Takhle to beru Pokud tím neobtěžujete ostatní, tak je to v poho. Fabie je kapitola sama pro sebe. Vzpomenu si na to vždy, když nějakou předjedu...to si pak ťukám na čelo
dzin: Kdyby se Ti chtělo zainvestovat, tak kup origo čiré Valea a ty budou svítit určitě líp. Předpokládám, podle ročníku, že teď je tam nemáš.