Přejít na obsah

Stříbrňák

Uživatel
 • Počet příspěvků

  12
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Stříbrňák

 • ID člena 60554
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Datum narození 3.12.1995

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 307
 • Rok výroby
  2007

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Ústí n/L
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

187 zobrazení profilu
 1. Stříbrňák

  P 307SW Ostřikovače

  Mě to dělá taky. 307SW 2007 1.6HDi. Při pozorování jsem si všiml, že se to spouští většinou při použití blikru.
 2. Stříbrňák

  Reverse cam

  Dnes mi přišla couvací kamerka na propojení se zpětným zrcátkem se zabudovaným displejem. Prošel již někdo touto "očistou "? Jen jsem si dnes odstranil plasty z pátých dveřích a zítra se na to snad vrhnu. Tak kdyby měl někdo nějaké nápady, či připomínky. Sem s nimi. Krásný víkend!
 3. Stříbrňák

  Jak a za kolik Vam jezdi?

  Jestli se můžu vmísit, tak mě papá šestnáctistovka 7-7.3l/100 km. Ale největší podíl na cestách má německá dálnice téměř 500km při 170km/h. V Česku to bývá o litr méně.
 4. Stříbrňák

  "Zblázněný stěrač"

  Zdravím, zkusím dotázek, kdyby s tím měl někdo náhodou zkušenost, nebo třeba o tom něco slyšel.. Zlobívá mě elektrika.. Přepíná se mi rádio z CD na rádiové stanice. Vždy jen na pár vteřin a naskočí to zpět. To bych se nedivil, kdyby se rádio přehřívalo, protože přehrávaná CDéčka jsou dost teplá, ale teď to co mi vadí. Z ničeho nic se mi začne odstřikovat zadní stěrač i se stíráním. Někdy jen tak decentně, akorát, že to i uvítám, ale někdy to odstřikuje docela dlouho a náplň do odstřikovačů pěkně mizí. Takže kdyby někdo věděl, budu rád když mě někdo přiučí.
 5. Stříbrňák

  Vibrace volantu - záhada

  Jako hrdý vlastník 307ky SW (i když mě zlobí, ale podle mě krásné auto) musím taky přiznat, že volant docela dost vibruje kolem rychlosti 130. Zajímavé je, že při vyšších rychlostech ani náznak vibrací. V Německu jezdím 170 a vůbec nic se neděje
 6. Krásně přehledný návod Jen se chci zeptat, zda při výměně samotných destiček musím sundat i kalibr, nebo se z něj jen destičky vypáčí, nacvaknou nové a přidělají se zpět čelisti a hotovo?
 7. Stříbrňák

  Průměrná spotřeba

  Díky všem
 8. Stříbrňák

  Průměrná spotřeba

  Návod k obsluze nemám. Našel jsem nějakou příručku online, ale tak hrozně obecnou, že jsem z ní vlastně ani nic nevyčetl. Jen že se ovládá počítač ovládá přes rádio, ale tam je taky jen nastavení času a jednotek.
 9. Stříbrňák

  Průměrná spotřeba

  Díky moc, odpoledne vyzkouším
 10. Stříbrňák

  Průměrná spotřeba

  Zdravím všechny příznivce A žádám Vás všechny o radu. Koupil jsem si 307 SW, 2007 1.6HDi Chtěl bych vymazat průměrnou spotřebu, abych tam měl pouze své čísla. Abych si mohl zjistit průměrnou spotřebu při jízdě po okreskách do práce a následně po dálnici 550km domů. Mohu si to nějak nastavit? Nebo to jde vymazat pouze přes diagnostiku? Předem děkuji za rady!
×