Přejít na obsah

olda

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 850
  • Registrace

Vše od uživatele olda

  1. olda

    308 GTi

    Ta prosklená střecha je výborná,auto mi přijde o dost větší,když mám zataženou roletu,tak si připadám tak nějak stísněně.Jinak okno využívám na semaforech,opřu se o opěradlo a čučim nahoru,až padne zelená.manželka v noci zase čučí na hvězdy:D
  2. olda

    Pomáhat a chránit

    Zezadu je to většinou na výměnu karoserie,chce to hledat kdejaký detail a uhrát to na kasli.
    • 42
  3. olda

    308 GTi

    Takovej ranec za to chtěj a stojí za velký kulový.Zlatá malá přenosná
  4. olda

    308 GTi

    Přesně tak,pravé a levé zrcátko a když přitáhneš dolů,tak sklápíš zrcátka.
  5. olda

    mlžení předního okna

    To mlžení se tu už kdysi řešilo v jinym tématu,kdybych nebyl línej,tak ho i najdu,ale bude to tak 2 roky zpátky,bylo víc lidí,kterým se mlží okno v 308
    • 18
  6. olda

    mlžení předního okna

    Vyhřívání zrcátek se pouští z vyhříváním zadního okna,přední se odmlžuje samostatně,bez zrcátek.jak to tady čtu,tak jsem snad jedinej,komu se nemlží přední okno
    • 18
  7. olda

    další konkurence pro P-C

    Tak teda stránky maj dost nepřehledný,s tý barvy bolej slušně oči,zelená v zelený,nic moc.Chvilku jsem koukal,pak jsem to radši vypnul.
    • 37
  8. olda

    další konkurence pro P-C

    308 taky ne,to bude forum:bojim
    • 37
  9. olda

    VÝKLOPNÝ KĽÚČ - vyriešené

    Teď jsem zkoušel oba klíče,co mám k autu a sklápějí se oba bez stisknutí pojistky,asi to bude normální.
    • 9
  10. Ušátkem s vatou se laseru vůbec nedotýkej,vata je ostrá,i když se to nezdá a tu čočku Ti může zničit úplně.
    • 18
  11. olda

    Klicek a cislo na tachometru

    Příručka je tady.
    • 7
  12. olda

    Nove Auto

    Kámoš si kupoval tuhle 407 jako novou,během 10000 km se mu sjeli desky,co se týče motoru,měl neustále problémy s malym turbem,dvakrát ho měnili,nakonec to dopadlo tak,že auto prodal a tuhle značku nechce v životě vidět,asi to bude o štěstí.
  13. olda

    Přeposílejte dál

    Je to svinstvo,co se dneska děje.Ale z projevu toho pána mi trošku přijde,že směřuje se svojí nabídkou k někomu konkrétnímu,ale možná je to jen:myslim můj dojem.
    • 6
  14. olda

    Allegro.pl - jak na to

    Zrovna řeším ten samý problém,potřebuju koupit počítač na Berlingo,ale posílá jen PL.Je to 500 km,takže jet se tam nevyplatí.
    • 83
  15. olda

    Pěkný žihadlo

    Tak to je docela řacha,ale jelikož s autem jezdí i manželka,předek je nízkej a obrubníky vysoký,tak nevím,jak dlouho by tam vydrželo
    • 22
  16. olda

    Pěkný žihadlo

    Pěkný,pěkný.Moc by se mi líbiloto lízátko pod předním nárazníkem
    • 22
  17. Tak to je nálož :D:D
  18. olda

    Obrysové svetlá

    To svícení na jedný straně pomocí blinkru už mívaly starý hundrtky,takže vlastně VW group:D
    • 31
  19. olda

    10.10.10

    Letadlo s náma dneska nespadlo,co si víc přát:D:D:D
    • 30
  20. olda

    Sibr na 205

    Zkus první zkontrolovat přívod vzduchu,na pravé straně pod plastovou mřížkou,kde jsou i stěrače je jednotka,co rozvádí vzduch a hadička vede pravým sloupkem k šíbru,možná bude někde zpuchřelá,nebo vypadlá.
    • 10
  21. olda

    Jaké H7 zvolit?

    Já si osobně Osram už v životě nekoupím,koupil jsem Osramky a během měsíce byly obě v čoudu,Philipsky drží bez problému.Jinak tak dobrý přístup k žárovkám,jako u 308 jsem už dlouho neviděl,žárovku jsem měl během minutky vyměněnou,když jsem jí měnil u Superblba,tak jsem toho musel hodně demontovat.
    • 95
  22. olda

    Alu kola na 308sw

    Možná lepší prodat gumy a pořídit ty 16ky,pasují i z 307.Kdyžtak mám na prodej,ale 17ky,což je zase docela ranec za gumy potom.
    • 21
  23. Ta z toho Davocaru vypadá líp,je to po faceliftu,ale cena je uvedená bez DPH,takže ještě 20% navíc.
    • 18
  24. olda

    Alu kola na 308sw

    K tomuto motoru nejsou alu 15ky taky povolené,podle service boxu můžeš dát jen plechy,asi bude problém z brzdama,alu ráfky jsou silnější.Tenhle problém jsem měl na 306,ale ze 14kama,plechy normálně pásly,nasadil jsem origo alu a lepený závaží mi málem urazily brzdiče,museli jsme dát naklepávací závaží,pak bylo mezi brzdama asi 3mm místa.
    • 21
  25. olda

    Alu kola na 308sw

    nebylo by lepší tam dát 16ky,když je máš napsaný v papírech?Ty 15ky jsou fakt hrozný na takhle velkym autě.
    • 21
×
×
  • Vytvořit...