No to je bezvadný, ale já sem se nerozmejšlel a auto pojištěný mám víš. Jenže jen proti krádeži, takže rozlomenej zámek, rozlámanej středovej tunel a další radosti jdou z mojí kapsy. Kdyby tam nebyla vůbec, tak mě to sice hrozně sere, ale dostal bych jí zaplacenou. Přesně tuhle sem chtěl, je to moje láska, ale lepší tak, než dát třeba 50 za opravu.
Taky to vypadá, že si někdo půjčil i jednotku pytlů, co byla hned u toho. Asi se poseru.
Večer projdem celou elektriku a všechno, aby sem věděl, co vlastně zmizelo. A já kreten schánim pytle po vrakovištích, aby to bylo kompletní. Kde jakej škrábanec mě na tom sere. Konečně to mám v kupě, až na ten kabel k saharám, co nemůžu sehnat, protože mám auto z Argentiny a pak příde nějaká pYča, vyrthá co se dá odšroubovat a sebere, na co příde. Nejhorší je zjistit, co tam neni, když to tam neni a člověk to nikdy neviděl rozebraný. Policajti se tě zaptaj na výši škody a ty ani pořádně nevíš, co tam chybí, chceš to nahlásit hned a když už náhodou víš, tak nevíc, co to stojí. Pár ustřihlejch drátů, mraky koncovek, stojíš a čumíš.
[upravil dne 22.6.06 vector]