Přejít na obsah

Zůza

Vedení
  • Počet příspěvků

    219
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele Zůza

  1. Ahoj peugeťáci klubáci Kdybyste měl někdo cestu "okolo" Liberce, konkrétně Jablonné v Podještědí, byla bych Vám strašně moc vděčná za přiblížení balíku buďto na sraz do Červeného Kostelce nebo do Hradce Králové, příp. do Pardubic. Jedná se o cestovní postýlku a chůvičku, mělo by to vážit do 10kg, ale bude to asi trošku delší balík, cca 150 cm.
  2. Zůza

    Přání k narozeninám...

    To teda musíme!! Radim je srazový koordinátor
  3. Zůza

    Přání k narozeninám...

    Už jsem chtěla začít dělat dusno, že si Hurvajz pořádá sraz a nám nikdo nic neřekne Jinak děkuji k dodatečnému přání
  4. Zůza

    Přání k narozeninám...

    Včera se slavilo v podhůří Orlických hor a dnes bude v álejích nablito v našem hlavním městě, jestli tam teda nějaký aleje jsou @Weri 605 Všechno nejlepčejší a hodně dementů přejeme, ať máš na "sraze" o čem vyprávět VRZ (a přelož si to sama)
  5. Zůza

    Přání k narozeninám...

    Strašně moc vám všem děkuju za přání, moc mě to potěšilo
  6. Zůza

    Řádné členství

    Tééééda, ale jako překvápko dobrý, jsi borec To ti i odpustím tu adresu No a myslíš, že vím, kde má Radim TP??
  7. Zůza

    Řádné členství

    Nedalo mě to, oblíkla jsem se a vyrazila ven do zimy, omrknout to VINko Radši se ani nebudu ptát jak, ale tipoval jsi správně
  8. Zůza

    Řádné členství

    Tak tohle naštěstí vím jistě
  9. Zůza

    Řádné členství

    Tak už nám taky dorazily kartičky, děkujeme Ale Michale, kde jsi vyštrachal VIN 5008 a moji "novou" adresu u tchýně?? Tam jsem nikdy nebydlela a ani nikdy bydlet nebudu !!!
  10. Zůza

    Co jste dnes udelali...

    Tak jsme dnes "konečně" odstrojili stromek Sice už kapánek opadával, ale nejradši bych ho měla až do Velikonoc No a tohle po něm zbylo.. bord.. nepořádek
  11. I já se přidávám k poděkování, obálka dorazila
  12. Mohl bys jít do politiky @ChouLu umíš to krásně okecat Teď mě tak napadlo.. Mohl bys vytvořit nějaké nažehlovačky, ať se s tím nemusím vyšívat Vašík nám roste
  13. A můžeš mi vysvětlit, proč to sem dáváš až teď?? Když jsou perníčky dávno upečené??
  14. Zůza

    PF 2018

    Krásné Vánoce, hodně dárků pod stromečkem, klidné a pohodové prožití svátků a do nového roku hodně štěstí, zdraví a spokojenosti pro všechny naše přátele
  15. Jéééé @Weri 605 Děkujeme za obdiv našeho plodu mladické nerozvážnosti.. teda vlastně lásky
  16. Zůza

    Je nás o jednoho víc.

    Vy jste ale blbouni Ale samozřejmě děkuji za pochvalu Jen tedy musím upřesnit, že Vašíkovo už to není dávno Holt tomu ještě nerozumí, za pár let se nebude chtít odtrhnout (samozřejmě ne od mých ) - stejně jako jeho tatínek Takže Váša má lahvičku a taťka má už taky konečně zpět na hraní to, co mu nebylo po nějaký čas dopřáváno
  17. Zůza

    Je nás o jednoho víc.

    Tak už je Vašík od soboty oficiálně občanem Žamberka
  18. A pak při parkování zjistí, že měl asi zajet druhou stranou, jestli chce vystoupit jako normální člověk ze strany od řidiče a neomlátit dveře o bednění Promiň @radim.1008 já musela
  19. A takhle to vypadá, když je myt náš autobus Páník do gumáků obut zkouší nosnost pneumatik
  20. Koukám, že má drahá polovička nenapsala o účasti na Vašem večírku Je sice více než možné, že účast přislíbil founem, ovšem co je psané, to je dané Tudíž za nás tři přislibuji účast Zvláště po přečtení všech příspěvků a zjištění počtu a kvality účastníků přeci nemůžeme chybět Těšíme se
  21. Zůza

    Peugeot ve filmu

    To čučíš, viď? Ovšem kdyby sis pořádně prohlédnul první fotografii, zjistil bys, že ten stařeček oplývá velice zajímavou originalitou Lepící páskou No co.. Jsem jednou večer trošku razantněji chtěla noťas zavřít, ozvalo se "křup křup" a bylo po zavírání
  22. Zůza

    Peugeot ve filmu

    Ale tohle má být smyšlená oblast, takže větší jak město a tím pádem víc lidí a víc mrtvolek
  23. Zůza

    Peugeot ve filmu

    Vždycky se někdo najde, kdo pod tím drnem ještě není
×
×
  • Vytvořit...