Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Asi to chce cvik Moc pěkné autíčko. A kam ti zmizela z bydliště Val. Senice?
  2. Ještě si můžeš pořídit RC 1:10 Já mám momentálně v hlavě 306 cabrio, ale to si možná letos dopřeju Jinak nevím. Většina nových aut mě nebere, tak snad nějakého veterána
  3. Andreww

    ziarovky

    Takhle to beru Pokud tím neobtěžujete ostatní, tak je to v poho. Fabie je kapitola sama pro sebe. Vzpomenu si na to vždy, když nějakou předjedu...to si pak ťukám na čelo dzin: Kdyby se Ti chtělo zainvestovat, tak kup origo čiré Valea a ty budou svítit určitě líp. Předpokládám, podle ročníku, že teď je tam nemáš.
  4. Andreww

    VALEO vs. DEPO

    Depa se tu probíraly už hodněkrát. Je to prostě druhovýroba a ne vždy povedená. Osobně jsem je měl na své 306, když jsem ji koupil. A svítily opravdu strašně Takže jsem nakonec sehnal stejně Valeo. Depa jsem rozebral, stříknul na černo, dal do nich paraboly s rozbitých Valeo a použil na druhou 306 Takže co mě se týká, tak Depo opravdu doporučit nemůžu!
  5. Andreww

    ziarovky

    fejfarz: A 55 kW Ti paraboly nevypálí? Jinak přisvicování mlhovkama, pokud není mlha, bych ani nevzpomínal. Je to totiž pěkná prasárna (zakázaná) [upravil dne 3/1/12 18:28 od Andreww]
  6. Andreww

    Jaké bylo vaše první auto ?

    Jako správný tuner Škoda Rapid 130 r.v. 1989. To jsem měl v roce 2004. Od té doby jen 306ky a v podstatě bez úprav
  7. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    A naloženo...sáně + 2x SNB
  8. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Jsem rád, že se líbí Dal jsem si na ní záležet. A ještě jeden winter setting
  9. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Já vím
  10. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Jinak ještě nějaké ty momenťáky:aut
  11. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    ...
  12. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    wwwčko
  13. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    ...
  14. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Ježíšek zavítal i k nám. Nechal jsem si vyrobit Peugeotí mikinu pro své vozídko
  15. Andreww

    Vánoční dar

    Akce pro nováčky trvala do 17.12.2011. Viz zde.
  16. Andreww

    Peugeotí úchylka i pod stromečkem

    Zádíčka
    • 26
  17. Andreww

    Peugeotí úchylka i pod stromečkem

    Já jsem si udělal taky Peugeotí Vánoce Teda spíše své 306ce
    • 26
  18. Andreww

    Lidskej vkus

    Tohle už je nějaký ten pátek starý kousek. Už jsem i zapomněl, že to auto existuje
  19. Andreww

    306 gti historie

    oda: Musíš se poohlédnout jinde
  20. Hehe, taky jsem dostal uzamykatelné nosiče na lyže Ale já jsem si vybral hliníkové
  21. Andreww

    Led páseky

    Vždyť na tom nic není. (+) přes vypínač na (+) pásku a (-) přímo na (-) pasku. Pásek je přímo na 12V, takže není třeba žádných odporů
    • 48
  22. Andreww

    O tom kedy po sviatkoch do prace :)

    Já dnes končím (zítra ještě nějaký ten kšeft ) a do práce zase od 2.1.2012
    • 55
  23. Andreww

    P106 XSi. Seat Toledo 1.9 TDi by Gombi

    Tohle by se mi taky líbilo, ale už jsem tady 3, tak na to prdím...
  24. Andreww

    306 Stráňa ...Upgrade 2016

    Stráňa: Super Taky bych mohl oužít HAND WASH ONLY Rejty: Stále na to čekám. Takže příští rok už bude sraz?
  25. Andreww

    Lidskej vkus

    Z toho LOW-vozíku se musí ale špatně vyndávat nákup
×
×
  • Vytvořit...