Přejít na obsah

vector

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    2 533
  • Registrace

Vše od uživatele vector

  1. To má něco do sebe. :D:D Co když je to ale manévr zakrývající něco jiného... Ale ne, jak jsem napsal, Garfield trička jen tak nebere... Hele vy dva! Takže když po lopatě, tak po lopatě - já to vidím takhle: Když já a Odie jsme byli pryč, Chip a Anička toho zřejmě využili a v pokoji chipovali, až trička lítaly. Já v tom nejedu, já tam v tu dobu nebyl, já si myju ruce [upravil dne 11/5/06 Garfield] To si nemusíš mejt ruce, když si tam nebyl.
  2. Ale já klidně přiznávám, že je to i príce Vendulky (však sem jí učil fotit já ) , ale Vvitty moc se nepolepšuj, už takhle fotíš hodně dobře
    • 42
  3. vector

    ledky místo žárovek

    Ledky jsou háklivé na přepětí a tak ve starších autech, která na ně nejsou navržena mají životnost mizernou
    • 13
  4. vector

    Autohádanka

    Tak já se dál zdržuju hlasování, protože tahle auta prostě znám dáme šanci někomu,koho to bude bavit. Rád se jen podívám.
  5. Každej sme jinej, pokud Net banka na ničem jinym neběží, hodnotim to jeko nekvalitu banky a nemám důvod věřit, že to dělá dobře. Místo prohížeče měnim banku.
    • 39
  6. vector

    kope me to

    Tak to je skoro jiste tema botama. Ja mam jedny, se kteryma dostavam od konkretniho auta ranu skoro vzdycky kdyz sahnu na kliku (a na obleceni nezalezi). Zjistil sem, že někdy záleží na koberečkách. Ale šupu umí dát 306 pořádnou.
    • 10
  7. vector

    Chip u Xtuning?

    použil si někdy v životě funkci hledat, nebo je to pod tvou úroveň ?
    • 8
  8. vector

    Autohádanka

    TY vago, já se přepsal jasně, že Z1.
  9. vector

    Autohádanka

    Tak já střečlim od boku BMW M1, první prototyp jen v červené barvě, oboustranně obtékaný zadní spoiler, tak rok 93 .. je to možný ? Zasouvací dveře, jol to byla paráda...
  10. vector

    Autohádanka

    Pokud se šeredně nepletu, tak je to Caparal J2 z roku tak 1970, přesněji zřejmě finální verze, podle čísla 66 , ta co byla tehdy rychlejšlí, než McLarens. Přesněji , než MCLaren M8F. http://www.photoessayist.com/canam/chaparral/chaparral.htm Neškodí pár technických údajů http://www.mulsannescorner.com/chaparral2j.html Ta fotka zepředu je dobová, všiměte si té super helmy [upravil dne 9.5.06 vector]
  11. OK ňam ňam. Moje první koláče bez práce. Jo obsluha tam byla velice milá, asi jako sklotextil ve spodnim prádle. Ale co se dá dělat, přece si tím nenecháme zkazit jinak squelej sraz.
  12. Byc řek real...Je to Čína;) Já raději italskou kuchyni.
    • 17
  13. vector

    !!Kufr zamek!!

    Sklopíš sedačky, rozděláš tapecír a otevřeš, nebo se ptáš ještě na něco jiného.. nějak tě nechápu, ale možná je to tím, že je dost pozdě.
  14. Díky
    • 31
  15. Víme, že si máme dávat bacha a nepotřebujeme k tomu vidět svojí večeři dvakrát. S BP mám všechna videa, je (byl) to magor a mohl zabít mnohem víc, lidí.
    • 31
  16. No to seš teda pěknej bimbas. Myslíš, že se každej touží dívat na rozšlehaný lidi ? strč si to kam slunce nesvítí, než se naseru. Nemám nic proti fotkám nehod, ale hodí se upozornit na to co to je, než na to někdo klikne.
    • 31
  17. vector

    FOTO - Ochoz u Brna

    http://306.frikulin.com/galerie/sraz14/index.htm
    • 45
  18. Záleží jaké máš ve FF doplňky... například fasterfox a podobně.. a na nastavení.. FF je rychlejší, než Opera... variabilnější, menší a GPL http://fasterfox.mozdev.org/ [upravil dne 9.5.06 vector]
    • 39
  19. http://www.czilla.cz Moje drahé GRECKO, ty si moje všecko.
    • 39
  20. vector

    Jaký je odborný název

    Radarový detektor. Jedno nebo vícepásmový. Slouží k pasivní detekci signálů na určité frekvenci. Neovlivňuje, ani neznemožňuje práci jiných zařízení, natož PČR. Tu ovlivňuje nedostatek kávy a koláčků.
    • 11
  21. Podívej se na solenoud ventil, co ovládá klapku obtoku turba.. odpojíš rtubičku a zkus si podtlakem, i třeba pusou, jestli uslyšíš, že zlehká chodí. Pak by to ještě mohla být váha vzduchu. Nebo senzor plnicíhé tlaku, který je nad IC. Alespoň myslím, že tam u 406 je Poslední možnost je přidřená turbína, ale to je obvykle sakra slyšet. Ta váha, třeba u mého stačila odpojit a šlo to na plno, pro kontrolu, ale na většině to padne do nouzáku a nevyzkoušíš nic. Každopádně vyndat jí a zkusit jinou , je otázka chvilky.
    • 16
  22. vector

    řídicí jednotka

    Opravte mě někdo, jestli se pletu, ale staré motory 1,9D žádnou elektroniku nemají. Nevím co je přesně za motor v 206, ale asi těžko nějákej jinej výkřik techniky. A navíc, proč do toho š%tourat, to má jezdit za málo a pomalu, proto ten motor byl vymyšlenej.
  23. vector

    Čištění motoru??

    I HDičko sem myl WAPkou na ostro. Jde o to neprat vodu do řídící jednotky Nastříka sajrajtem, třeba od želvy, počkat, naptat WAPkou, a zatím co to schne hrát si s hadrem. Akorát člověk nesmí chtít hned odjet. Pak klidně vyndám všechny konektory, očistim je a vysušim. Kam tekhle zateče voda, tam se stejně normálně dostává alespoň trochu. U Nového auta se sběrnicí, bych asi odpojil baterku a zakryl jednotku, ale to je asi všechno. Někdo tvrdí, že se motor nemeje vůbec, ale mě se líbí čistej a navíc, alespoň všechno prolezu jestli je to v pohodě
    • 27
  24. Tka jestloi si kupuješ, věci na auto jen aby je neměl každejk, tak už je mi lecos jasnější
    • 24
  25. Tohle mi příde takové kreativnější http://www.autoweb.cz/kdyz-se-nedari/crashes.html?pageLimit=7
    • 6
×
×
  • Vytvořit...