Dneska jsem si všiml že když nasednu do auta nebo vysedám tak mě cvaká v zadním kole zkoušel jsem auto zhoupnout a cvaká to jakoby od levého zadního tlumiče každopádně na 100% někde od zadního kola co to může být ?? uložení tlumiče,silentblok?? přidávám video spíše zvukovou stopu jinak na záznamu je to o něco hlasitější než v reálu.
V1046_08-09-15.3gp