Sorry, ale jsem uz pouceny (u 309ky jsem premyslel podobne) a tak, kdyby mne auto zaclo s_at svou poruchovosti, urcite by slo z baraku.
Michal coupe - zalezi jen na Tobe, co od nastupce 607y ocekavas. Pokud chces \"masirku\", kterou budes ukazovat \"ze na to mas\", pak kup A6. Pokud chces auto pro uzitek, ktere na Tebe nebude upozornovat, pak ten Pasik bude dobra volba. Jak jsem psal uz v noci, u mne by vitezil ten Passat