáčkoměr

    Na první dva dotazy bych Ti asi s jistotou neodpověděl, ale na třetí ano. Rozdíl je ten, že old model ma analog počítadlo a new má digitál. Takže to zaměnit nepůjde. Jinak já jsem měl na své 1.4ce budíky s hodinama a přehodil jsem je za budíky s otáčkoměrem (jsou buď z 1.6 nebo 1.8) a ani jsem nemusel nic dopojovat
    • 6
  23. Andreww

    Pánský oblek

    Já mám dva obleky a oba Prostějov. Jsou koupené v prodejně, která je už několik let v likvidaci První mě stál 1000,- (sako akorát, kalhoty mi krejčová předělala na míru), druhý vyšel na 2000,- a ten jsem si poskládal tak, aby padl (sako z jednoho a kalhoty z druhého obleku)
    • 17
  24. Andreww

    Co používáte na mytí rukou

    Momentálně máme v práci XFluid od Wurthu a všichni si to chválí
    • 56
  25. Andreww

    Disky - aké ET sa vlezie

    Já mám 6,5Jx15 ET15 s pneu 195/50 a je to myslím optimální [upravil dne 5/9/11 08:54 od Andreww]
    • 51
×
×
  • Vytvořit...