Přesně tak, je dvoupolohové. Pokud potáhneš míň, jede okno jen, když držíš. Pokud potáhneš přes první polohu, sjede nebo vyjede okno až do koncové polohy. Pokud ho zase tlačítkem nezastavíš
[upravil dne 22/1/11 11:07 Andreww]
Od středy nová technická i \"emise\" :D:D
V autě přibylo ovládání předních oken s Á-čkem by Meldik. Tímto mu ještě jednou děkuji Za chvíli to bude v plné palbě
Napřed vyloupneš spodní díl střed. panelu ( opatrně třeba nožem ). Pod ním jsou dva torxy T20. Odmontuješ a odpojíš hodiny. Pak dát ven rádio a zezadu po stranách jsou matky M5:myslim. Poté vytáhneš zbytek panelu. Pak už jen rozdělat to ovládání a vyměnt žárovky
Já jsem světlo nacpal do trouby ...plná palba na cca 4 min. Viz moje vlákno:papa
Předělával jsem angličana na naše. Pokud se zadaří budu ještě předělávat Depa na Valea
[upravil dne 17/1/11 21:50 Andreww]