Podívej se na solenoud ventil, co ovládá klapku obtoku turba.. odpojíš rtubičku a zkus si podtlakem, i třeba pusou, jestli uslyšíš, že zlehká chodí. Pak by to ještě mohla být váha vzduchu. Nebo senzor plnicíhé tlaku, který je nad IC.
Alespoň myslím, že tam u 406 je
Poslední možnost je přidřená turbína, ale to je obvykle sakra slyšet.
Ta váha, třeba u mého stačila odpojit a šlo to na plno, pro kontrolu, ale na většině to padne do nouzáku a nevyzkoušíš nic. Každopádně vyndat jí a zkusit jinou , je otázka chvilky.