Stiflere - ty vo*e já s Tebou snad i souhlasím
Opravdu si myslím, že bez inzerce tu bylo líp. Fórum bylo hlavně o fandech aut, dnes sem poměrně zásadně vstupují i kšeftaři, kteří těží z toho, že se tu na sebe vzájemně díváme jinak a že tedy \"najít tu bulíka\" je o něco jednodušší. Vždyť je tak jednoduché 5x napsat, že někdo má krásný auto, něco trošku okomentovat tak, aby si lidi nick zapamatovali a pak už je cesta k úspěšné inzerci přímá jak dálnice. No a když se zadaří a kavka se najde, tak se z fóra stáhnu a zmizím někam, kde po mně za podobných podmínek jiní \"touží\". Za pár měsíců si tu založím jiný nick a stejně mohu postupovat spoustu, spoustu let.
Samozřejmě bulík či kavka si za své rozhodnutí o koupi či nekoupi může hlavně sám, ale inzerce na fóru s omezením komentářů podle mně příliš usnadňuje cestu případným šmejdům - kdyby se zrušila nebo opět vrátila pouze na hlavní stranu, vůbec nic bych nenamítal.
[upravil dne 14/1/2013 08:44 od Medvěd]