Jump to content

Bailly

User
 • Content Count

  46
 • Joined

About Bailly

 • ID člena
  48870
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday 08/24/1972

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 407
 • Rok výroby
  2008

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Olomouc
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  když to jde, tak to jde..a když ne, tak se to po....

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  cernyvol@seznam.cz

Recent Profile Visitors

812 profile views
 1. Dělají to i černé variantě. Dokonce je tam i volba ČJ.
 2. Čtu to sice s velkým zpožděním, ale bylo to pomalu lepší jak detektivka
 3. Zapojit paralelně , tzn. Plus na plus a mínus na mínus. Žarovku nechat , jinak to dělá neplechu.
 4. Jj , přesně ...souhlas s Petokat, napojení bych udelal spájenim a přes spoj smršťovací bužírku.
 5. O stavu autobaterie nejvic vypovida hustota elektrolytu. Hustoměr koupiš v kazde " mototechně" . Optimalni hodnota je 1, 28. Jo a baterku Ti zkontrlujou v kazde dobre prodejne, kde se baterkam trochu vic věnují. Nepiš dva příspěvky těsně za sebou, použij tlačítko "Upravit".
 6. Diky za odpo..omlouvam se,. ja to vlakno s timhle zobrazením fakt nenašel.
 7. Ahojte , taky se někomu z Vás zobrazují názvy témat svisle? Už jsem zkoušel v mem tabletu SAMSUNG GALAXY Note 10.1 snad všechno, ale zatím bez výsledku . Zbytek se už zobrazuje normalně Předem diky za radu.
 8. Ahojte lidi. Potřeboval bych poradit s dálkovým ovládáním pod volantem na mém RD4. Někdy funguje naprosto bez chybičky a při další jízdě se jakoby kousne a funguje pouze ovládání hlasitosti. Tlačitka na samotném rádiu moc nepoužívám, takže nevim, zda to blbne i na něm samotném. Máte někdo s takovouto chybou zkušenosti? Předem díky za radu.
 9. Podle mě je to od skylinku záměrné a účelové obcházení původních smluv, neboť jak všichni víme, tak nas nalákali na nulové poplatky, které již nejsou. Samozřejmě chápu, že mají nějake režie, ktere musí nějak zaplatit, ale to přece neznamená, že udělam na lidi takovouhle sviňárnu, byť v rámci zákona. Proto jsem odstoupil od smlouvy, zainvestoval do kvalitních antén na pozemní vysílání a kvalita super, takže spokojenost.
 10. Ahojte, nechci zakládat další téma, jelikož můj dotaz se taky týká Bluetooth. Já se z mým autem pomocí originál BT spojím , sice to trvá jak hladnemu s..ní , ale dotaz zní, zda se dá z tlf poslat muzika do radia a pokud ano, tak pomocí jake aplikace. Má kombinace: radio RD4 a Sony Experia E1. Předem děkuji za odpověď.
 11. Někdy se při nesprávném zacházení s baterií vytvoří v článcích tzv. sulfát (pokud si vzpomínám je to sůl kyseliny sírové ?) a podle toho jak moc ho tam je, tak klesá kapacita akumulátoru. Stává se to , pokud je baterie dlouho ve vybitém stavu. Normální nabíječkou se to odstranit nedá. Aku se musí napojit na speciální nabíječku, která impulsně pouští určitou hodnotu proudu do baterie a tím dochází ke zpětnému rozkladu sulfátu na kyselinu sírovou. Ale trvá to... někdy i několik dní. Vzpomínám si , že jsme takto zachránili VARTU Blue dynamic, která byla vybitá do mrtě, z elektrolytu už byla skoro jen voda a ještě zmrzla. Trvalo to týden, ale po té proceduře ještě vykazovala 80% kapacitu.
 12. Baterky s kodem CL jsou z České Lípy a vyrábí se tam aku VARTA, BOSH a asi ještě i jiné značky, ktere přesněji nevim.
 13. Do každe baterky by se mělo dát dostat (kromě gelových). Např. VARTA BlueDynamic je tzv.bezudržbova a přesto lze dolívat destilku a měřit hustotu, jen se vycvakne celý pás se špunty. Tzv. Bezúdržbovost je dána konstrukcí víka baterie, kde je labyrint pro srážení odparu jeho vrácení do jednotlivých článků. P.S. tak ta krtkova ruská nabíječka je unikát
×
×
 • Create New...