Tak dneska jsem to vytlumil a konečně nainstaloval reproduktory teď už je jen zapojit :D. Utlumil jsem komplet přepážku S tapecem na hoře až po plech pod sedákem (bohužel nemám finální fotku, vybil se mi telefon) . Použil jsem 6 ks STP, výsledek je znát žádné pazvuky z kufru, ale zato teď slyším jak vrzají tapecy ve dveřích .