K tomuto motoru nejsou alu 15ky taky povolené,podle service boxu můžeš dát jen plechy,asi bude problém z brzdama,alu ráfky jsou silnější.Tenhle problém jsem měl na 306,ale ze 14kama,plechy normálně pásly,nasadil jsem origo alu a lepený závaží mi málem urazily brzdiče,museli jsme dát naklepávací závaží,pak bylo mezi brzdama asi 3mm místa.