Já vás chápu, já jsem u sebe to konzultoval s kamarádem z Citroenu a ten mi jasně řekl tohle od Ate samonastavovací-je dražší asi o 300 až 400 Kč a jiné mi tam ani nedoporučil-,říkal to nikdy pořádně nedošteluješ!!!Jak říká pastorek,že to došteluje-věřím tomu,ale proč to dělat,když to ate to došteluje přesně,já to beru tak,že třošku zručný laik to vymění a dál se s tím netrápí,když si není jistý jak to seštelovat...