Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Hmm, ze bych obmenil vozovy park??? Nejaky blizsi kontakt by byl??
    • 9
  2. Sorry, ale jsem uz pouceny (u 309ky jsem premyslel podobne) a tak, kdyby mne auto zaclo s_at svou poruchovosti, urcite by slo z baraku. Michal coupe - zalezi jen na Tobe, co od nastupce 607y ocekavas. Pokud chces \"masirku\", kterou budes ukazovat \"ze na to mas\", pak kup A6. Pokud chces auto pro uzitek, ktere na Tebe nebude upozornovat, pak ten Pasik bude dobra volba. Jak jsem psal uz v noci, u mne by vitezil ten Passat
    • 41
  3. To jsem nikde netvrdil. Prave ptoto, ze je mi to jasne, bych volil toho Pasika (servis levnejsi a dilu v replice bude taky po ko_ot).
    • 41
  4. Osobne bych sel do VW: a) mam rad kombiky b) tak nejak neverim, ze by A6ka provozovana v CR, mohla byt v O.K. stavu (servis na tu Audinu bude urcite drazsi). [upravil dne 25/7/2010 Medvěd]
    • 41
  5. Medvěd

    Peugeot 309 1.9 D šedá metal

    TD v 309ce zadny intercoler nema, nezavrel by pak kapotu K utrzenemu kasliku - ja to vyresil prostym nalepenim sucheho zipu, drzelo to dobre, jen asi nebude dobre ho otevirat 5x denne.
    • 44
  6. Godzilo - sorry, mozna jsem divnej, ale osobne mi nedela radost videt na strese jakekoli auto. Takovym, kteri pocituji v takovem pripade radostne pocity bych doporucil vratit ridicak - velice nerad bych ser totiz dockal okamziku, kdy budou potrebovat rozjasnit svou mysl a z nedostaku vozu lezicich koly vzhuru se pokusi donutit k takovemu pohybu moje auto i s osadkou. To, co napsal P09 o par radku vys nepotrebuje komentar, snad jen jedine: Preju Ti, abyses co nejdriv dostal do situace, kde bys potreboval od tech zaprodancu pomoc a aby se oni na Tebe zvysoka .....
    • 37
  7. Medvěd

    Zajímavá nástavba

    Bude to nejspis podobne jako zde: http://www.360dovolena.cz/ Mimochodem to by se mi libilo jeste vic [upravil dne 25/7/2010 Medvěd]
    • 24
  8. Medvěd

    Řidiči z povolání

    Pardon - pak by ta TATRA mela byt z r. 1990, tedy 20let sluzby u armady. Jen na okraj - tou dobou koncila moje ZVS ve funkci kotelnika a jak se rika \"Cas veskera prikori uhladi\"- dnes uz vetsinu veci, ktera mne tehdy nebetycne s_ala, beru z humorem a obcas bych se snad i do kasina vratil. [upravil dne 25/7/2010 Medvěd]
  9. Medvěd

    Řidiči z povolání

    Pokud dobre vidim na RČ vozu (prvni trojcisli 432 ?), tak by mel byt vyroben v r. 1993 - po 17ti letech uzivani armadou vypada fakt dobre.
  10. Vzhledem k tomu, jak dopadly testy velke vetsiny prodavanych siditek (pardon ALKOTESTERU) jsem ziskal pocit, ze nemam duvod kupovat si hracku, ktere nemuzu verit. Na policajtskou \"fletnu\" bohuzel nemam ani kontakty ani penize (pry se cena pohybuje v desetitisicich Kc) - takze jako vetsuna preferuju bud nepit vubec nebo pit s mirou, coz vzhledem k memu krestnimu jmenu neni az tak velkej problem. Z akci, kde se alkoholu neda vyhnout jezdim az po poradnem vyspani a urcite nekalim az do rana. [upravil dne 24/7/2010 Medvěd]
    • 17
  11. Medvěd

    Zajímavá nástavba

    Sorry, ale na klubu jsem provarenej jako odpurce \"bouchacich\" auticek. Me by se to libilo tak s 2,2 HDI, druhym dechem ale rikam, ze momentalne nemam ani 100 tKc, ktere bych mohl uvolnit na nakup auta.
    • 24
  12. Medvěd

    Zajímavá nástavba

    Hmmm, pekny. Skoda te motorizace, ale jinak zajimave auto za dobrou cenu.
    • 24
  13. Pokud je to auto fakt v TOP stavu, asi bych se na mriz vykaslal a nechal pracovat bazaroveho kouzelnika a jeho kontakty. Zaplatil bych ale jen mensi cast ceny s tim, ze po splneni podminek (mriz ofiko pryc i s opravou v TP do daneho data) mu doplatim zbytek. Pokud mu auto zacvakas, uz ho nikdy ke zmene udaju v TP nemusis donutit.
    • 6
  14. Jsem pro nasi vzajemnou diskuzi uzavrit, k tematu to prilis neni a Tvuj pohled na vec umim pochopit
    • 29
  15. Cim vetsi kola, tim vetsi namahani podvozku auta Cim mene \"gumy\", tim vetsi motokara [upravil dne 23/7/2010 Medvěd]
    • 21
  16. Mno - troufam si tvrdit, ze z uradu vzesel maximalne napad, zadny urednik ale kruhak nemaloval a asi ani nedrzel projektanta pod krkem. Pod tou nesmyslnou maluvkou musi byt nekdo podepsan (zrejme onen projektant) a ten je v mych ocich za sve dilko odpovedny. [upravil dne 23/7/2010 Medvěd]
    • 29
  17. Litaky nepovazuju za uprau, pokud dodrzis rozmery urcene vyrobcem pro dane auto
    • 21
  18. Ano, v mape, ktera se zobrazi po KLIKU je presne ona soustava kruhaku, kde autobus jedouci od Hradce musi \"na petniku\" odbocit vlevo pod viadukt. Casto tam odbocuji i kamiony pokracujici dal smer Trunov - polomer zatacky je vhodny tak pro vetsi dodavku, 15 a vice m dlouha krava ma fakt problem. Na tomto miste kruhak nechapu - jednak tam zas ten provoz nebyl nijak sileny, druhak se tam fakt normalni kruhak nevejde kvuli zastavbe - proste semtamfory by ucel plnily urcite taky. [upravil dne 23/7/2010 Medvěd]
    • 29
  19. Upravy??? A proc??? Pokud se Ti neco nelibi, pak to jiste vis a zeptal by ses primo - pokud chces jen tip na to, co si nechal udelat nekdo jiny, pak riskujes, ze Tobe to vyhovovat nebude a taky snizeni ceny auta, az se ho jednou budes potrebovat zbavit (nejvetsi cenu na trhu ojetin miva original, radobyotunenych zbastlenin clovek najde tuny). [upravil dne 23/7/2010 Medvěd]
    • 21
  20. Ke konstrukcnim polomerum kruhacu se vyjadrovat nebudu, doporucim Ti jen treba zajet do Hurvajzova, abys videl, co je schopen projektant nakreslit na silnici 1. tridy a hlavnim tahu z CR do PL v blizkosti aut. nadrazi.
    • 29
  21. Pokud to chapu dobre, tak \"obcas riznu kruhac\" znamena, ze skocis pravym zadnim kpolem na obrubnik? Sorry, to jsem ochoten pochopit u ridicu kamionu nebo kloubovych autobusu, kteri opravdu maji pri velikosti nekterych kruhaku opravneny problem - urcite ale ne u ridice \"prskavky\" typu P 306. Doporucuju naucit se nekde na volnem place jezdit, vedet odkud kam mam auto (a to jak do sirky, tak i do delky), pak nechat udelat geometrii (popripade vymenit co je na naprave v riti) a uvidis, ze se guma sjizdet prestane.
    • 29
  22. A Ty nemas klimu? http://www.tramvajplus.cz/T3R_PLF/velke/032.htm
    • 43
  23. Predpokladam, ze predesla kola byly 14´´, u vetsich kol se takove veci projevuji rychleji.
    • 14
  24. Tak uz vim, proc je na krizovatce http://maps.google.sk/maps?f=q&source=s_q&hl=sk&geocode=&q=Dvory+nad+%C5%BDitavou&sll=49.289306,16.138916&sspn=3.25339,9.832764&ie=UTF8&hq=&hnear=Dvory+nad+%C5%BDitavou&ll=47.990396,18.329862&spn=0.00326,0.009602&t=h&z=17 instalovana STOPka a proc je na ni krizek. http://www.regiontekov.sk/print.php?article=1149604559 [upravil dne 22/7/2010 Medvěd]
    • 48
  25. Zacal bych asi serizenim geometrie, pri ni by servis mohl odhalit i nejakej vadnej cep [upravil dne 22/7/2010 Medvěd]
    • 14
×
×
  • Vytvořit...