Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 072
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Medvěd

    407 nebo oktavka?

    508 SW je podle mně nástupcem 406ky, to čudo co se vklínilo mezi je zcela mimo kategorie.
  2. Toxi - proč tedy v tý automobilce tak blbě plejtvaj matrošem, když stačí chladič o velikosti trojúhelníku o hraně 15 cm? To jsou ale chuji
  3. Oddie - ať přemýšlím jak přemýšlím, takový Řebíkův návrh si nevybavuju. Netvrdím, že 100% nebyl, ale byl-li by, mou podporu by jistě měl.
  4. AA pro vládní vozy (v podstatě jen 613ky a pár Čajek) se začala používat dlouho po té, kdy bylo přiřazeno třetí písmeno. Já bych pochopil, kdyby série ABA naběhla po AZ, ale proč uprostřed dvoupísmenné sady? [upravil dne 14/1/2013 09:52 od Medvěd]
  5. Tak tu položím dotaz týkající se logiky vydávání SPZek (RZek), který mi už od dětství vrtá v hlavě a nenašel jsem na něj zatím nikde odpověď. Praha měla už cca od roku 1960 SPZ ve tvaru Ax - yy - yy , netuším ale, proč tato dvoupísmenná sada končila sérií AM yy - yy, po níž následovala série ABA yy - yy - ABZ yy - yy, aby pak následovala sada AN yy - yy - AZ yy - yy? Pak už to šlo normálně ACA yy - yy atd.
  6. Stiflere - ty vo*e já s Tebou snad i souhlasím Opravdu si myslím, že bez inzerce tu bylo líp. Fórum bylo hlavně o fandech aut, dnes sem poměrně zásadně vstupují i kšeftaři, kteří těží z toho, že se tu na sebe vzájemně díváme jinak a že tedy \"najít tu bulíka\" je o něco jednodušší. Vždyť je tak jednoduché 5x napsat, že někdo má krásný auto, něco trošku okomentovat tak, aby si lidi nick zapamatovali a pak už je cesta k úspěšné inzerci přímá jak dálnice. No a když se zadaří a kavka se najde, tak se z fóra stáhnu a zmizím někam, kde po mně za podobných podmínek jiní \"touží\". Za pár měsíců si tu založím jiný nick a stejně mohu postupovat spoustu, spoustu let. Samozřejmě bulík či kavka si za své rozhodnutí o koupi či nekoupi může hlavně sám, ale inzerce na fóru s omezením komentářů podle mně příliš usnadňuje cestu případným šmejdům - kdyby se zrušila nebo opět vrátila pouze na hlavní stranu, vůbec nic bych nenamítal. [upravil dne 14/1/2013 08:44 od Medvěd]
  7. 407 kupé bych si sice nekoupil, ale i tak Ti gratuluju a přeju ať slouží
  8. Medvěd

    Vaše "Nej 10" vysněná garáž?

    Jo - veterány, to je úplně jiný kafe. V historii byla spousta krásných aut (nejvíc mně bere období 60. - 70. roků, ale i mezi válkami se dá najít spousta krasavců), jen by na většinu z nich ta garáž musela být podzemní a chráněná minovým polem.
  9. Znám už pár let - nevěřil jsem, že by se našel krom mně ještě někdo, koho by to zajímalo
  10. Oddie - ty ale taky v seznamu nejsi, o viditelnosti to tedy nebude [upravil dne 14/1/2013 08:06 od Medvěd]
  11. Medvěd

    407 nebo oktavka?

    SuperB II mi tedy přijde mnohem blíž k 508ě než ke 407ě, hlavně co se prostoru pro osádku týče.
  12. Medvěd

    Vaše "Nej 10" vysněná garáž?

    Mně přijde úplně zbytečných většina sporťáků kterými se tu garážové příspěvky hemží. Ta Q7a je aspoň robustní a tudíž bezpečná, ale Ferrari nebo Lambo jsou jenom rychlé a tudíž v běžném provozu úplně k prdu. Doplním stav: 8. VW T4 Caravelle / Multivan (může být i T5, ale T4 raději) 9. něco s větrem ve vlasech, ale velkého (třeba Ford Mustang) 10. na \"blbnutí\" tříkolový Velorex [upravil dne 14/1/2013 08:05 od Medvěd]
  13. Děkuji těm, kteří mně dali v tabulce hlas za podporu, ale kandidátku podávat nehodlám a v budoucnu o tom ani neuvažuju.
  14. Medvěd

    Vaše "Nej 10" vysněná garáž?

    No kdybych měl vyjmenovat 10 aut, která by mi slušela, pak by to nejspíš bylo: 1. Volvo XC 70 (nebo V 70 4x4) 2. Audi Q7 3. nějaký pěkný obytňáček, ideálně něco takového 4. asi by se šikl i nějaký ten minibus (klidně Boxer nebo Ťukáto, ale v nejdelší verzi) 5. piškot 508 SW 6. piškot 807 7. Superb II. kombi zbytek zatím netuším [upravil dne 13/1/2013 23:48 od Medvěd]
  15. Jo, Radku, cítím to podobně
  16. Jsem PROTI banu Velice dobře si pamatuju dobu, kdy žádná inzerce na fóru nebyla (jen několik jednotlivých výstřelů) a byl klid. Inzerce byla možná pouze na hlavní straně a tamní inzerát byl \"komentářů prostý\". Pak si tu někteří kšeftaři vynutili inzerci na fóru - máte co jste chtěli, vyžerte si to tedy se všemi důsledky. BAN bych za komentáře určitě nedával, dokonce jsem i proti jakékoli blokaci na posouvání inzerátu.
  17. Lupo s třílitrem muselo lítat jako kráva, že by mu ten poloautomat ubral nějakýho koníka?
  18. Medvěd

    Koho jste volili?

    Punkáči - to bylo hodně hnusný. To, že někdo nemá shodný názor přece neznamená, že je možný ho takovým způsobem shazovat. Sice Zeman není můj kůň, tak i já o něm nějaký čas přemýšlel a zvažoval jsem všechna pro a proti. Ani kníže není 100% ideál, ale lepší v té sqadře azuře podle mně nikdo nebyl. Nicméně chápu, že to někdo může cítit jinak [upravil dne 12/1/2013 23:49 od Medvěd]
  19. Několikrát jsi to tu prezentoval a tak jsem o Tobě ani neuvažoval.
  20. No za sebe bych to viděl asi tak: předseda - je jasnej tajemník - Hurvajz srazový koordinátor - Milan F1 čtvrtej do party - BBJ nebo Ta jak bydlí s Pe.Trem nebo Ferry revizní komise - Péťa nebo Kurt Ještě by se mi líbil ve vedení Oddie, ale nejsem si jistej jestli by do toho šel. [upravil dne 12/1/2013 22:59 od Medvěd]
  21. No je fakt, že BBJ je první člověk, kterého osobně znám a který auto s řidítky pod volantem chválí. [upravil dne 12/1/2013 22:30 od Medvěd]
  22. .mycTD - ne, nepletu. Opravdu myslím dodatkovou tabuli obdélníkového tvaru s textem: \"Silnice se v zimním období neudržuje\" - bývá ještě varianta \"Silnice se v zimním období udržuje pouze pluhováním\".
  23. Právě že stejně jako Gabriel jsem už spoustu takhle značených silnic v zimě bez problému projel (a to i na horách) a zimní gumy mi k tomu vždycky stačily - tenhle kopec mně ale fakt překvapil (a nejen mně, těch stop po klouzání tam bylo víc). [upravil dne 12/1/2013 22:20 od Medvěd]
  24. Tuningový Oltcity jsou focený v Rumunsku - věřím, že to může být opravdu skutečné (jen nevím, kam tam s tím Ti kluci jezděj´)
  25. Tak jediný Houslice, který mi net našel, jsou nějaký fiktivní z Okresního přeboru. Film jsem neviděl a tak nevím, jestli Pe.Tr myslí ty nebo nějaké jiné - každopádně ale věřím, že ve skutečnosti by se podobná hovadina fakt stát nemohla.
×
×
  • Vytvořit...