Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Ale já nechci karbon:P
    • 33
  2. Kolik by mě mohlo vyjít polepení celého auta?
    • 33
  3. Andreww

    405 Alpine White-trosku zmeny

    To je při těch opravách v ČR úplně normální jev. Měl jsem to nejednou. Používám na to syntetiku ředidlo:super
  4. Andreww

    Doplnky z nehrdzavejucej ocele

    Stáhnul se sice dokument ve wordu, ale stejně mi to po spuštění udělalo bordel...
    • 61
  5. Zkus tady http://www.autoprofiteam.cz/prodej_ate_detail.php?&mbrid=182 Zavolej tam ráno po 9té hodině. Pokud by měli, mohl bych Ti to vyzvednout a poslat...jsou jen ve Vsetíně a Val. Meziříčí.
  6. Já to chci:o
    • 33
  7. Andreww

    306 1,6 65KW versus 72KW

    Volba je jasná... do 306 se 1.6 16v nikdy nedával:fnuk
    • 27
  8. no čím chcete:D snad to stihnu ale měl bych Záleží na tom, do čeho se nás víc vejde:D Jsi měl napsat, že pojedeš přes Vsetín, tam by se dal udělat taky minisraz:aut Jinak super kára:super i kolega z práce (Subarista) tady slintal.
  9. A čímpak přijedeš na Myslivnu?
  10. Andreww

    Co je to za auto? (po x - té)

    Myslím, že marko má pravdu... Accord první generace...
  11. A jeden Kresta
    • 13
  12. Andreww

    ďalšia 106

    Pěkné Jen ještě k tomu příspěvku, co jsi dával do pokecu. Není to Roland Garros, ale podle sedaček je to Eden Park. Tak teď už je to potvrzeno i ve výpisu... [upravil dne 24/5/10 Andreww]
    • 10
  13. Viděl bych to na sraz > pokec u aut > pokec u občerstvení > pokec u aut > odjezd:aut Snad nebude pršet, aby mělo cenu to umývat.
  14. Andreww

    cena krytky v peugeotu

    Jestli je to ještě aktuální, tak tady
    • 10
  15. Zase jedno co podporuje ČSSD s Pablbkem v čele... http://www.youtube.com/user/tvods?v=C_bCclBVAh4&feature=pyv&ad=5136824294&kw=
  16. Ještě dotaz. Bere tam někdo z vás s sebou i drahou polovičku? Se mnou totiž asi přijede, když už to bude taková projížďka, tak bychom se ještě někde stavili...
  17. Takže souhrn: Místo: Myslivna ve Vratimově Datum: 29.5.2010 Čas: 15:00 Souhlasí?
  18. Andreww

    swedak 306

    Jupí!, budu spoluautor:D
  19. Andreww

    swedak 306

    Omlouvám se za tu drzost:mad:, ale mě by se líbilo pro uchucení kola na střeše použít nějaké staré kožené řemínky místo těch černých pásků. Jen návrh... [upravil dne 18/5/10 Andreww]
  20. Andreww

    jsem tu novy

    Nevím, jak jsou na tom kombíky, ale zrovna tady je jeden na prodej. Je v příspěvku od Luboš.H
    • 14
  21. Andreww

    swedak 306

    NICE:potlesk
  22. Andreww

    Noční hlídání

    To už tu určitě nebudu:bojim
  23. Andreww

    Noční hlídání

    Přítomen:papa Zatím:aut
  24. Já bych rád viděl Sobolovo auto naživo, takže jsem třeba pro 15:00. Ne zase moc brzo, ať nemusím vyjíždět hned z rána:D
×
×
  • Vytvořit...