Přejít na obsah

Rikic339

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 377
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    8

Vše od uživatele Rikic339

  1. Rikic339

    Kamera do auta

    Přesně, musíš si najít správný místo kam to napojit Já to mám napojený na zapalovači - spíná se při startu a vypíná při zhasnutí motoru, navíc je zapalovač jištěnej pojistkou kdyby nedej bože něco.. A funguje to naprosto bezproblémově
  2. Rikic339

    306 GTI6 *AstorGrey*

    Moc pěkné!! Vypadá to opravdu perfektně Jinak koukám že máš stejný problém jako jsem měl kdysi na 306 já - přední nárazník padlý dolu To je u 306 asi nějaká nemoc..
    • 75
  3. Rikic339

    Lidskej vkus

    Mě osobně třeba přijde lepší než "prut".. Nejlepší je to úplně bez samozřejmě, jako to pak bylo ve 407 coupe
  4. Rikic339

    Rikic 407 coupe - prodáno..

    Tak dneska jsme úspěšně prošli STK bez ztráty kytičky, ani jedna chybička, všechno je tak jak má být
  5. Sice to tu smrdí trochu OFF TOPICem, ale hasičák bych do auta zavedl také, pokud ho člověk má tak může zabránit velkému požáru (když to stihne včas) a to klidně i kilovkou.. Kladívko mi přijde nesmysl, to už spíš ten řezač na pásy, jinak vest by mělo být tolik kolik cestuje lidí ve voze, trojúhelník je klasika, lékárnička stačí a lano už je dnes taky nesmysl, u většiny pojistek je odtah na několik km zdarma.
    • 32
  6. Rikic339

    Rikic 407 coupe - prodáno..

    Tak olej + filtry vyměněny, aktuálně už na něm mám najeto cca 2 tisíce km. Vzduchový filtr byl docela v pohodě, ale kabinový byl strašnej hnus.. No až jsem se divil jak krásně najednou klima fouká Rovnou jsem vyměnil i tu mlhovku, když už jsem pod tím autem ležel a asi vyměním i tu druhou Přijde mi to teď vzhledově velký rozdíl, jedna krásně čirá a druhá ostřílená.. Jen je pak budu muset nějak seštelovat, ani nevím jak přesně by měly svítit ale to pohledám na netu. Taky jsem se rozhodl (vzhledem k rostoucím cenám pohonných hmot) začít používat aditivum do nafty (VIF). Tankoval jsem Verva diesel ale s aktuální cenou přes 35 korun za litr už je to přehnané. Takže teď jezdím na levnější pumpy (ale zas žádný "noname") a aditivuji sám. Zatím jsem s tím vyjel jednu nádrž, jsem zvědavý jestli se to na autě nějak projeví. No a na závěr jsem na příští týden objednán na technickou, jelikož mi příští neděli končí. Tak doufám že bude vše v pořádku, o žádném problému na autě nevím takže problémy neočekávám Ještě musím doplnit, jak jsem nadšený z autokosmetiky Meguiars Takhle dlouho mi auto čisté od mytí nikdy nevydrželo Stačí aby zapršelo a všechen prach a podobně se z auta okamžitě spláchne, auto se pořád leskne a mrtvé mouchy nachytané na dálnici jdou krásně lehce dolů. PS: Lidi sledující dashcam videa určitě poznají "slavný" Liberecký dashcam sloupek
  7. Přijde mi že to chce jen kvůli vzhledu Nevím tu o nikom kdo by to na 406 dělal, jen na 306.. Pokud neplánuješ nějaký velký úpravy motoru tak to nedělej, výkon ti to nezvedne.. Škoda řezat do nárazníku
  8. Rikic339

    Lidskej vkus

    Myslím že tohle jednoznačně patří sem
  9. https://auto.bazos.cz/inzerat/89840495/alu-2354518.php Myslím že super cena, třeba někdo shání
  10. Rikic339

    Lidskej vkus

    Tam bude určitě vzduchový podvozek.. U toho přece nejde o praktičnost
  11. Těžko říct, já bral jako inspiraci nové Renaulty či Peugeoty, které mají takhle pruh na palubce a navazují na něj i na dveřích.. Ale asi ne každému autu by to slušelo No to věřím, ani si nechci představit co všechno muselo ven a podobně
  12. Za mě super Udělal jsi dobře že jsi to barevně sladil s budíkama. Možná by bylo pěkný kdyby to bylo i na dveřích Jen pro zajímavost, kam jsi to napojil? někam na svazek pod budíkama/přímo na senzor nebo..?
  13. Taky jsem tou bílou jel, překvapila mě kolik je uvnitř prostoru Ale pro mě je favorit 5008 GT (rodinný) a 308 GTi (víkendovka) Minimálně do doby než tu bude nová 508
  14. Rikic339

    Co jste dnes udelali...

    Pardon za ale připomnělo mi to, když jsme s kolegou poprvé v životě viděli tuto značku cestou do Mnichova na německých dálnicích Musel jsem to hned po příjezdu vygooglit protože by mi to jinak nedalo spát Nebudu napovídat, schválně jestli to zná víc lidí
  15. Taky mi to tam úplně nesedí
  16. Rikic339

    306 HTB - Modrý Lev

    Předek super, dozadu by to možná ještě trošičku sneslo Jinak naprostá paráda
  17. Rikic339

    Rikic 407 coupe - prodáno..

    A ještě jedna dobrá zpráva, dnes dorazil olej + filtry Palivák teď měnit nebudu, ten se měnil na podzim A koupil jsem taky novou mlhovku Valeo. Je to funglovka s cenou 557,- Kč
  18. Včera jsem absolvoval v Europarku tři jízdy - 308 SW GT, 5008 GT a 308 GTi Pár fotek je v mém vlákně tak to tu nebudu zas**** znovu, jednoznačně super akce
  19. Rikic339

    Rikic 407 coupe - prodáno..

    Vidíš to mi nedošlo Ale já to stejně nevyužiju, takže což..
  20. Rikic339

    Rikic 407 coupe - prodáno..

    Ale přidám ještě jednu milejší věc, včera jsem navštívil Peugeot Emotion Day 2018 v Praze v Europarku Postupně jsem si projel 308 SW GT 2.0 BlueHDi 180 S&S EAT8, 5008 GT 2.0 BlueHDi 180 S&S EAT8 a na konec i 308 5dv. GTi 1.6 THP 270 S&S MAN6. No pánové, byla to paráda Rozhodně bych si odvezl 5008 GT a 308 GTi 5008 je opravdu luxusní, automat pohodlnej a do "budíků" jsem se přímo zamiloval a 308 GTi? Neskutečná motokára Mít bych to nemohl, protože to tak strašně nutí k ostré jízdě, že bych pořád jen tankoval a platil pokuty Ale svezení opravdu na jedničku Zkrátka super akce, milý lidi, krásný dáreček a super pokec s pánem co jsem ho vozil
  21. Rikic339

    Rikic 407 coupe - prodáno..

    Arogance některých řidičů mě opravdu nepřestane překvapovat.. Dnes ráno jeden nemohl vydržet minutku navíc a snažil procpat mezerou kolem mě - já už nemohl uhnout víc protože bych byl v protisměru.. No asi neměl odhad a (naštěstí jen) lehce mě štrejchnul zrcátkem. A co myslíte? Jel dál jakoby nic.. Já mám ty kryty zrcátek už sice dost omlácený od předchozího majitele, ale tohle mě fakt naštvalo.. Stačilo by se jen omluvit. Už předtím jsem viděl že jede jako dobytek, prostě hrozně spěchal asi.
  22. Aha, toho jsem si nevšiml, omlouvám se
  23. Potkám se zítra s někým v Praze v Europarku? Od 17:30 do 18:30 Mám 308 SW GT a 5008 GT
  24. Rikic339

    Rikic 407 coupe - prodáno..

    Okey, ještě jsem hledal na netu a ono to tak opravdu bude lepší. Miller je spíš pro BMW, Mercedes a tak.. Takže je rozhodnuto
  25. Rikic339

    Rikic 407 coupe - prodáno..

    No jinak jsem si řekl že si olej vyměním sám. Uvažuji o http://www.millersoils.cz/xf-longlife-5w302 četl jsem že od Millersoils ta řada "nano" je hodně kvalitní. Samozřejmě že mám v plánu měnit po 15 až 20tis, jde mi jen o to že bych chtěl autu dopřát něco kvalitnějšího :)) zajímá mě, jestli má někdo zkušenosti, jestli to někdo zkoušel porovnat s klasickým "totalem" co dává Peugeot v servisech. Snažil jsem se tu hledat ale zrovna o Millersoils jsem tu na klubu nic nenašel.
×
×
  • Vytvořit...