otojanicek
Uživatel-
Počet příspěvků
215 -
Registrace
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele otojanicek
-
Android multimedia DVD GPS system na P5008
otojanicek odpověděl/a v tématu od otojanicek v sekci Peugeot 5008
Ovladani pod volantem funguje uplně stejně, jako před tím .........nic jsem nemusel ručně nastavovat.....ale prý jde i ručně nastavit jednotlivá tlačítka podle sebe....zatím jsem nezkoušel...nemam důvod to "rozdrbat" A jakou android navigaci tedy doporučuješ ? Jinak nejsem náročný...vystačím se zakladními funkcemi android 6 ky ( nevím jakou "moderní android appku bys tam potřeboval) ...... i tak ponovu to ma tolik nových funkcí...co staré autoradio vůbec nemělo.- 96
-
- multimedia
- gps
-
(a 1 více)
Označen s:
-
ZASTRČKA předního SVĚTLA - zapojení
otojanicek odpověděl/a v tématu od otojanicek v sekci Peugeot 5008
Jojo máš pravdu...mám proto v planu ( pokud najdu ten správný kabel a nebo mi někdo tady doda to schema ) tam dat i Kondenzátor a odpor ....aby se kondenzátor vždy nabil , když svítí blinkr, a pak držel to rele v rozepnutem stavu denního svitění až do dalšího nabití , když zase bude svitít blinkr.... a ten odpor pak na vybití a vracení rele zpet, až přestanu blikat....mam nejaké zapojení z WWW , tak jsem zvedav, zda to takto rozchodím ?...Jestli ano...podelim se o rady, jak na to -
Ahoj, pomocí relé bych chtěl "zbastlit" vypínání denního světlometu na dobu , kdy bliká blinkr....ale mám problémy se zapojením předního světlometu...nemáte někdo možnost přes znamé v Peugeotu či nekoho kdo má placený servicebox....sehnat zapojení konektoru předního světla pro model P5008 před faceliftem , tedy s klasickám "drahámi" žárovkami pro DRL - denní svítění ? KOnektor vypadá takto.... a nevím co která barva má za napájení ? ( zatím jsem zjistil....ružová = dalkove / fialova = blinkr / červená = obrysové........ale nevím ty denní a kde je zem ( že by ty 2 silnejší v druhé spodní řade žlutozelené ??? Diky
-
Ahoj všem, když jsem viděl, kolik stojí nová P5008 ver II. , tak jsem se rozhodl trochu upgradovat svou současnou P5008 Active..tak aby se "multimediáně" trochu srovnala se současností........ a jak uvdidíte níže, myslím že se podařilo...... za "par penez" to ted umi nekdy daleko víc, než daleko dražší příplatková výbava.Na aliexpresu se dá koupit tento multimediální system pro Peugeoty za cca 350 USD , bud bez DPH cla pokud si připlatite za dodání před DE a nebo s clem + DPH + DHL poplatkem...pak to vyjde na cca 400 USD. https://www.aliexpress.com/item/Octa-8-Core-Android-CAR-DVD-player-FOR-PEUGEOT-3008-5008-2009-2011-car-audio-gps/32812922341.html?spm=2114.search0104.3.78.608cf570MBQ7Z7&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_3_10065_10068_10344_10342_10343_10340_10341_10084_10083_10618_10304_10307_10302_5722316_10313_10059_10534_100031_10103_441_10624_442_10623_10622_10621_10620_10142,searchweb201603_37,ppcSwitch_7&algo_expid=f6bd452f-35c0-4aa1-97d5-461d83dc40a7-12&algo_pvid=f6bd452f-35c0-4aa1-97d5-461d83dc40a7&priceBeautifyAB=0 Dale jsem si dokoupil zadní ( cca 10 USD) a přední parkovací kameru ( cca 10 USD) + cameru pro nahravaní provozu ( cca 20 USD)..... + popř. SD karty na navigaci a multimédia. Před to vypadalo takto: Po instalaci to ted vypada takto : Umi to snad "uplne vše " ...... viz moje video na Youtube : Co vy na to ? Ja to vidím tak , že za cenu cca 10 tis CZK ( tedy přehnaně zadního parkovacího assistenta z výroby) ....mate najednou multimediální a navigační vybavu za cca 40 tis. Specifikace : - Android 6.0 - CPU: PX5 OCTA core 1.5GHz - RAM:2GB DDR3 - ROM:32GB - čeština - 1024*600 resolution LCD - nastavitelné logo při startu Radia - GPS Sygic v ceně a předinstalovaný....ja tam ale mám HERE We go ( jde tam cokoliv z Google play) ....protože se tam da z WWW a PC nahravat nadalku předem trasa - Radio Tuner + RDS ( AF,TA,PTY) - Bluetooth hands-free function, built-in microphone /external microphone - umožnuje stereo music z bluetooth mobilu - podporuje sound effect - phone book funkce - DVD - Compatible Format: MP4,AVI, MP3, WMA, JPEG etc - Built-in WiFi Modem, Support 3G (WCDMA), support extral 3G dongle - Online Entertainment, support online video, TV, movie, music, Youtube - Online Communication, Whatsapp, WeChat, Twitter, Facebook, Gtalk, Gmail and other services - Support Google Play Store - Built in Car DVR, just connect with a USB Camera to use Car record function. the records will be saved in GPS card automatically, and you can play saved record on this unit directly. - Support Rear View Camera input and reverse gear Control - Support Steering Wheel Control - Support OBD - Supprot automatically playing music from SD card or USB flash disk - Support DVB-T/ATSC/ISDB Box input - Support built-in DTV (optional) Output - Video out*2 - Audio Output*4: FR/FL/RR/RL - 4*50w Surround Stereo - Subwoofer Output - EQ adjusting: Custom,Rock,Pop,Jazz,Classic etc Input - AUX Video in*1 - Rear View Camera Video in * 1 - AUX Audio in*R/L - TV Box In*1 - CAR DVR in*1 - Radio Antenna in*1 - GPS Antenna in*1 Optional Accessories - Rear camera - DVR camera - 3G adapter - OBD2 - DAB(Digital Audio Broadcasting) - TPMS(Tire Pressure Monitor Systém)
- 96
-
- multimedia
- gps
-
(a 1 více)
Označen s:
-
Musíš sundat přední narazník....jinak se k ním nedostaneš
-
Ahoj všem, nemáte někdo zkušenost či info, zda nedojde po delším odpojení baterie ( byl to 1 den) k výmazu nastvení řidíci jednotky, konkrétně nastavení vstřikovačů a spalování . Kvuli monáži přední parkovací kamery jsem měl totiž na sve 5008 1,6 HDi na jeden den odpojenou baterii.... a po zapojení motor při přidání plynu tak divně zvaká.....čím víc plynu tím víc cvaká, jak jednotlivé válce "spalují při vstřiku". Před tim odpojením to vůbec nedělalo.... Bez plynu na volnobeh, motor "necvaká". Jestli ano, zkalibruje se to vstřikování zase samo ? Díky za vaše nazory O.
-
Nahrada tech 24W mlhovek za 50W LEdky z aliexpresu za 15 USD by mela být kompatibilní...ma to být stle typ PSX24W...az přijde uvidíme, dam vedet .
-
Jo, přes soukromou zpravu..... na https://www.peugeot-club.com/profile/984-john/....Johm je z Ochozi u Brna a jezdi třeba do Globusu v Brně..tam jsem se potkali. Rozhodně si bude pamatovat kde to bylo....takže to bude hned nastavené
-
Ahoj, tak díky uživateli John ( je ochotný to nastavit i pro ostatní z Brna a okoli) to mám od včerejška na sve P5008-Active z 03/2012 rozchozené. John díky !!! Funguje báječně (navod v ANG kde to v DIAGBOXu cca je , mohu poslat) .........nejen s hlavními světly ON při natáčení volantu do 30 km/h ale i když jsou hlavni svštla ON a já dám směrový blinkr ( né jen trojblik) . tak aniž bych natočil volant tak se rozvítí mlhovka ve směru blinkru...... takže uplně jak u jiných např. koncernových aut..........fakt se divím že ty "ku*vy francouzký" to nemohli aktivovat rouvnou, když to tam je takto připravené. Jinak do tech mlhovek nyní jsem si objednal i víc svítící 50 W LED žárovky z aliexpresu ..aby to mělo celé smysl...tak až to přijde, nafotím , jak to svítí. https://www.aliexpress.com/item/2pcs-30w-50w-80w-R-W-Y-Car-Light-Source-P16W-PSX24W-Fog-Light-Driving-Lamp/32790727733.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.AipQAU
-
Ahoj všem, není někdo v okoli BRNA ( nebo neznate nejaký neorig servis - kvůli cene) kdo by mel DIagbox.... a přes nej mi nastavil ten COrnering u P5008 ? Samo za "rozumný peníz" Díky
-
Ahoj, nemáte někdo v Brně a okolí ( jsem z Kuřimi) Diagnostiku Diagbox/LExia + ochotu za poplatek mi tam ( po příjezdu k vám) něco malého nastavit ? Konkrétně funkci "Cornering-rozvěcování mlhovek do zatáček"... vím +/- kde, dle navodu na youtube. Díky za info Oto Janíček
-
Ahoj, s FAPem ti bohužel nepomohu........... nicméně jsi z Brna....já taky..... tu diagnostiku máš vlastní - Diagbox ? POtřebaval bych tam na mé P5008 aktivovat v Diagnostice rosvěcování do zatáček ( vím kde) ....že bych se stavil + samo za nejaký rozumný poplatek . Díky za případné INFO. Zdraví Oto Janíček
-
Obmedzovač, doraz, brzda predných dverí
otojanicek odpověděl/a v tématu od wordy v sekci Peugeot 5008
opravit nejde........jen vymenit : - bud za nový .......v Peugeot za nej chtějí cca 1100 kč s DPH + prace - nebo z nejakeho bouraného P5008..... to je muj případ..... za 400 kč+ pošta +vlastní vymena..... sundac tapec dverí + vykucháš repro , ab ses dostal zezadu toho vymezovače a uvolnil 2 šroubky co to drží...pak repro zpet...práce na cca 1 hodku -
Ahoj, řešil jsem to stejne cca před 1/2 rokem........klaplo to přes bazos.cz / sbazar.cz kde sem tam prodávají nahradní díly z bouraných P5008. Ja to svoje sehnal za 500 kč + poštovné. Tak snad budeš mít časem na něco takového štěstí... aktualne třeba : https://auto.bazos.cz/inzerat/82941520/bourany-Peugeot-5008.php Ota
-
Ahoj, dle fotek..je to automat......... takže otázka....musí se pro aktivaci ručního řazení pomocí pádel pod volantem nejprve vždy zmáčknout tlačítka M na páce ( umistněné dost nepoholně)......... a nebo stačí rovnou zmáčknout páku na řazení nahoru/dolu a ono to automaticky skočí do režimu manuálního řazení ? Pokud jseš v Manuálu.......... skočí to po urč. čase zase samo do automatu ? Díky Ota
-
Ahoj, pokud by nekoho zajímalo, jak je hodnocen P5008 ve Svete motoru.... tak prikladam hezke počtení... myslím že to je pozitivní hodnocení. Peugeot 5008 v SM 20.pdf
-
Ahoj, já mám na sve P5008 tento : Nosič Peruzzo PARMA na tažné zařízení pro 4 kola - naklápěcí, uzamykatelný bez nutnosti klíče na dotažení..... vejde se taky po sundání do kufru ( proti kradeži) Kufr se da otevřít jen s nosičem bez kol....... Cena: 5690 ..... tj. cca 1/2 vůči Thule Odkazy: http://nosice-kol.heureka.cz/peruzzo-parma-4/
-
Ahoj, já u své 1,6 Hdi 82 kW měnil sám lej zrovna včera..... s odsávačkou "z Lidlu" Odsával jsem to dvakrát s odstupem asi 30 minut ( aby ten zbytek po 1. odsávání mohl stéci dolů)...... na a pokud si s tou odsávací hadicí trochu pohraješ jako já ( tzn. několikrát povytáhnout a zase zastrčit tak hluboko, že slyšíš ,že to zase nasává ty zbytky ) ...tak vysaješ asi snad vše ......... nalil jsem totiž po odsátí ten starý olej do prazdne origo TOTAL 5L kanistru , a na rysce to ukazovalo odsáté 3,8 L.
-
Ahoj všem, už jste někdo sami měnili baterii na P5008 a 1,6 Hdi 82 Kw ? Jakou jste koupili ? V servise boxu to píše : L3 720A 70Ah...ale z toho moc nezjistím rozměry. Díky za tipy a doporučení.
-
Ahoj, já mohu ze své 5008 potvrdit, že to ( ta automatika) jde uplně vypnout v DIA..... udělali mi to ve FAMKO Brno. Nyní to funguje jako ve staré 307, tedy máčknu pačku dolů = jednou setře a nic víc. Posunu páčku z výchozí pozice 0 nahoru do pozice I = aktivuje se cyklovač dle rychlosti. Pozice II je pak trvalé stírání....
-
Ahoj všem, tak už je to tady....viz nový ceník Peugeotu =) 5008-ka se nabízí s BlueHDi ! http://www.peugeot.cz/akcni-nabidka-nove-vozy/prehled-akcnich-cen-osobnich-vozu-peugeot/ 5008 ACTIVE 1.6 BlueHDI 120 k FAP S&S MAN6 505 400 5008 ACTIVE 1.6 BlueHDI 120 k FAP S&S EAT6 540 400 5008 ACTIVE 2.0 BlueHDI 150 k FAP S&S MAN6 556 400 5008 ALLURE 1.2 PureTech 130 k S&S MAN6 516 900 5008 ALLURE 1.6 BlueHDI 120 k S&S FAP MAN6 543 900 5008 ALLURE 2.0 BlueHDI 150 k FAP S&S MAN6 594 900
-
ChipTuning/EKOTUNING na 1.6 HDI 82 /84 kW
otojanicek odpověděl/a v tématu od otojanicek v sekci Peugeot 5008
Ahoj Straki, nepochopil jsem 2 věty z tvých komentářů, takže prosím o dovysvětlení... a) píšeš : "Mam jich za sebo cca 6 kusu a zatim vsichni jezdi bez navyseni sazi ve FAP"............. Otázka : a počem jezdí po navýšení ve FAP ? ........ po FAPOFF........ a nebo chiptunungu ... a nebo nějaké jiné upravě ? Dále "odbržděným" ........ myslíš chiptuning se zvýšení výkonu ?? b) píšeš: "No lidi kteri jezdi uz v serii na spotrebu maji rozdil cca 2-3 dcl"........... Otázka : co znamená "jezdi uz v serii na spotřebu" ?? Díky -
Já ještě zmíním jedno negativum, které tady zatím nezaznělo........ není pro ty , kteří vzadu budou vozit dospělí lidi ve výšce od 185 cm ! ......... tam potom ti co jsou na straně začínají do toho okraje/lemování prosklené střechy hlavou narážet. Já mám 189 a když jsem si to při výběru 5008 zkoušel, tak to byl hlavní důvod proč to nebrat = citelně snižuje výšku pro krajní zadní spolujezdce. Ale kdo tam bude vozit "jen" děti, tak to zase tak moc řešit nemusí......... i když ted mě napadlo, i při nastupování dětí do sedačky, je k dobru každý cm výšky, protože dětské sedačky jsou vysoké a 5008 nemá zase nějak vysokou kabinu jako ostatní MPV.
-
ChipTuning/EKOTUNING na 1.6 HDI 82 /84 kW
otojanicek odpověděl/a v tématu od otojanicek v sekci Peugeot 5008
Díky všem za odpovědi a přínosné názory...... Máte tedy někdo z vás Tip na někoho kdo se "Chiptuningem opravdu " zabývá a má zkušenosti s motory PSA HDI ? @ "Straki007"....dělál jsi kromě FAPOFF už i Chiptuning těchto 1,6 HDI/82KW ? Jestli ano , jaké máš s tím zkušenosti ?