Takže můžu teda zaplatit už dnes jo? Nebo to nechat až po 1.11.? A mně to taky vezmeš do Senice? Kdyžtak zase místo tel napsat Senice? Dík
[upravil dne 26/10/12 07:47 od Andreww]
V 306 jsou vzadu taky dva konektory na okna. Prostě na každé tlačítko jeden konektor. Ty druhé dva konektory jsou podle mě na tlačítka vyhřívání sedaček. Mám je v autě taky, ale u mě je jen příprava vyhřívání