Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Nádobku jsem nesundával, ty boční vodítka taky ne a neměl jsem žádný problém Šlo to krásně dolů...
  2. 4
  3. Andreww

    Moje 306 už dojezdila

    Tak to je fakt pech Oprava se asi fakt nevyplatí
  4. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Bylo...musel jsem to vycvaknout, přehodit a nacvaknout zpět. Trvalo mi to snad 2 minuty :D:D
  5. Andreww

    Lidskej vkus

    Tak to bych se obětoval, a nacpal bych se i do 106ky:D:D:D Krásný kousek [upravil dne 22/1/11 14:13 Andreww]
  6. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Přesně tak, je dvoupolohové. Pokud potáhneš míň, jede okno jen, když držíš. Pokud potáhneš přes první polohu, sjede nebo vyjede okno až do koncové polohy. Pokud ho zase tlačítkem nezastavíš [upravil dne 22/1/11 11:07 Andreww]
  7. Andreww

    auto na -setrvák

    Dnes to bylo v autosalonu na Primě. Ten setrvačník je na podlaze vedle řidiče. Takže autíčko pro singly
    • 9
  8. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Od středy nová technická i \"emise\" :D:D V autě přibylo ovládání předních oken s Á-čkem by Meldik. Tímto mu ještě jednou děkuji Za chvíli to bude v plné palbě
  9. Něco jsem Googlil nebo Seznamil a dostal jsem se až sem Už ani nevím, jak je to dlouho
  10. Andreww

    Lidskej nevkus

    Ta 106 tu nemá co dělat podle mě Jen ji chybí nárazník... Add: Co se skrývá za tímto nevkusem... všimli jste si té bílé 205 s vyklápěcími dveřmi?
  11. Andreww

    jaká kola na 306

    Mělo by to být ET 12
  12. Andreww

    306 5dv hatch 1,4

    To jako urval celý ten středový panel ? :o:o
  13. Andreww

    Mapa členů

    A co já tam sám chudáček na východě Moravy:fnuk :D
  14. Andreww

    Lidskej nevkus

    A co tenhle ? A jsou tam i horší :D:D
  15. Napřed vyloupneš spodní díl střed. panelu ( opatrně třeba nožem ). Pod ním jsou dva torxy T20. Odmontuješ a odpojíš hodiny. Pak dát ven rádio a zezadu po stranách jsou matky M5:myslim. Poté vytáhneš zbytek panelu. Pak už jen rozdělat to ovládání a vyměnt žárovky
  16. Andreww

    problem so svetlom

    A zkoušel jsi tu žárovku i v druhém světle? Třeba se jen jeví jako dobrá.
    • 7
  17. Andreww

    306 Stráňa ...Upgrade 2016

    Lepil jsem to PU lepidlem. Nic jiného jsem po ruce neměl, ale mělo by to být v poho.
  18. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Jsou to ty moje letní Exclusive Line Jen jsou teď opískované a čekají na lak.
  19. Andreww

    306 Stráňa ...Upgrade 2016

    Já jsem to měl taky taktak, ale nacpal jsem
  20. Nejsem si na 100% jistý, ale myslím, že 5dv. a break mají stejný systém zadního uchycení. Předek bude určitě stejný
  21. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Zase nějaké ty provozní záležitosti: Výměna olej + filtr Nákup pylového filtru v Kelly s 25% slevou Zítra STK + ME A jako bonus jedny kulatiny:aut
  22. Andreww

    306 Stráňa ...Upgrade 2016

    Já jsem světlo nacpal do trouby ...plná palba na cca 4 min. Viz moje vlákno:papa Předělával jsem angličana na naše. Pokud se zadaří budu ještě předělávat Depa na Valea [upravil dne 17/1/11 21:50 Andreww]
  23. RSW určitě nedává typové listy:bojim
  24. Tohle samé je kousek pod tvým příspěvkem:P Jmenuje se to \"reakce na lekačku\".
  25. Andreww

    OZ Racing

    Myslím, že tu byl někdo, kdo dělá v českém zastoupení pro OZ, ale nemůžu si vzpomenout, kdo to byl:myslim
×
×
  • Vytvořit...