Vidím, že budu muset některé zastánce vlastních domů pozvat na návštěvu do medvědího sídla v Praze - na konci ulice park 94 ha, přitom ale jsem pěšky za 20 minut v centru Prahy......
Byt má 140 m2 obytné plochy, 3,3 m vysoké stropy, speciálně kvůli Lubk0vi v každé místnosti komín (krb tedy NENÍ technický problém). V baráku je 11 partají, které tvoří družstvo, všichni bezproblémově platí FO. Netvrdím, že schůze družstva jsou vždycky jednoduché - ale než abych okopával kytičky, sekal trávu a provozoval další operace spojené s bydlením v rodinném domě (v Praze se dají koupit RD pouze na okraji a dostávat se odtud do města je fakt lábuž), to raději budu bydlet v krásném prvorepublikovém kvartýru.
Případné návštěvníky prosím o rezervaci termínu návštěvy minimálně měsíc předem - vzhledem k tomu, že nemám barák nemusím totiž být doma uvázaný jako pes u boudy a tak jsem často někde úplně jinde.
Co se týče Kapra - opravdu záleží, na co jsi zvyklý a co v životě preferuješ. Jak jsem už psal včera, já bych na Tvém místě pozemek asi prodal a peníze z prodeje použil ke koupi bytu (nebo bych si ho držel v záloze, koupil byt třeba na hypotéku a podle následného vývoje bych buď začal stavět později (pak bych byt mohl dále pronajímat) nebo pozemek střelil až mi poteče do bot nebo budou lepší ceny).