Přejít na obsah

Nick406

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 059
  • Registrace

Vše od uživatele Nick406

  1. Nick406

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    Taky jsem nedávno spáchal stejný čin ale jen zadní část s tlumičem
  2. Nick406

    ukažte svoji 406

    Nic novýho k vidění ale když už tady to vlákno je....
  3. Nick406

    ukažte svoji 406

    Tak hlavně že se líbí tobě
  4. Nick406

    ukažte svoji 406

    Pěkná jen těch světýlek vepředu je ně mě moc
  5. MJSytic: To ani netvrdím proto jsem zmínil město mimo není problém i za 7-8 litrů.
  6. Nick406

    Printuv Peugeot 406 kombi 3.0 V6 TS6

    Řekl bych že tohle auto má na tuning a pro zábavu nikoliv na denní ježdění takže za mě proč ne.....já to mám taky nízký ne teda tolik a tam už občas při denním využití hlavně parkování ve městě na chodnících a podobně je občas potíž jinak retardéry atd.stačí jen projet pomalu jednoduše naučit se s tím jezdit. Z 90% procent nemám problém a za ten rok se mě stalo jen jednou že jsem musel nechat auto opodál a dojít pěcha protože cesta nebyla ideální najet na obrubník který máš souměrně z nárazníkem není zrovna to pravý a občas to prostě někde škrábnu ale nic fatálního.Vzhledem k tomu že musím jezdit momentálně hlavně do města atd.a spíš dám přednost svižné jízdě což občas tohle brzdí chci změnit podvozek a dát to max o 30mm nejlépe 25mm ale mít to jako druhé auto pro zábavu tak by mě to vůbec nevadilo.
  7. Nick406

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    Reklamovat ti to musí nebo spíše určitě na to máš nárok prostě ti prodali poškozený díl osobně by to bylo první co bych udělal jde o to co bude jednoduší a rychlejší jestli zkusit reklamaci nebo zajet někam na vrakáč nebo sehnat jinde.
  8. Oficiálně gratuluji jinak když to tak čtu co se týče tý spotřeby tak já jezdím s 1.8 která je proti V6 hodně někde jinde momentálně za 12 město teda a nedávno když jsem se chtěl trochu projet a zkoušel co to ještě dokáže jsem měl průměr skoro 15 litrů na 100.Takže myslím že na spotřebě tě to určitě nesežere navíc pokud jak říkáš najezdíš málo protože máš služební auto. A myslím že při běžným ježdění i po městě to bude možná totožný se spotřebou staré 1.8 16V která je více žravá jako 2.0 16V novej motor protože když chceš jet musíš tomu trochu naložit.
  9. Nick406

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    Dávat tam starý použitý asi nebude nejlepší za 500 máš Valeo výprodej v Autokelly nebo Starline který sice nebude tak kvalitní ale furt je to nový za 400 a určitě lepší nový Valeo než LUK co má sebou kdoví co.
  10. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Od včerejška mě to zase nějak chytlo dneska jsem dolepil konečně celkem úspěšně ten kryt bagu a vypucoval interiér
  11. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Díky pánové jsem rád že se líbí prve mě to přišlo takový ne úplně ono byl jsem zvyklej na tu velkou rouru ale fakt to vypadá líp.
  12. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Dneska jsem zkrátil trubku výfuku a vyměnil koncovku stará se mě rozpadla je o něco menší ale aspon decentnější.
  13. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Řekl bych že to budou silentbloky vrže to
  14. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Dneska jsem si všiml že když nasednu do auta nebo vysedám tak mě cvaká v zadním kole zkoušel jsem auto zhoupnout a cvaká to jakoby od levého zadního tlumiče každopádně na 100% někde od zadního kola co to může být ?? uložení tlumiče,silentblok?? přidávám video spíše zvukovou stopu jinak na záznamu je to o něco hlasitější než v reálu. V1046_08-09-15.3gp
  15. Za mě zlatých 30C+ momentálně 9C+ a docela chladno.
  16. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    I tak ten interiér když se vyčistí bude to pecka jinak dřeva necháš ? :D
  17. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    To je trošku skok ze starýho 1.8 na novej V6 každopádně máš to pěkný
  18. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Co máš zase kombála ??
  19. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    I to je možný prostě se mě toho nějak nechce zbavovat
  20. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Jojo mám to v plánu během pár následujících měsíců musím ještě něco došetřit a pak to udělat naráz jako uvažoval jsem o koupi během příštího roku modelu po faceliftu ale zase mám ho krátce a když do toho dám i nějaký peníze tak vím že se to co se auta týče vyplatí ono tady je ještě z čeho dělat vzhledově je to pořád dobrý po technický stránce taky navíc vím co a jak takže tomu dávám ještě šanci do další technické což je za rok a půl
  21. Nick406

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    Tak záleží kam zajedeš já jezdím tam kam už léta otec jako vyloženě nějaká protekce bych řekl to není ale ceny jsou v pohodě posledně jsem měnil brzdovou kapalinu nechal odvzdušnit brzdy vyměnil olej do posilovače řízení a nechal jsme tam 350Kč. A za výměnu zadních tlumičů taky na 406 kombíka v podstatě kolem 800Kč za práci což se dá.Jinak ti jako nechci vymlouvat že to nemáš dělat nebo že to je chyba naopak zase nějaká zkušenost navíc . Akorát já teda se pustím do čehokoliv ale tohle když na to nemám ani vercajk nechám na tom kdo to má a umí nebot mám rád když je to TOP a vím že sám bych to tak neudělal nebo rozhodně ne s vercajkem a zkušenostmi co mám po této stránce auta.
  22. Nick406

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    Přesně tak pak je hned všechno jednoduší
  23. Nick406

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    Však jasně já jen že než se s tím drbat dva tři dny tak bych to vyřešil jednodušeji nebo v mém případě když jsem to nikdy nedělal a na pokusy není čas
  24. To na mě včera padlo největší prokletí a to nákupy
    • 14
  25. Nick406

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    Už kvůli té drbačce bych to ráno dal mechanikovi a za 400 bych odpoledne odjel s novým ramenem
×
×
  • Vytvořit...