Přejít na obsah

prahamarkus

Uživatel
 • Počet příspěvků

  10
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli prahamarkus

 • ID člena 51716
 • Hodnost
  Nováček
 • Datum narození 4.3.1984

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 807
 • Rok výroby
  2004

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Praha
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

274 zobrazení profilu
 1. prahamarkus

  Znovu vzkříšení Peugeotu 807

  Jim to prej ukazovalo víc závad třeba váha vzduchu atd... Ted je to prý na sto pro jeden vadný vstrik tak koupim někde z vrakace a bude zas jezdi t doufám ze sezenu.
 2. prahamarkus

  Znovu vzkříšení Peugeotu 807

  Tak po dlouhých dnech závada zjištěna jeden debilni špatný vstrik. Tak ze musím sehnat a bude se jezdit.
 3. prahamarkus

  Znovu vzkříšení Peugeotu 807

  Dík nechám si to projít hlavou a když tak ti napíšu.
 4. prahamarkus

  Znovu vzkříšení Peugeotu 807

  Vým že jsi psal abych zkusil Zábřeh ale je to pro me daleko a hlavne namam moc casu tak zkouším po Praze a okolí. A samozřejmě když to budu prodávat tak uvedu všechny chyby co auto ma a samozřejmě tomu přizpůsobím i cenu. A k tvému dotazu ano vačkova hřídel nova + vahadla vetylu a hlava udělána atd.
 5. prahamarkus

  Znovu vzkříšení Peugeotu 807

  Tak auto uz mám doma páč nemam nervy na vymluvi mechanika. Jel jsem se projet a nesvítí žádná kontrolka a s autem sem jel 130, ale furt je to líný na rozjezd když mi otáčky nespadnou pod 2500 tak paráda jakmile to spadne tak než se to zas rozejede už nevim co s tím asi půdě z domu.
 6. prahamarkus

  Znovu vzkříšení Peugeotu 807

  Tak že podle technika mi jen špatně zabírá turbo který je potřeba správně poladit a načasovat přes diagnostiku tak uvidíme. Dám vědět jak sem dopad.
 7. prahamarkus

  Znovu vzkříšení Peugeotu 807

  Zítra to dávám do servisu tak uvidíme a pokud mi tam ani nepomůžou tak ač nerad se po 5 letech s 807 rozloučím a nezbyde mi nic jiného než ji prodat někomu kdo si s tím poradí.
 8. prahamarkus

  Znovu vzkříšení Peugeotu 807

  No právě rozvody mám nové a dle mechanika správně nastavené i potenciometr je v pohodě uz nevim co s tím mám chuť už to prodat. Ještě to zkusím vzít do jiného servisu jestli není chyba i v tom hmm
 9. prahamarkus

  Znovu vzkříšení Peugeotu 807

  Na ten potenciometr juknu zítra a na diagnostice pravě nic není.
 10. Prosím o rady mám 807 2.2hdi 2002 na autě se mi potkal motor automechanik opravil vše co se dalo ale!! auto sice jede problém je v tom, že po sešlápnutí plynového pedálu se nic neděje pedál se musí sešlapnout do třičtvtě a pak se auto rozjede ale strašně pomalu ( jako když je vnouzovém režimu) jako by ho někdo jen tlačil a po rozjetí na rovince když přeřadím tak chvilku nic a pak auto vystřelí jak raketa. Už si s tím nevíme rady. Na diagnostice není žádná chybová hláška.
×