Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Andreww

    Tak kdopak ještě nepřezul

    Čepy vyměněny, kola přehozeny
  2. Andreww

    Tak kdopak ještě nepřezul

    Zítra snad přehodím čepy a dám asi i letní
  3. Andreww

    306 cabrio THE END na prodej...

    To není moc pořádná fotka
  4. Tady jsem Ti něco nafotil. Nikde žádný šroubek, jen zatavené
  5. Andreww

    Barvení třmenů

    Alkyton kryje určitě líp Hammerite už nechci vidět Červenou fakt ne. Já jsem dal na 306 slonovou kost
  6. Andreww

    Tak kdopak ještě nepřezul

    Zatím taky, ale na srazu bych měl rád letní
  7. Andreww

    Tak kdopak ještě nepřezul

    Uvidím, jak bude. Kdyžtak to ještě v sobotu hodím na letní
  8. Andreww

    Tak kdopak ještě nepřezul

    Jedeš Žilinu na letních? Já váhám
  9. Andreww

    Lidskej nevkus

    Ale krasavec to teda taky není
  10. Nějak jsem na to pozapomněl Zítra na to mrknu a případně odfotím
  11. Asi se k vám taky přidám A pokud má být fotbal, tak foxo by měl zvážit účast
  12. Já budu mít leštěnku bez střechy a pukneš ty
  13. Beztak je zastříkaly bezbarvým lakem
  14. Tak fotky bych tady ani nedával
  15. Já nejsem tak starý Ale jinak dík. To auto dostává to, co si zasouží a u minulého majitele se nedočkalo
  16. Andreww

    Jacobsoon ~ 306 ~cabriolet

    Tento stojí na aukru 3890,-Kč. Je to dost, ale v době, kdy jsem ho sháněl, na ebay nebyl ani jeden origo Asi špatná doba na nákup. Taky mě zajímá, jestli se vejde do kufru, ale nemám auto doma, abych to zkusil.
  17. Andreww

    zapojenie angel eyes

    Zkus udělat fotku, odkud jdou. Já jsem tam měl tak vytažené ledky. Bylo to na 306.
  18. Po obvodu mají být packy, na které se mřížka nasadí, a pak je to zatavené Pokud se k tomu dnes dostanu, tak Ti to vyfotím
  19. Andreww

    Lidskej nevkus

    Máme vítěze
  20. Andreww

    vzduchovy filter

    Dej upravit příspěvek, a pak můžeš vložit soubor. Max 1024x1024 a 250kB
  21. pyrone: A já můžu taky? Nebo je to jen pro vyvolené Případně bere se nějak na kusy nebo na kila? Díky
  22. Snažím se Ikdyž teď jsem to výtahl po dlouhé době. Bohužel na modely není čas Počkám si na důchod
  23. Andreww

    Jacobsoon ~ 306 ~cabriolet

    Respect Větrolam mám stejný, ale ještě nenamontovaný. Žádný zádrhel?
×
×
  • Vytvořit...