Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Andreww

    306 St. Tropez - prodáno :(

    Přesně vím, o čem mluvíš Na 3dv. jsem taky sundal jen přední. Ale tam to vypadá trochu líp, než u 5dv.
  2. Andreww

    Peugeot 306 1.8 16V Upravy a plany

    Žádná závada nemá vliv na jízdní vlastnosti Technik je kamarád?
  3. Andreww

    306 St. Tropez - prodáno :(

    Z toho důvodu jsem nedával fólie vůbec. U mě buď celé, nebo nic
  4. Andreww

    306 Cabrio 1.6i 1997

    Paráda I kola budou OK S tím sluníčkem mě to popravdě celkem vyhovuje. Jenom by mě to štvalo, když není auto hotové
  5. Mrkni na poslední sérii fotek k Mízovi Já jsem koupil kosmetiku Meguiars, ale skrz počasí jsem se k tomu ještě nedostal
  6. Andreww

    306 Stráňa ...Upgrade 2016

    Tak tohle je fakt pecka A kde máš ten volant? Asi tam nebude co?
  7. Lehce pod nulou a venku toto
  8. Andreww

    Kolko ste vykúpali ?:)

    My jsme dřív dávali holkám sprchu
    • 15
  9. straki007: Pokud pojedeš, budeš brát dia? Pokud je to možné, potřeboval bych spárovat dálku v klíči. Mám 306 s radiovým centrálem a po výměně baterie nekomunikuje. Přihlášení přes spínačku nefunguje. Je třeba kartička s kódem? Díky
    • 22
  10. Andreww

    čouhající hadice v motoru

    A kam vede druhý konec?
    • 15
  11. Andreww

    306 cabrio THE END na prodej...

    Co ty rámečky RZ od Fordu? Ještě bych hodil bílé boční blinkry
  12. Andreww

    306 cabrio THE END na prodej...

    U vás už je snad jaro?
  13. Tak napiš, kterou potřebuješ Snad se nějak domluvíme. Já už na tu hydrauliku kašlu
    • 55
  14. Andreww

    diagnostická zásuvka

    Je pod volantem u pojistek a mělo by to být OBDII
    • 11
  15. olda: Jde to, jen se do nich musí říznout. Sám jsem to dělal Takže z 3dv. na 5dv by to mělo jít bez problémů, ale u zadních dveří zvrchu nebude do čeho nýtovat
    • 6
  16. Andreww

    Nestartuje

    Moje chyba. Přešetl jsem si, že máš 2001, ale už ne to, že se jedná o break
    • 7
  17. Andreww

    306 cabrio THE END na prodej...

    Hezká práce To výsledné ET bude ideální
  18. Pod sněhem Hledej
  19. Andreww

    Cinciho modrásek 2.1TD - STK za námi

    Jo viděl
    • 51
  20. Andreww

    Repro do P306

    Já mám vpředu Hertz DCX 165, vzadu v platu nějaké noname 8\" basáky a celé to živím z JVC KD-G521 bez zesáku a úplně mně to stačí EDIT: Nepiš pořád bedny, ale repráky [upravil dne 29/3/13 11:33 od Andreww]
    • 15
  21. Andreww

    Nestartuje

    Pokud máš ostřikovač nad zadním oknem a plastové ramínko stěrače, tak motorek doma mám Měnil jsem za stěrač s triskou a původní mi zůstal nevyužitý.
    • 7
  22. Andreww

    Hnus na tohle se musíte podívat..

    Já 10 tis. Za rok měním 2x Spíš mě zajímá, co je v cabriu. Předchozí majitel neměnil, jen doléval
    • 26
  23. Tady napadlo asi 15cm a nějak moc se to drží
  24. Andreww

    306 cabrio THE END na prodej...

    Je snad trochu lepší odezva na plyn. Zvuk se změnil, když jsem vyhodil kat Co se týká spotřeby, tak tu zásadně neřeším
×
×
  • Vytvořit...