A ještě jedna otázka ohledně 2.0 16V 99KW co to může způsobovat krokáč nebo čidlo otáček?? nastartuji chytne i normálně po pár vteřinách otáčky padají na nulu motor začne zhasínat přidám plyn uklidní se to pak třeba samovolně na volnoběh se zvedají otáčky ke dvou tisícům a zpátky a někdy to spadne při nízkých otáčkách a pomalé jízdě tak že zhasne motor i za jízdy po nastartování hned naskočí dělá to pouze se studeným motorem a občas když to má tendenci zdechnout tak při prošlápnutí plynu jde z výfuku černý kouř to dělalo se čtvrtkou v nádrži ted i s plnou nebo půlkou.
Nebo při sešlápnutí plynu i bez těchto příznaků motor zhasne začalo to dělat společně ale tohle jen hodně zřídka vše při studeném motoru...