Přejít na obsah

buml

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 486
  • Registrace

Vše od uživatele buml

  1. buml

    TEMPOMAT 406 - dodělání

    tak to se s tebou budu hodne prit, tvuj nazor sem sdilel do te doby nez me do toho braxha ukecal a muzu ti rict, ze jako taxikar v Praze ho pouzivam nescetne krat denne a je to super. priklad pouziti > usekove radary atd
    • 62
  2. ty vogo funguje:potlesk
    • 61
  3. pmmmmm ffp fmpppfmfpppf mmmfmmmff ffpmmffpmppfpmppppfmf:o:o:o ja z toho asi zcvoknu:o:o:o jen by me zajimalo jestli to funguje vopacnym smerem:D [upravil dne 6/12/07 buml]
    • 61
  4. buml

    Lze použít 2 roky starou naftu?

    takze sis to vlastne vyresil sam:D:D:D
    • 53
  5. buml

    Lze použít 2 roky starou naftu?

    no alespon bych to prelil do neceho pruhlednyho a nechal to ustat jak se to bude tvarit. a pak bych to teda zkusil:myslim kdyz je toho tolik to je skoda
    • 53
  6. buml

    Lze použít 2 roky starou naftu?

    Proč? Jak jsem psal, nebudu to lít (předpokládám) do žádného HDi... Prostě do staršího motoru Peugeot 1,9 D... Co se může stát? Snad nafta nemůže zvodnatět nebo něco takového? no ja bych se bal prave ty vody, vis alespon kdo a kde tam do toho naposled tankoval a kolik litru toho mas?
    • 53
  7. buml

    Maximálka

    takze to mame nepovolena rychlost, kriva vypoved, co pridas dal:D:D:D
    • 58
  8. buml

    Maximálka

    dovol abych ti pripomel cos napsal:D Já jel se svym XSičkem max. viz fotka
    • 58
  9. buml

    Lze použít 2 roky starou naftu?

    tak to bych nedelal
    • 53
  10. buml

    Peugeot 307

    ahoj, v tvem pripade bych doopravdy volil naky benzin. A pukud bys chtel nermomoci diesel tak jedine 66kW, protoze ten nema filtr pevnych castic, kterej by pri tvem jezdeni (kratke vzdalenosti) velmi trpel a delal by ti jen starosti. Co se mista tyce, tak doopravdy je vzadu vice vice mista nez v Oktavce
    • 10
  11. buml

    Maximálka

    Řídil někdo blízkej....... no to urcite, kdyz ten fotograf byl na nem nalepenej jak lepidlo:D
    • 58
  12. buml

    Maximálka

    jedine ze by tvrdil ze to bylo u sousedu:myslim EDIT > ale i tak prekrocil konstrukcni rychlost vozu takze smolik:aut [upravil dne 5/12/07 buml]
    • 58
  13. konecne zase duvod navstivit Budejky:D deti na vez a ja.........
    • 27
  14. ja ji na strelbu cvicim a to i devitkama, takze ji nastesti naka ta petarda nerozhazi
    • 61
  15. buml

    ach ty pocitace

    kdyz sem jeste pouzival widle tak super zachranej programek byl R-studio, je sice placenej, ale umel vytahnout data i po formatu
    • 37
  16. presne certi nikde a mlady pubertaci zasr@ny hazej peterdy jak vo zivot, az pudu se psem a jedna me ci Akkuse pristane pod nohama tak to nekdo seredne vodnese:grr:grr:grr
    • 61
  17. buml

    kontrolka diagnostiky P 406

    rok vyroby 1999:o tam doopravdy fap nehledej;)
    • 27
  18. buml

    kontrolka diagnostiky P 406

    a tak to teda cumim jako blazen, ale muj nazor napsany v predchozim to nijak nemeni. Intecooler maj voblitej snad vsichni (i ja samo) takze pokud se ti nestraci olej tak to neres. Jednu vec bys jeste mohl zkontrolovat, a to hadice od turba dal jestli neni nekde praskla.
    • 27
  19. buml

    kontrolka diagnostiky P 406

    ja si to myslel nejdrazsi servis s dilama drazsima nez maximalni doporucene ceny stanovene Peuget.cz - normalni zlodeji sou to:grr
    • 27
  20. buml

    veľkost nadrže 81L

    nevim proc by se mu tom tech 80 neveslo, uz sem to tady taky nekde psal
    • 18
  21. buml

    co, ze to vlastne kresli?

    tak se moc omlouvam, chyba mezi zidli a klavesnici:mad: v tuto chvili je jiz odkaz vporadku
    • 18
  22. moc pekne video [upravil dne 4/12/07 buml]
    • 18
  23. Včera večer jsme s mojí ženou vedli trošku hlubší rozhovor o různých životních situacích. Přišla řeč i na eutanázii. K tomuto sensitivnímu tématu o volbě mezi životem a smrtí jsem poznamenal: "Nechci abys mě nechala žít v takovém stavu, kde bych byl závislý na přístrojích a živen tekutou stravou z nějaké flašky. Kdybys mě někdy takhle viděla, vypni ty mašiny, které mě udržují naživu". Ona vstala, vypnula televizi i počítač a vylila moje pivo do záchodu...!!!
  24. buml

    kontrolka diagnostiky P 406

    s takovejma jobovkama se potykam obcas taky, nekdy jen signalizace chyby a auto jede uplne normalne, jindy doopravdy auto prepne do nouzaku a po vypnuti motoru a nastartovani je vse ok, jindy zas behem jizdy totalni vypadek vseho na cca 2 sekundy jen se rozsviti STOP a pak auto jede zase normalne. Bohuzel toto vsechno radim do nevysvetlitelneho zabozroutiho sveta:grr jen se zeptam v kterym servisu si byl?
    • 27
  25. buml

    Operační systém: Vista

    Podle MS to má být tak, že každé každé dva roky bude vypuštěn minor update (tzn. nepříliš markantní rozdíl, například 2000 a XP) a dva roky po něm má přijít major update (takže rozdíl jako XP vs. Vista). a ty tomu veris, kdyz visracku delali 6 let
    • 78
×
×
  • Vytvořit...