straki007: Pokud pojedeš, budeš brát dia? Pokud je to možné, potřeboval bych spárovat dálku v klíči. Mám 306 s radiovým centrálem a po výměně baterie nekomunikuje. Přihlášení přes spínačku nefunguje. Je třeba kartička s kódem? Díky
olda: Jde to, jen se do nich musí říznout. Sám jsem to dělal
Takže z 3dv. na 5dv by to mělo jít bez problémů, ale u zadních dveří zvrchu nebude do čeho nýtovat
Já mám vpředu Hertz DCX 165, vzadu v platu nějaké noname 8\" basáky a celé to živím z JVC KD-G521 bez zesáku a úplně mně to stačí
EDIT: Nepiš pořád bedny, ale repráky
[upravil dne 29/3/13 11:33 od Andreww]