Musím tady dát za pravdu jednomu z názorů, že "proč ne" kombi? Když to jde. Já osobně mám zkušenost od velkýho sedana(omega) přes velký kombi(vectra) k malýmu kombi(fabia combi) až k hatchbacku(fabka krátká). Dokonce až ke cabriu.
Pro mě má kombik jedinou nevýhodu, a to že se mi nelíbí. To ale řeším dalším autem...
Pak už má jen výhody. Když jsme měli dvojčata malý, tak vectra combi byla ideální. Ten kočár pro dva je opravdu velký a nikdy sem nemusel řešit jak a kam ho dám. To je obecně výhoda kombi, podle mě, člověk tam nemusí nic rovnat. Teď už kočár nevozim, ale upřímně by se mi vectra ještě hodila, když potřebuju převézt větší věci (třeba z kovárny, nebo matroš na stavbu a tak). Dokonce sem teď pořídil starou astru v kombiku, která toho holka musí hodně odvozit. Na dovolenou se ale na druhou stranu v klidu vejdem do sedanu a to mám ještě půl kufru plynovou nádrž. Když člověk netahá blbosti (jako ty pytle plyšáků, to mě pobavilo) tak vlastně stačí pro 4 na týden i kabroušek. Je pravda, že děcka měla něco i pod nohama, ale šlo to..(stan, karimatky, spacáky, vařič, stolek, židličky, k tomu hadry a na víko sem si musel sednout...)
Takle to pak vypadá