Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Medvěd

    Zraz Senica 29.11.09

    To samozřejmě vím, sám jsem najezdit mnoho tisíc km s Ducatem, což je taky stejné auto.
  2. Medvěd

    Zraz Senica 29.11.09

    Jestli ono to nebude tím, že v seznamu jsou Peugeoty (a Jumper je teda aspoň v ČR Citronek).
  3. Každopádně tenhle piškot byl vyroben ještě v době, kdy francouzi do aut montovali ještě zadní nápravy - kdybyste tohle udělali se 405kou nebo 306kou, tak se Vám to auto už nikdy nezvedne. [upravil dne 19/11/2009 Medvěd]
  4. Medvěd

    Zraz Senica 29.11.09

    To martinsk - nech pořádně zkontrolovat podlahu kufru a nosníky, rána do koule se velice často podepíše na těchto věcech (a na první pohled si toho ani nemusíš všimnout).
  5. Medvěd

    Zraz Senica 29.11.09

    Když bude dobře plynout jiná zábava, troufnu si tvrdit, že se nezblázním, pokud nebudu mít objednávku na stole okamžitě. Myslím si, že většina z nás jsme tolerantní a umíme pochopit, že 40 minutek se na dvou pánvích a čtyřech plotýnkách nedá uklohnit lusknutím prstu. P.S. Ale určitě by \"varování\" v motorestu mělo proběhnout, nejhorší ze všeho je smrt z vyděšení. [upravil dne 19/11/2009 Medvěd]
  6. Medvěd

    Zraz Senica 29.11.09

    Přesně touhle cestou se hodlám na sraz ubírat - myslím si, že jen po D2 a následně od Břeclavi po 55ce není žádný terno
  7. Medvěd

    Zraz Senica 29.11.09

    Tak jsem doma dostal opušťák a jestliže se nestane nic zásadního, přijel bych se na Váš MiniMaxiSraz společně s PetaVem a Lukášem podívat. Budete-li si chtít objednat nějaké věci z e-shopu, pošlete objednávky normálně Vvittymu a on nám je \"nabalí\" do auta. Členské příspěvky - pokud máte důvěru v mou osobu - jsem ochoten vybrat a v Praze předat vedení (Kč by tedy byly lepší, ale i s € se prý vedení nějak vyrovná). [upravil dne 19/11/2009 Medvěd]
  8. Medvěd

    Scénář rozhlasového pořadu

    Když poprosíš Jirku Pošíka, myslím, že by Ti dokázal pomoc.
    • 14
  9. Medvěd

    byt alebo dom?

    Vidím, že budu muset některé zastánce vlastních domů pozvat na návštěvu do medvědího sídla v Praze - na konci ulice park 94 ha, přitom ale jsem pěšky za 20 minut v centru Prahy...... Byt má 140 m2 obytné plochy, 3,3 m vysoké stropy, speciálně kvůli Lubk0vi v každé místnosti komín (krb tedy NENÍ technický problém). V baráku je 11 partají, které tvoří družstvo, všichni bezproblémově platí FO. Netvrdím, že schůze družstva jsou vždycky jednoduché - ale než abych okopával kytičky, sekal trávu a provozoval další operace spojené s bydlením v rodinném domě (v Praze se dají koupit RD pouze na okraji a dostávat se odtud do města je fakt lábuž), to raději budu bydlet v krásném prvorepublikovém kvartýru. Případné návštěvníky prosím o rezervaci termínu návštěvy minimálně měsíc předem - vzhledem k tomu, že nemám barák nemusím totiž být doma uvázaný jako pes u boudy a tak jsem často někde úplně jinde. Co se týče Kapra - opravdu záleží, na co jsi zvyklý a co v životě preferuješ. Jak jsem už psal včera, já bych na Tvém místě pozemek asi prodal a peníze z prodeje použil ke koupi bytu (nebo bych si ho držel v záloze, koupil byt třeba na hypotéku a podle následného vývoje bych buď začal stavět později (pak bych byt mohl dále pronajímat) nebo pozemek střelil až mi poteče do bot nebo budou lepší ceny).
    • 65
  10. Medvěd

    Kitovat nebo vyklepat?

    Možná napíšu blbost a všici se mi tu budou smát, ale: CO TU NÁDRŽ ZKUSIT NAFOUKNOUT ??? představu mám asi takovou: 1) nádrž pevně uchytit 2) ucpat veškeré otvory a ponechat jen ten nejmenší (zřejmě ten, kterým odchází palivo k motoru) 3) na volný otvor připevnit hadičku od tlakového vzduchu 4) pořádně natlakovat a doufat, že se díra tlakem vzduchu vrátí
    • 58
  11. Medvěd

    byt alebo dom?

    Tučně vepsané je ode mne.
    • 65
  12. Medvěd

    zlodeji prasivy

    Co dodat - lidi jsou hajzli a pokud nebudou za neoprávněný vstup na cizí pozemek padat rány, nic se nezmění.
    • 28
  13. Medvěd

    Zraz Senica 29.11.09

    To je srovnatelné třeba se zimním klouzáním a to není žádná malá akce
  14. Medvěd

    Zraz Senica 29.11.09

    No - vypadá to hezky (ale pro mě, bohužoužel, fakt docela štreka). P.S. vypadá to, že bychom měli být celý červenec na Slovači, možná tedy zpískám něco vo Dvoroch nad Žitavoou - http://www.penzionzitava.sk/ [upravil dne 17/11/2009 Medvěd]
  15. Když si pověsíš kolem krku cedulku velikosti A3 s logem klubu a nápisem SALDA, věř, že Tě poznají oni (a dost dlouho budeš i středem pozornosti).
    • 29
  16. Kdo se bojí, se*e v síni - aneb odvážnému štěstí přeje. Jak kluky brněnský znám, tak Ti nikdo fasádu hned napoprvé rovnat nebude. Maximálně se s Tebou nebudou bavit, tak se sebereš a odvalíš domů - nic horšího Tě nečeká.
    • 29
  17. Medvěd

    byt alebo dom?

    Hm - asi je to o možnostech - mě rekonstrukce bytu vyšla cca kolem milionu (ale zase do toho doufám až do Pavlíkovy dospělosti nebudu muset vrtat).
    • 65
  18. Jako totální \"nelyžař\" jsem hlasoval pro c). Rád bych, kdyby byl nějaký pěkný orienťák - ale pokud budu v menšině, klidně si ho udělám sám (TZ je v okolí spousta a já tam NIKDY nebyl, takže mi přijde minimálně zcestné plácat se jen na kopečku u chajdy).
    • 20
  19. Medvěd

    byt alebo dom?

    Pokud máš pozemek, tak asi dům bude lepší řešení - záleží ale hodně i na Tvém životním stylu (třeba já bych dům nebral ani zadarmo - níže vysvětlím). Dům = neustále prázdná kasička, která se neptá, jak jí naplníš. Byt = akceptace soužití se sousedy, ale za podstatně nižších nákladů. Výše napsané chápej asi tak. Bydlím-li v domě, musím se sám starat o veškeré investice s tím související - kosením zahrádky a plením záhonů počínaje (pokud často jezdíš na víkendy mimo domov = problém) a opravami střechy, fasády apod. konče. V bytě platíš nájem (nebo fond oprav - pokud jsi majitel) a zajímá Tě jen to, co se stane v prostoru bytu - střechu a ostatní společné prostory spravuje družstvo (sdružení majitelů) a vzhledem k pravidelným platbám do fondu by dům měl mít dostatek financí na svou údržbu. Kdybych bydlel ve svém baráku, asi bych se jen těžko donutil pravidelně cpát do štrozoku \"mrtvé\" prašule a když by se něco po*ralo, tak bych si rval vlasy. Já bych na Tvém místě postupoval tak, že bych pozemek prodal, k penězům z jeho prodeje něco přihodil a koupil pěkný byt. Vyjde to lépe, než si brát hypotéku na těžké prachy a pak být uvázaný jak pes u plotu.
    • 65
  20. Medvěd

    Bazar

    Free-style zkusím to trochu jinak. Pokud někdo něco prodává, může sem hodit inzerát s přesným popisem a následně se mu ozve kupující, který akceptuje cenu a dokonce i vybere oboustranně vhodný způsob doručení. Zhusta se na spoustu dílů nikdo neozve třeba i několik měsíců a po té, kdy je majitel vyhodí by se s kupujícími roztrhl pytel. Pokud by někdo chtěl uspořádat nějaký blešák, bude muset zajistit nějakou plochu a za ní zaplatit nájem. Tento nájem pak rozpočítat mezi \"prodejce\", kteří budou povětšinou pouze z blízkého okolí \"výměnného srazu\" - nedovedu si představit, kolik bych musel prodat dílů, aby se mi vyplatilo s nimi jet z Prahy třeba do Brna (a to vůbec nehovořím o čase, který bych tam strávil převážně nudným postáváním u stolečku a čekáním na někoho, kdo mi přispěje aspoň na pokrytí nákladů). Co se týče prodeje na běžných srazech - tyto nikdy nebyly pořádány jako plánovitě prodejní \"bazary\", ale nikdy se nebránilo tomu, aby na nich docházelo třeba k předávání objednaných dílů - srazy mají většinou jiný a mnohem zajímavější program než burzu dílů (a za sebe doufám, že tomu tak ještě dlouho bude).
    • 26
  21. Medvěd

    Karlův most =BARBAŘI

    I Ti památkáři si ale v různých pořadech docela slušně odporují - prostě je to boj o nemalé prachy a skupina, která si nelízla momentálně kope kolem sebe a dští síru na Ty, kteří za akci prachy zkásnou - jak prostinké a jednoduché. [upravil dne 17/11/2009 Medvěd]
    • 15
  22. Medvěd

    Peugeot Club už je i na Facebooku :)

    Peugeot09 - nutí Tě snad někdo, abys na FB cokoli o sobě povinně zveřejnil? Nevšiml jsem si, že by tomu tak bylo. Pokud někdo není paranoik, FB mu asi zásadně nevadí (to, co o sobě kdo kde zveřejní je čistě jeho věc a proto by každý měl za to i být zodpovědný), pokud se Ty - ač na FB neregistrován - obáváš, že na FB někdo zveřejní nějaké informace, které by mu mohly uškodit, je to jen příklad toho, že bys chtěl, aby se lidé nemohli svobodně rozhodovat - v této situaci si dovolím připomenout, že zrovna dnes bychom měli slavit den, kterým jsme se získali možnost svobodně se rozhodovat, co je pro nás dobré a co ne (a žádné strany ani Peugeot09 se na to fakt ptát nemusíme).
    • 93
  23. Medvěd

    Mal som nehodu-poraďte

    Jsou servisy, které se zabývají opravami plastových nárazníků - zkus pohledat, zda to nedělá někdo v okolí Tvého bydliště.
    • 16
  24. Medvěd

    Karlův most =BARBAŘI

    Je zajímavé, kolik se vždycky všude najde \"odborníků\", kteří mají tendenci kecat do všeho a při tom se tvářit, jako by právě sežrali Šalamounovo ho*no. Netvrdím, že při opravě Karlova mostu je všechno ideální a v pořádku, ale protože nejsem odborník, nemyslím si, že bych měl právo stavbu kritizovat. Video v příloze základního příspěvku mi přijde silně tendenční a jednostranné, proto mě nechává absolutně klidným.
    • 15
  25. Medvěd

    Peugeot Club už je i na Facebooku :)

    Nemám slov, proto
    • 93
×
×
  • Vytvořit...