Rozvody jsou důležité,ale jak se o tom psalo,u spousta aut se mění zbytečně,já když jsem prodával auto před tím,měl jsem od výměn doklady a vše jsem k tomu dodal,aby ten dotyčný zákazník nemusel do toho rvát peníze,na tom co mám teď jsem je ještě neměnil,jenom je na nich výměna patrná a kilometry jestli mi sedí nevím,chci to vyměnit s vodní pumpou atd, a to stojí dost,a kvůli autu nepadnu na dno,většinou na naft.Peugotech to vydrží mraky-zvláště pokud máte orig.řemeny Gates jako já atd,já neznám nikoho komu by to na Peugotu prasklo,na naft Fordech to je normálka...