Přejít na obsah

dagustino

Uživatel
  • Počet příspěvků

    203
  • Registrace

Vše od uživatele dagustino

  1. dagustino

    tapacir p406

    Víc jak celé auto? Materiál na vytlumení dveří jsem počítal kolem 2,5 tisíc :).. Pokud chcete ušetřit tak na odstranění vibrací místo STP stačí normal ALUBUTYL (tloušťky podle úrovně hluku/ vibrací) Kamarád si koupil ve snaze ušetřit nějaký materiál který se prodává na těsnění klimatizací, výsledek byl taky dobrý..
    • 17
  2. dagustino

    Ze by nova zabava .....?

    Jo s těma blinkrama máte pravdu nedávno mě baba odbočovala (nedala blinkr) a já bežel (chodím běhat pravidelně) přes přechod trochu do mě vrazila, (auta před křižovatkou si kontroluju ale o na za to vzala a jela) tak jsem jí tam udělal trochu scénu ... Jinak asi před půl rokem mě upozornil chlap že mi nesvítej brzdovky, tak jsem poděkoval popojel asi půl kilometru a mrknul jsem se na to (ovšem fungovali nevím co měl)..
    • 18
  3. dagustino

    405 - 1994 1.6i

    Pokračování v zapojování reproduktorů, zjjistil jsem že předpříprava je totálně k ničemu (vzadu u plata vyvedené kabely v předu za rádiem ovšem nejsou) Tudíž jsem natáhl nové kabely skrze středový tunel (nejkratší a nejednoduší cesta) Zároveň jsem pokračoval se změnou podsvícení panelu ovládání topení .. Tlačítka se pokusím upravit později
    • 67
  4. dagustino

    tapacir p406

    Tady máš odkaz z Ahifi.. https://www.ahifi.cz/clanky/detail/peugeot-406-odhlucneni-a-vytlumeni-prednich-dveri.htm
    • 17
  5. dagustino

    Lidskej nevkus

    Nejen rohy chybí tomu i nějakej masivnější nárazník, nejlépe chormovej z tesca @myšut Myslel jsi takovéto rohy?
  6. dagustino

    Za kolik tankujete?

    Ano samozřejmě si dělám srandu
  7. dagustino

    Palivový filrt

    Jo stane se.. Jak píše vyčerpat dát tam trochu ethanolu (zbavíš se tím zbytku vody, jelikož kdybys tam dal jen benzín tak voda pujde ke dnu) a benzínu (pak budeš muset vyměnit pal. filtr jelikož ho to zasere) Ještě že já mám v autě pár litrů slivovice, na to by mi to jelo
    • 8
  8. dagustino

    Za kolik tankujete?

    Ano do svý 405 taky občas beru 98 (jede to líp, možná placebo efekt)... Ted jsem ovšem tankoval do půjčené BMW 328i (E36) .. jinak zas o tolik dražší to není s prominutím proseru víc peněz jinde, tohle mě už nevyrazí Jinak jsem chudej student
  9. dagustino

    Za kolik tankujete?

    Dnes opět ONO - Štěrboholy, jedna z mála pump kde se dá v Praze sehnat N98. http://www.tank-ono.cz/cz/index.php?page=pumpcard&pump=36
  10. dagustino

    405 - 1994 1.6i

    Tak dnes jsem se konečně vrhnul na opravu nefunkčního teploměru, přitom jsem rozdělal budíky a změnil barvu podsvícení. Teď chybí akorát seřídit ukazatel paliva (přes plovák)
    • 67
  11. dagustino

    BiFFova T16 ( 350 - 450 HP )

    Ty jo to je paráda Jen pro info by mě zajímalo kolik jsi už do toho musel nasypat
  12. Zdravim, opět píšu tady.. Chtěl bych vědět zda se někde dají sehnat lišty na prahy do 405, ať hledám jak hledám tak nic... Popřípadně jaký jste použily vy? Koukal jsem na sparco, ale ty vypadali total ****..
  13. dagustino

    405 - 1994 1.6i

    Tak dneska jsem to vytlumil a konečně nainstaloval reproduktory teď už je jen zapojit :D. Utlumil jsem komplet přepážku S tapecem na hoře až po plech pod sedákem (bohužel nemám finální fotku, vybil se mi telefon) . Použil jsem 6 ks STP, výsledek je znát žádné pazvuky z kufru, ale zato teď slyším jak vrzají tapecy ve dveřích .
  14. Zdravim, kolik z vás má "vytlumené" auto a jaké části ? Já si ted pro zkoušku na svou 405 objednal pár metrů "STP Anticor L" na přepážku mezi kufrem a kabinou.. Myslíte že když zalepím celou "přepážku" i s plechem co je pod sedákem že to bude znát.. Dělám to jen kvůli tomu že v zadní části měním repro a když už tak to chci udělat trochu pořádně ...
  15. dagustino

    Predne reproduktory ....

    A sakra, samozřejmě máš pravdu mě jak jsem řekl psal jsem to na mobilu a trochu se mi to pomíchalo (přeskočil řádek a já to pak upravoval a nepřečetl si to po sobě..) Každopádně dík za opravu
  16. dagustino

    Predne reproduktory ....

    Ještě se chci zeptat co máš za verzi zda 3 dverak 5 dverak nebo SW. Komponetní reproduktory - výškový reproduktor je zakomponován přímo v středobasu. Koaxiální reproduktory - Středobasový a výškový reproduktor zvlášť. (většinou v palubní desce) Možná bych zvážil i tlumení auta, jonak když budeš napojovat zesík na originální rádio bez RCA (Cinche) budeš navíc potřebovat tkz. high/low adaptér (je levný zhruba 400, ale další krabička). Navíc ještě kam "umístit" zesilovač.. Na zesíky se mrknu až budu doma, teď jsem na mobilu a špatně se mi hledá
  17. dagustino

    Aditivum do benzínu?

    To je pravda, ale existují i aditiva na zvýšení oktanového čísla A proč vám auto jede po natankování 98 místo 95 je taky jednoduchá, není to vyšším číslem oktanů ale tím že N95 obsahuje nějaký "biosračky"
  18. Ne, je vidět že nebyl připoutaný stačí se kouknout na 3 fotku je tam vidět navinutý pás (resp. spona pásu).. Ale kdo ví možná mu zachránilo život že nebyl připoutaný.. Jinak já jsem zásadní "poutač" sednu do auta a už sahám po pásu.
  19. dagustino

    Aditivum do benzínu?

    Jo VIF super benzin aditiv je super Používám ho a výrazně se zlepšil chod motoru (kolísání otáček), už jedu 2 balení ViFU. Navíc účinky jsou potvrzeny ve světě motorů.. Tady máte odkaz. http://www.vif.cz/files/images/novinky/clanek_z_casopisu_Svet_motoru_2015.pdf
  20. dagustino

    Predne reproduktory ....

    Rád poradím stačí napsat rozpočet. Kolik reproduktorů potřebuješ (zadek + předek nebo jen předek) .. Jestli máš v předu Komponentní nebo koaxiální repro.. A jaký rádio či zesík to bude "pohánět" ...
  21. dagustino

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Dobrá lopata, ještě když má před sebou metr místa Jo nejlepší když máš nikde zaparkovat s dodávkou s vlekem minule jsem kvůli tomu musel zabrat 4 místa Jinak bych zacláněl do silnice a pak pak ti přijde vynadat nějakej dědek (ve filcce) že zabíráš místo a sám to sám zaparkuje o kus dál skoro přes 2 pruhy, vzhledem k tomu že já se tam jinak nevejdu mi tahle situace přišla dost komická ..
  22. dagustino

    Novinka sněhové řetězy

    Jo asi jsem Děkuji za vysvětlení
    • 8
  23. dagustino

    207 1.6sw rc,Turbo KO?

    Tak když to žere olej a kouří to může být vůle na turbu (to by vysvětlovalo i nižší plnící tlak) nebo může být přidřená ojnice turba (méně pravděpodobné) .. Je těžký takhle něco posazovat.. Ještě když nejsem ani automechanik
  24. dagustino

    Novinka sněhové řetězy

    Víte co mě přijde jako nemysl.. Že to dostalo homologizaci.. Vždyť jsou ty "řetězi" pak širší než auto a v tom vidím problém, jelikož když vám koukaj kola s blatníků (stačí 1 cm) tak vám cajti málem zabaví techničák a tohle dovolí...
    • 8
  25. Na STK s LED parkovačkama projdeš bez problému..
×
×
  • Vytvořit...