Přejít na obsah

buml

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 486
  • Registrace

Vše od uživatele buml

  1. buml

    Pravidla bod č 5

    njn a ja mel pocit ze sme se v tom vlaknu vsichni tak nak bavili, takze tam vlastne byla zabava, ze. a nebo se pletu?
  2. buml

    Pravidla bod č 5

    Radek byl rychlejsi, tak zkopiruju co sem mel pripravenyho> nevim proc, ale predseda nam zamknul bez blizsiho upresneni cim ze sme se provinili dve vlakna a tak se tedy ptam, jak si mam vysvetit paty bod pravidel ktery zni: 5. Pokud odpovídáte na dotaz, odpovídejte jedním příspěvkem, pokud na něco ve své odpovědi zapomenete, použijte funkci Editovat příspěvek. Snažte se psát opravdu jen to, co může pomoci při řešení problému. Pro zábavu máme Pokec. Zduraznuji konec Pro zábavu máme Pokec.
  3. buml

    ČLEN 7000??

    hlaven mame v tematu chyba po pi#ci:( predseda to nevydejchal
  4. buml

    Chyba

    nerikej dvakrat nebo je tu coby dup:D
  5. buml

    Chyba

    prestavka na premejsleni:myslim
  6. buml

    Chyba

    tak at je cesta uspesna;)
  7. buml

    Chyba

    koukam tady bude jeste hodne veselo:D:super
  8. buml

    Chyba

    ale myryn hleda svoje vlakno, a pritom se nak nachomejt k hledani identiti VolksWagena:D
  9. buml

    Chyba

    coze, tak to je husty:o:o:o
  10. buml

    ČLEN 7000??

    hmm to sou mi intuice
  11. buml

    ČLEN 7000??

    Ty s tim máš něco společnýho ,viď??? zdyt ma old model;)
  12. buml

    ČLEN 7000??

    kliiiiid Radku a t nezavaris pocitac
  13. buml

    ČLEN 7000??

    spis, kdo je odhalovan, bych se ptal
  14. buml

    ČLEN 7000??

    no o odhaleni:D:D:D
  15. buml

    ČLEN 7000??

    teda koukam tady je boj
  16. buml

    VIN kod

    z vin vyctes vyrobce, typ podvozku a jeho vyrobni cislo
    • 9
  17. buml

    Poradíte?406 combi,nebo 307 combi?

    to je jako spam ci co:o:o:o
  18. buml

    Parkovací asistent

    tak musim pochvalit fotky:super
  19. buml

    Poradíte?406 combi,nebo 307 combi?

    protoze 79kW je motor RHS a ten ma FAP;) ono vubec motory okolo 80kW jsou odost nachylnejsi, dvouhmotovej setrvak, promenna geometrie lopatek, spousta podtlaku atd.
  20. buml

    1. bouračka v životě - prej opraveno

    tak super to sem rad ze je ok i u tebe;)
  21. buml

    1. bouračka v životě - prej opraveno

    tak ja ti poradim v Praze krizovatky, kde se dobre nechas zborit:D
  22. buml

    ČLEN 7000??

    staci cist od zacatku;) Hlavni cena k vyzvednudi na nekterem z mini srazu na Vysocine (nase oblibena bila cokolada)
  23. buml

    ČLEN 7000??

    to je pokoukani, co:D:aut:D a ja furt proc jedem na starym foru ve verzi releace candidat;) [upravil dne 16/1/08 buml]
  24. buml

    ČLEN 7000??

    no pak to ale neni clen 7000. ze a co tady na foru, behem dneska se tu to cislo clsnu menilo dolu snad 4x:o
  25. buml

    ČLEN 7000??

    to same clen 6995:o pak by ale nemel bejt uznam za clena, tohle je proste divny:bojim
×
×
  • Vytvořit...