Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. V kině je taky tma a vyhovuje mi to, proto i na TV koukám ve tmě (ale to je asi na jinou debatu).
    • 76
  2. Muzika dobrá, ale ty smyky mi přišly na Marlina zbytečně vláčné a pomalé - i ten karavan uprostřed zůstal neporušenej, prostě jak by řekl klasik: \"Nuda, nuda - šeď, šeď\"
    • 8
  3. Nevím jak Ty, ale já na svítící monitor fakt vidím - i klávesnici mám od něj osvětlenou tak, že písmenka přečtu.
    • 76
  4. Medvěd

    Prečo mať alebo nemať sk.klub

    Ale to, kde svoje zboží prodáváš si tu přečte několik tisíc lidiček, z kterých někteří mohou k Tobě zajít (a dokonce jim ani nemusíš poskytnout slevu, když nebudou mít kartičku). P.S. Prodáváš-li vzduchové podvozky, kovaná kola apod., pak nechápu, kde je problém, že nemáš na 500,- kč na roční inzerci - jak už jsem psal, \"internetová komunita\" by nejraději všechno grátis a pokud si chceš stejným způsobem vařit svou ziskovou polívčičku, pak jsem rád, že to asi nebude tady. [upravil dne 13/12/2009 Medvěd]
  5. Medvěd

    Prečo mať alebo nemať sk.klub

    To je docela jednoduché, zkusím to velice polopaticky, aby i ten méně chápavý mohl pochopit Víš, kolik lidí denně vstupuje na naše stránky? Nevíš-li, pak je to vpravo nahoře ve statistikách - dnes cca 4300 návštěv Upozornění na to, že je někde krámek, který by dotyčným mohl posloužit se běžně považuje za reklamu (třeba v obecních novinách 1 inzerát stojí cca 1000,- Kč). Pokud se někdo obává \"nájezdu\" řádných členů toužících po 10% slevě, je třeba si uvědomit, že P-C má řádných členů cca 500 rozplizlých po celém československu. 10% slevu pro ně požaduje vedení spíš jako vyjádření jakési sounáležitrosti, tedy ocenění toho, že oni přispěli na chod klubu. pokud máš malou prodejničku někde v Tlmačích, myslím, že kvůli 10% slevě by se k Tobě nehnal ani člen z Blavy, natožpak já z Prahy. [upravil dne 13/12/2009 Medvěd]
  6. Medvěd

    Prečo mať alebo nemať sk.klub

    Podívej se na klubový transparentní účet (odkaz určitě najdeš) a zjistíš, že pro existenci takového klubu, jako je tenhle, je třeba peněz, až Tě to překvapí. Mě naopak vadí, že \"inernetová komunita\" se domnívá, že všechno je zadarmo a každý, kdo chce peníze je nutně grázl a je třeba ho přinejmenším upálit - proč ty blbý čtyři stovky zaplatí z 12 000 registrovaných uživatelů fóra cca 500 a zbytek se může jen tak kliďánko vézt na vlně? Zatím žádné zamykání fóra pro neplatiče nehrozí, ale jsem rád, že mnozí (dokonce i v zahraničí) pochopili že dát 1x ročně cenu dvou večeří na dobrou věc je správné.
  7. ČEZ mi může ..., mě zajímá PRE
    • 76
  8. Platím podobně jako Péťa, plyn cca 2000 měsíčně, elektriku cca 1500 měsíčně a před rekonstrucí to vycházelo. Pak jsme rok bydleli jinde, to nám chtěli všichni snižovat zálohy - nechali jsme si vrátit přeplatky (rok v bytě nikdo nebydlel, netopilo se, nesvítilo), zálohy jsme ale ponechali a teď čekáme, jak moc se rekonstrukce projeví (třeba utěsnění oken) a kolik budeme doplácet (či nám budou vracet). Co se týče energetických tříd spotřebičů. Když jsem se (i zde na fóru) ptal lidí, jaké spotřebiče koupit, bylo mi vysvětleno, že třeba rozdíl v ceně nového spotřebiče třídy A a A++ je tak velký, že ho ani za plánovanou životnost 10ti let na uspořené energii nedostanu zpátky. Vyhazovat kačky jen proto, aby ekoteroristi měli radost fakt nehodlám. Co se týče \"járovek\" - úsporky mám v bytě 2 (slovy dvě) v kuchyni a jejich světlo mi jednoduše nesedí. Jinak jsou v bytě povětšinou klasické \"miňonky\" 25 nebo 40W a protože nemám ve zvyku svítit hodiny, ale pouze v případě nutnosti (na telku koukám za tmy, u PC taky \"datluju\" pouze osvělen monitorem), tak mě nějaká stokoruna měsíčně prostě nevytrhne. Pro Kurta: lustr v obýváku má 18 x 25W, pokud má takovou spotřebu celý Tvůj byteček, gratuluju [upravil dne 13/12/2009 Medvěd]
    • 76
  9. Neřeším, nevím Někdy je sladké nevědět.
    • 76
  10. Děkuji za to, že toto vlákno bylo založeno v dostatečném předstihu
    • 44
  11. Lubk0 - nerouzumíme si. Že fungují alarmy a pagery, kde si můžeš sám zkontrolovat, zda máš auto zamčené či ne, samozřejmě vím (o MAGICARU jsem i nějaký čas přemýšlel). Zde se jedná o to - aspoň jak jsem to já pochopil - že zavoláš do nějakého CALL centra, kde nějaká prsatá blondýnka v centrálním počítači po sdělení kódu zjistí, zda máš auto zamčené nebo ne. Dotaz zní: Bude to rychlejší než si dojít k autu? Kdo a z čeho tu kočku bude platit? Prostě mi to celé přijde jako chujovina a já bych si to do auta jako příplatkovou výbavu fakt nedal.
    • 27
  12. Ta fotka mi přijde celkově tak nějak divně naklopená (paní na kole vlevo, lampy ....)
    • 7
  13. Vše nejlepší [upravil dne 13/12/2009 Medvěd]
    • 13
  14. Dávám Tímto jste mi fakt kápli do noty - hudba 1*, obsazení 1** a rytmika 1********** - takovou kapelu bych zkousl i na vícedenních srazech klubu, bohužel ale HDI je na rytmiku moc tiché a holých dieselů v pětkové řadě bohužoužel na srazy moc nejezdí. Co na to ekoteroristi?????????? [upravil dne 13/12/2009 Medvěd]
    • 42
  15. Medvěd

    Nový člen-Markus

    Končí bezstarostná éra přežívání a začíná Ti život. Lokej poslední chvilky klidu plnými doušky - to, co přichází, je sice krásné, ale klidu se to už určitě podobat nebude. Každopádně malýmu, matce i Tobě přeju, ať Vám všechno vychází podle představ a hlavně hrozně moc zdraví - vše ostatní se dá koupit nebo není potřeba.
    • 32
  16. Medvěd

    Poistna udalost vs tuning

    pokud je to pevně zabudované, pak myslím, že by to připojistit mělo jít
    • 23
  17. no mě u krbu zima nebyla a mezi auty jsem se též pohyboval v košili. každopádně docela uvažuju protlačit SEGWAYe na nějaký větší sraz [upravil dne 13/12/2009 Medvěd]
  18. Děkuji za pochvalu místa (byť jsme se tam vešli velice těsně) - stejně si myslím, že dvouhodinové blbnutí na SEGWAYi by bylo příjemným zpestřením - hlasováním jste ale rozhodli jinak http://www.pujcovna-segway.cz/ [upravil dne 13/12/2009 Medvěd]
  19. Medvěd

    Poistna udalost vs tuning

    To je hodně zvláštní názor Pojišťovny (stejně jako kdokoli jiný) nemají zájem příliš utrácet a tak budou hledat jakýkoli důvod, aby zaplatily co nejméně. Pokud má auto doplňky, které zjevně nejsou originálním příslušenstvím, budou zcela v souladu se zákony požadovat homologaci (protože cokoli je na autě namontováno, musí homologaci mít - jinak to tam nemá co dělat).
    • 23
  20. Medvěd

    Bydliště

    děkuji za upozornění, ani jsem si nevšiml (na rozdíl od jiných počet příspěvků nehoním, tedy ani nesleduji).
    • 22
  21. Medvěd

    Poistna udalost vs tuning

    Podle mě bude mít \"tuněné\" auto s proplacením škody u pojišťovny spíš problémy: a) je potřeba dokázat pořizovací cenu dílů (kdo si nechává od všeho paragony, že?) b) součástka musí být otypovaná (schválená) pro provoz v ČR a montáž na dané auto Pokud nebudeš mít k poškozeným dílům doklady, pojišťovna při úhradě bude opravdu vycházet z ceny sériových dílů, ještě ponížené o amortizaci (u 5ti a více letých vozů se proplácená částka vždy snižuje o nějaké %). Osobně bych i z těchto důvodů za tuning prachy nevyhazoval, nikdy nevíš, koho na silnici potkáš (viz. nedávné setkání Jarajardy s pánem nad hrobem).
    • 23
  22. Tato restaurace je poměrně známá, pokud ale chceš vědět, proč jsem pro letošní Vánoční sraz vybral právě jí, je třeba vrátit se v historii o nějakých 28 let zpět. V té době jsem sportoval (jezdil na lodi) a loděnici jsme měli těsně před Benzinkou (nyní SHELLka). Loděnice je na svém místě doposud, jen je kryta šílenou stavbou (nedávno prodejna historických aut, dnes nějaké sportovní potřeby). Tréninky na lodi spočívaly v jízdě po Vltavě (často kolem Císařské louky), následně jsme chodili i běhat (často na Císařskou louku). Když se letos na podzim na Džbáně rozhodli \"upravit\" ceny k až astronomickým sumám, vzpomněl jsem si na mé mládí a jel Cindu prověřit, zda by mohla být důstojnou náhradou za Džbán. Nakonec hlasováním většina pražských členů rozhodla, že trmácet se na ostrov ve čtvrtek kolem 17 hodiny je nesmysl a zvolila jinou restauraci, kde jsme vcelku spokojení. Já ale měl z jednání s majitelem (nebo nájemcem ???) Cindy docela dobrý pocit a tak jsem si řekl: \"Proč tu neudělat Vánoce?\" - no a dle mého názoru se dnešní odpoledne opravdu vydařilo a všichni zúčastnění byli spokojení. [upravil dne 12/12/2009 Medvěd]
  23. Medvěd

    Koupě a rada

    Rozumím-li tomu dobře, koukáš po 807ě. Je čirý naivismus domnívat se, že takové auto v téhle pořizovací ceně si bude někdo kupovat, aby s ním najel 10 000 km ročně, spíš se kloním k názoru, že auto z roku 2002 bude mít najeto kolem 200 000 km. Té cifry se neboj, tyhle motory MUSÍ najet bez větších problémů i půl milionu km - záleží ale na tom, jak se majitel k autu choval. Na Tvém místě bych auto vybíral velice pečlivě, vzal bych si k ruce každopádně někoho, kdo autům opravdu rozumí (ideálně přímo 807u zná) a důkladně auto prolezl. Km na tacho jsou jen imaginární numero (v ČR často podtočené), fakticky může být auto s najetými 250 tkm v lepším stavu, než auto s 90 tkm po praseti. P.S. Ještě doplním (byť na Peugeot fóru to bude znít hodně blbě) - Koukej i po C8 nebo Fiat Ulysse, jsou to až na detaily identické vozy a Peugeot je z nich jednoznačně nejdražší variantou [upravil dne 12/12/2009 Medvěd]
    • 8
  24. Medvěd

    Bydliště

    Třeba na jiném klubu (Volvo) Tě při nevyplnění povinných údajů (patří mezi ně třeba i auto, což je v P-C též často řešený problém) admin upozorní, že Ti chybí to či ono, dá Ti tuším týden čas a když nedoplníš = Když jsem se ještě staral o registraci řádných členů a následnou výrobu kartiček, jistě si mnozí vzpomenou jakým způsobem jsem základní údaje musel shánět. Jsem pro nejen uvádět aspoň nejbližší velké město, ale i typ a motorizaci auta - radilo by se zde mnohem snadněji. [upravil dne 12/12/2009 Medvěd]
    • 22
  25. Tak vánoční sraz cca ve 21.30 ukončen, všem zúčastněným děkuji za příjemnou atmosféru a bezproblémový průběh. Stejně jako Ferry i já přeju všem krásné prožití blížících se Vánočních svátků a jsem rád, že jsme se v tak hojném počtu rozhodli na jedno odpůldne vysadit a prožít ho pěkně v klidu mezi přáteli. Největšími bloudiči byla vyhodnocena dvojice Šalda & Peugeot09, těsně následována Jarajardou. Byť jsem se snažil dát vcelku podrobný (a podle mě blbuvzdorný) popis cesty, tito pánové dokázali, že tomu je úplně jinak - netušil jsem, že Císařská louka v navigaci vůbec neexistuje, oni zjevně také ne a tak všichni tři jezdili po Praze jak \"nudle v bandě\". Tímto jim děkuji za obveselení organizátora
×
×
  • Vytvořit...