Přejít na obsah

vector

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    2 533
  • Registrace

Vše od uživatele vector

  1. Protože HDiček u nás jezdí víc, než dost a našel sem konečně zajímavej ceník dílů systému vstřikování, chtěl bych se o něj s vámi rozdělit. Ať víte, do čeho jdete. Podle kodu motoru jsou to 2.0Hdi http://www.branco-nd.cz/cenik.php?cenik=cenik20060502085324
  2. Označení motoru zjistíš podle VIN. Výrobci mají i aplikační katalogy Můžeš zkusit BriskPlatinum DR15YPP Ale vůbec netušim, jak dobrý a jak drahý svíčky hledáš.
    • 13
  3. vector

    Výpis údajů z BSI

    Tak jsou alarmy, které umí \"superzamykání\", dá se i auto s BSI předělat na dálkovej start a další radosti. Pokud chceš použít funkce BSI na tyhle věci, musíš se stejně obrátit na koncesionáře, protože budeš potřebovat original sollution a pokud nechceš, tak o BSi nic vědět nepotřebuješ.
  4. vector

    rozpěrná tyč na 205 GTI

    životnost tlumičů i zavěšení kol tím naopak klesá, protože to co pobere karoserie na krut se celé přenese do silentbloků nápravy a musí to vytlumít chudinka tlumič. Kdežto u závodních aut žádné gumy nejsou a tlumič je na to dimenzovanej. Tedy v případě, že jde o auto na rally, tak dimenzovanej a v případě, že jde o auto na okruh, tak nenamáhanej.
    • 33
  5. vector

    rozpěrná tyč na 205 GTI

    Ale to je namáhání na krut, ne na tlak... navíc se tu mluvilo o jednodílné rovné tyči a ne o stavitelné. taky ergument se závodním autem, které má uplně jinak řešený podvozek a řadu dalších dílů... nebo argument, že to jde přes ručku i na suchu... to jde i fako.
    • 33
  6. vector

    spadlý strom

    JJ viděl sem ještě hůř zničený SLK a za 14dnů bylo jak nový.
    • 6
  7. vector

    Zaseklý klíček v zapalování

    to musí být zajímavé, když pak dálkáč strčíš do jiné kapsy a trapně se ošaháváš před nastartovaným autem:D Tak to nehrozí, když je dálka na klíčku k zapalování a klíč od dveří auta mám na klíčích od bytu. Auto je nastartovaný s klíčkem v zapalování a zamčený tím klíčem, co mám pochopitelně v kapse, když sem musel zamknout z venku...
    • 12
  8. vector

    Zaseklý klíček v zapalování

    Tak, zrovna sem mu to chtěl říct, taky nemám stejný zámky. Kolikrát to zachrání celý auto no a s dálkou člověk stejně nepoužívá dva klíče, ale jen jeden. Kromě toho nemusim vypínat motor a klimu a jen zamknu dveře, když vyběhnu třeba k benzince pro bagetu. [upravil dne 23.6.06 vector]
    • 12
  9. vector

    Reditel dopravaku je proste debil

    Jasně, ježe v Banánistánu zase říše fantasie. Dáš dvě kila a máš papíš, za kterej se ti mažou body.. hmmm dobrej příjem pro autoškoly.. no ne? Jako třeba školení řidičů a jiný hovadiny.
  10. vector

    Můj tůnink

    Eh já myslel, že to jsou dračice
    • 20
  11. vector

    Zaseklý klíček v zapalování

    Zkusil si při vyndavání pohnout volantem ? Levná záležitost to je, klíč se dá z toho pouzdra přemontovat a na spínačce je takovej kroužek od pana Siemense, který snímá, ne samotná spínačka.
    • 12
  12. No to je bezvadný, ale já sem se nerozmejšlel a auto pojištěný mám víš. Jenže jen proti krádeži, takže rozlomenej zámek, rozlámanej středovej tunel a další radosti jdou z mojí kapsy. Kdyby tam nebyla vůbec, tak mě to sice hrozně sere, ale dostal bych jí zaplacenou. Přesně tuhle sem chtěl, je to moje láska, ale lepší tak, než dát třeba 50 za opravu. Taky to vypadá, že si někdo půjčil i jednotku pytlů, co byla hned u toho. Asi se poseru. Večer projdem celou elektriku a všechno, aby sem věděl, co vlastně zmizelo. A já kreten schánim pytle po vrakovištích, aby to bylo kompletní. Kde jakej škrábanec mě na tom sere. Konečně to mám v kupě, až na ten kabel k saharám, co nemůžu sehnat, protože mám auto z Argentiny a pak příde nějaká pYča, vyrthá co se dá odšroubovat a sebere, na co příde. Nejhorší je zjistit, co tam neni, když to tam neni a člověk to nikdy neviděl rozebraný. Policajti se tě zaptaj na výši škody a ty ani pořádně nevíš, co tam chybí, chceš to nahlásit hned a když už náhodou víš, tak nevíc, co to stojí. Pár ustřihlejch drátů, mraky koncovek, stojíš a čumíš. [upravil dne 22.6.06 vector]
    • 86
  13. A co myslíš, že to asi tak stojí ? Navíc šetřim na nový gumy a ne na alarm, když tam mám zámek v podlaze, immo a je to zamčený u kamaráda před barákem.. kua já bych zabíjel. Taky to mám proti krádeži pojištěný, což vyjde levnějc, než ten satelitní píčus.
    • 86
  14. vector

    rozpěrná tyč na 205 GTI

    To mě taky zajímá proč Dobrá. Do má ta tyč dělat ? Proč se jmenuje rozpěrná? A jaké je pnutí v materiálu, když ho jen přišroubuješ na jedné a na druhé straně? Co se stane s rovnou tyčí, když ti někdo narazí do kola?
    • 33
  15. vector

    Klima z auta v bytě

    Jo, a to si dáš ty hnusný zahumusený díly z auta do pokoje, jo? No potěš... Ne, on si to vyčistí kartáčkem na zuby Někdy sou to nápady že zírám.
    • 26
  16. Ahoj, dnes v noci někdo zlomil zámek u mojí modré 306, rozlámal středový tunel, sebral Imobiliser, rozebral spínačku, ustřihnul dráty a odnesl z ní celý spodní díl. Auto bylo odevřené, kapota,kufr a odemčené dveře. Byla v něm hotovost,klíč na pojistné šrouby u kol, rádio, plato, věci a nářadí, přesně tak, jak sem to tam nechal. Kromě těch dvou věcí se neztratilo vůbec nic. Sem nasranej, zničenej, auto nejde zamknout centrálem, nereaguje na klíč a samozřejmě nejede. 21.6.2006 Zahradní Město. Tak sem složil všechny zbytky dohromady a zdá se, že toho chybí víc. Například na krytu spínačky bylo ovládání rádia, kus středového tunelu si někdo odnesl, rozlámenej kaslík spolujezdce a takové radosti.. [upravil dne 27.6.06 vector]
    • 86
  17. A není ten tlustší jen na verzi baz Klimy? Aby se klimachladič vešel... už se v tom nevyznám, jak sou ty otázky totálně zmatený a bez základních informací
    • 12
  18. vector

    tuning shop na škodovky

    A nemá náhodou škodivka IC v podběhu? fáčko a felina IC nemají, ale to bys mohl vědět:myslim A jak má vědět na jekej bastl to chceš dávat? FobiaRS a tyhle krámy ho maj jak sem říkal ne ? Felicie a Favorit jsou rádi, že měj motor, ale mluvil si o vzhledu, co si kde viděl,. ne, že to na takovou věc budeš dávat.
    • 7
  19. vector

    rozpěrná tyč na 205 GTI

    No, tak pokud je rovná a jednodílná, tak si dovolím tvrdit, že je tam akorát na parádu.
    • 33
  20. Reakci ? No jerstli máš normální neupravenou 306, tak teakce je, že ti tam nepůjdou Na 17\" se musí velice dobře vybrat ET,gumy a maličko upravit blatníčky..
  21. vector

    Kratke radenie/Short shift P206-predam

    JO to je vono!!! Dík za link, tak sem to myslel http://www.205gti.com/techquickshiftUK.htm
    • 40
  22. vector

    alkohol za jizdy

    Jednou sem řídil totálně zmaštěnej trabanta po fotbalovym hřišti a tahal za nim ty obrovský hrábě. Počítá se to ?
    • 51
  23. vector

    spotreba ?

    Svétim pořád a jezdim 95procent po městě v hroznym provozu. Když náhodou nejsem ve městě a najedu na dálnici, tak se neudržim a nasadim 180, což byl případ téhle nádrže. 95procent po městě a zbytek 180-200km/h dálnice. 6,5 litrů ShellV-Power Diesel na 100km.
    • 37
  24. Potkal sem dementy s oranžovym autem. Sasmrkali pár děr v silnici asfaltem a pak tam nasypali miliardu kamínků. Nakopat je do ... samozřejmě to dělaj v zatáčce a bez označení. Bezvadně se na tom brzdí. Taky je tam samozřejmě nechaj.. vono se to rozjezdí. Střílet a trhat ruce.
    • 34
  25. vector

    Profesionální voják

    no konecne se blizime k celostatnimu prumeru, btw. v kolika rodinach jsi videl ty porvavajici gumy ? Nebo ze by jsi to odkoukal z televize ? Z televize říkáš.. hm a četl si , co sem psal, nebo sis z toho vybral jen, co se ti hodí a to pak okomentoval? cetl jsem pozorne a vybral jsem si jen to co se mi hodi a to jsem okomentoval, ale nedela to vetsina lidi ? Kdyz je treba obsadit do serialu neurotika - zvoli se ucitel, kdyz krupan - sahne se po ostravakovi bo ma kratky zobak, kdyz arogantni hovado - je vzdy po ruce lampasak - cim vyssi sarze tim lip - praporcik by tak nevyznel. Chces dalsi pripady - smelinar - zelinar, reznik,kdo okrada = mechanik v servise, taxikar, servirka. Uplatkari - pravnici a doktori. Ja si proste myslim, ze nic neni cerne ani bile, pravda je nekde fprostredku a holt kazdy ma ten prostredek jinde - srovnej s Nohavicovou teorii alkoholika. Ja se nechci zastavat vojaku - oni to ani nepotrebuji a myslim, ze o to ani nestoji, snad jen aby se kazdy zkousel koukat na veci z vice stran. Nechtel jsem Te v zadnem pripade urazet-pokud to tak vyznelo tak promin:papa V pohodě, já nemám televizi
    • 48
×
×
  • Vytvořit...