Přejít na obsah

vector

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    2 533
  • Registrace

Vše od uživatele vector

  1. vector

    podlošky na 106 sport 1,1

    Tak to je tedy poněkud divné. Opravdu ta 1.1 měla původně tohle oplastování jako má Rallye ? jestli ne, tak sis měl bohužel koupit kola na R.
    • 20
  2. vector

    tlumiče???

    No to spíš budou čepy a gumy v přední nápravě. To víš, tyhle věci jsou spotřebák a musíš je měnit každou chvilku.
    • 13
  3. vector

    podlošky na 106 sport 1,1

    Doporučuju podloŽky neZkoušet, podle fotky to vypadá na kola s jiným ET, než tam mají být. Zjisti, co tam má být přesně za rozměr pneumatik jako nejlepší alt. rozměr a pořiď k nim kola se správným ET.
    • 20
  4. No Kurt je docela chytrej, jinak by nemohl dělat Admina na foru víš. Ty články, pokud by si uměl stejně dobře číst, jako křičet tě odkazují i na značení olejů, podle kterého se dá bez problémů vybrat olej i do tvého auta. Pokud ne, pokračuj ve vlákně. To, že ti sem Kurt hodil jeden odkaz, neznamená, že se jich nedá najít podstatně víc, ostatně v tom vlákně se psalo o jakési komplexnější diskusi s linkem na oleje.cz, tak stačilo dát hledat oleje.cz... jak prosté. A Omyl se píše s tvrdym Y.
    • 22
  5. Prosímtě neprozrazuj nám, že neumíš ani hledat, já sem taky pitomej, ale úspěšně to skrývám chápeš? Přísady Není na tom nic složitého, jinak by to blbec jako já nezvládl. Příště napiš, že tě nezajímají rady některých lidí a vypiš seznam, ale pokud tu budeš dělat virvál, stejně ti k tomu napíšu svoje, sem prostě takovej.
    • 22
  6. A Bimbas se slzou v oku opráší červený praporek a vyběhne před vozem. Konečně se uplatněj i vyhozený nádražáci. Za kilo na víc poběží i ve slavnostnim stejnokroji.
    • 20
  7. vector

    motor 124KW z 306 do 206?

    Podle mého názoru je to hloupost, jak cenově,tak rozsahem práce. Podívej se jak se liší tvoje vrze od 180PS GTi, určitě půjde přehodit jen část a přehrát program v jednotce. Za ty peníze můžeš mít tutově výfuk, svody a další radosti, které oživí tvůj motor bez nutnosti ho přehazovat a dělat harakiri s papírama atd...
    • 6
  8. koukám ., že motáte všechno dohromady..... Dvoulitry HDI mají Fapy až roku 2004, a to jen silnější verze . Jedině diagnostika řekne víc ... ale ta váha vzduchu je nejvíce pravděpodobná, pokud nejsou jiné příznaky (kouření od výfuku atak. ). S Fapem si nemusíš dělat starosti, a to ani s Aditvem, protože je tam jistě nemáš..... JJ asi tak, ale může to být klidně jen špatný kontakt, snímač, nebo ovládání EGR, či turbotlaku. Taky vyhřívání vody, velký proud do žhaviček, protože jsou v řiti... Tohle se bez kvalitní diagnostiky a někoho, kdo s ní umí dělat hledá těžko. Nemyslim, si, že by byla nutně nekompatibilní jednotka, nebo snad byla v háji.
    • 34
  9. No tak chlapy neblbněte, je tu hledání a, že by oleje, svíčky a za ty leta pomalu všechno nebylo častým tematem na to nespolehejte. Dočtete se tu opravdu všechno, co bylo lze říci, tak hledejte a neničte forum. BTW: Žádné zázračné přísady nejsou, bo by je dával výrobce přímo do oleje, byl by neskutečně slavnej, a jinej olej by nikdo nekupoval. Zkuste se zamyslet, proč se žádná přísada neprodává pod značkou známého výrobce olejů. Recept je měnit olej častěji, používat kvalitní a nechávat prohřát motor.
    • 22
  10. vector

    A je to tady, bodovej systém

    Jsou to prostě paka:grr! To si trochu pleteš ono je stejně trestný 42 a 78km/h Podívej se do diskuse o přesnosti měření, nebo do parametrů radaru a návodu k obsluze. A to už je tedy slušná soda ne ?
  11. vector

    Zvláštní motor v 306

    Neměly by být - mám to taky špatně napsaný. Jo a hned to lepčí jede já mám 1997ccm a mám tam napsáno 2.0 a táhne to lepší vocpoda.
    • 8
  12. jenom aby kazdy nepocital s 55km/h toleranci a nejezdil 58:bojim Vždyť je stejně na každym rohu 30, aby tam lidi jezdily alespoň 50-60. Pokud ti připadá na většině míst, kde je teď 50 jet 58 moc, tak ti tvé schopnosti skutečně nezávidím. Tahle diskuse může být jen o přesnosti a metodice měření, nikoli o předlisech, protože to chce přístup globální a zcela od základů překopat. Tady aby ti někdo dokázal, že si jel rychleji, než 50km/h, musí ti zmíněným technickým prostředkem, který má kalibraci ne starší jednoho roku, je použit proškolenou obsluhou a v souladu s návodem k použítí naměřit nejméně 59km/h a to pochopitelně doložit zřetelnou fotografií z připojeného záznamového zařízení. Poté je patrné, že si porušil 50hm/h s nulovou tolerancí!! a může následovat trest definovaný zákonem. Ve všech ostatních případech ve stanici nelze. A to se tedy dál nebavím o tom, že většina rychlsotních omezení je nesmysl. Tohle ovšem neznamená, že můžeme v poho jezdit 55, protože se mám může stát, že pojedeme 45 a na radaru naskočí 53 jako prd. Stejně jako můžeme jet 54 a naměří nám 49. Zajímavé je, že zaručovaná přesnost neumožňuje vůbec měřit Omezení rychlsoti cca pod 20
    • 20
  13. vector

    Super mapa na cesty

    Člověče, nějak to se mnou pohnulo, poznávám to až moc dobře.
    • 13
  14. vector

    Jak jsem zachranovala ptacka

    TY podlá kreatůro, ty nejlepší a nejkrásnější by sis odlovil vždycky pro sebe na orienťák. Styď se !!! Tebe si nechám na konec, hvězdo jasná!!!!! No nazdar to zas budeme vypadat :D
    • 36
  15. vector

    Druh svíček na 306

    Musíš si najít typ motoru a potom se dá něco vymyslet. Hodně se používají NGK.
  16. vector

    Jak jsem zachranovala ptacka

    TY podlá kreatůro, ty nejlepší a nejkrásnější by sis odlovil vždycky pro sebe na orienťák. Styď se !!!
    • 36
  17. vector

    Teraz uz viem co je to HDi :-)))

    No přece Great Talent Inside
    • 41
  18. vector

    Logo na předním okně

    To je sice hezký, ale v zákoně stojí, že technický stav, způsobilost, či nezpůsobilost hodnotí akreditované STKa nikoli příslušník vbe stejnokroji, i když je sexi černej. Sice se hovoří o závadách, kdy je vozidlo nezpůsobilé, ale není tam ani slovo o tom, že má právo to hodnotit nějakej orgán. Taky sem si všimnul, že pokud to není PODSTATNÁ závada, může vozidlo pokračovat v zízdě na místo, kde lze závadu odstranit. Seznam takových závad je poměrně jasný a cokoli jako neschválené příslušenství na něm není ani za to není stanovený pokuta, pokuta je stanovená za vozidlo, které nesplňuje.
    • 18
  19. vector

    Jak jezdit????

    No teď sem se s tebou trochu zasnil, vize je to sice příjemná, ale dost nereálná. Základ všeho je podle mě výchova, a vedení lidí k tomum, aby pojali pravidla za vlastní. Samozřejmě pasquil může pojmout za vlastní jen masochysta , nebo idiot. Dobrý a morálně správný systém lze pak i striktně vymáhat (i když to nebude téměř potřeba) Vezměme si například pravidlo, že řidič musí přizpůsobit rychlsot stavu a povaze vozovky, svým schopnostem a okol nostem silničnho provozu. Měla by stačit cedule \"Pozor Škola\" a rychlost projíždějících vozidel by byla přiměřená. Žádná omezená rychlost, rychlosti doporučené... taková krása. Předpisy jsou červená,šraňky, přednost v jízdě, alkohol, přizpůsobit a ohleduplnnost. Já to prostě nechápu DD, když tě nekdo nepustí do ZIPu, proč nedostane dvojku pokuty? Proč se nepostihovali přestupky a věci ohrožující bezpečnost, když to šlo i na základě starého zákona? Máme bohužel zřejmě pravidla i vlýdu, jakou si tato společnost zaslouží. Je to smutné, ale už to tak asi bude.
    • 25
  20. vector

    Jak jsem zachranovala ptacka

    Ne 306ce se nikdo nekrčí ty jeden Medvědě maximálmě tak Johny na zadní sedače, když má delší vlasy. S tím Supersportovní S16 si to ovšem trochu napravil. Každopádně Netopýrka má z čeho vybírat. Může si vybrat několik různých vozidel, motorisací a pokud bude chtít, vypadá, to, že si může dohodnout i hudební produkci na cestu, je o ní dobře postaráno, jen kdyby na ní prosím někdo dohlédl, aby příště nepadala. No a já sem samozřejmě hrdý, že sem pomoc nabídl jako první
    • 36
  21. vector

    Jak jsem zachranovala ptacka

    Hele možná sis nestačil všimnout, ale je to Peugeoťačka.
    • 36
  22. vector

    Peugeot 307 SW HDi ide na nudzovy rezim

    Tak to máš nějaký divoký. Otázka je jakej soft tam je přesně nahranej a číslo jednotky. Pak taky co máš všechno v autě. Jako FAP a další radosti. Mohli ti i říct, co to hlásí a jaké hází hodnoty snímače, jinak s tím těžko hneš.
  23. vector

    Jak jsem zachranovala ptacka

    Že se vůbec ptáš, když máš zlomené křídlo je to naše povinnost.
    • 36
  24. vector

    Teraz uz viem co je to HDi :-)))

    Jj, pokud suterénně neovládáte cizí termity, může to skončit katastrálním fiakrem. No je to velké rizoto.
    • 41
  25. vector

    Teraz uz viem co je to HDi :-)))

    Priblizna imitace kamen. A pozor na ty cizi termity měnil Já vím, hulí a nejede, ale u benzinyk by sis to vyměnil co ?
    • 41
×
×
  • Vytvořit...