-
Počet příspěvků
1 377 -
Registrace
-
Vyhraných dnů
8
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele Rikic339
-
Kvůli ventilkům stejně půjde guma dolu, tak uvidíme Ale díky za tip
-
Update o situaci s pneu: Kontrola ukázala že guma nikde neuchází Disk je v pořádku, pneumatika taky a ani kolem ventilku neuchází.. Testováno v lázni.. Podle servisáka jsou ale ventilky hodně olezlý a tipnul by to na ně - vzhledem k chování že to ujde a po doufouknutí to klidně týden drží bez úniku.. Takže momentálně dofouknuto a příští týden zkusíme výměnu ventilků Dobrá zpráva je že za to nic nechtěl Další info tedy bude za týden..
-
Pěknej povoz, moc hezká barva! Ať slouží a nedělá žádný problémy a starosti
-
Jen doplním trochu lepší fotku po umytí Jinak pneu se furt drží.. Čekám až bude mít pneuservis u práce volno, lidi už začli přezouvat jak šílený
-
Tak postup s problémy s pravou přední pneu - tenhle týden bude návštěva pneuservisu.. Po druhém dofouknutí se pneu statečně 14 dní držela bez jakýchkoli problémů (kontrolováno ob den), ale minulý týden ve čtvrtek to opět padlo na 1 bar, dofouknuto, ráno kontrola a opět přes noc o půl baru dolu.. Ale klasicky pak za víkend neztratila nic.. Jelikož mě tohle fakt nebaví, tak to budu radši řešit Ventilek neutiká (aspoň se tak tváří) a viditelné poškození jsem taky neobjevil.. Mimo jiné jsem využil pěkného víkendu a auto pořádně vypucoval - asi naposled před zimou, jenže když jsem skončil tak už byla tma, takže fotky nejsou Jen jedna nekvalitní po dnešním příjezdu do práce
-
Taky se přidám, koukám že nejsem jedinej kdo o tomto webu neměl ani páru Postup zde v ČR by odpovídal, ale počítám že sem se to auto dostalo s takovými 100k určitě.. Ale o tom člověk může jen polemizovat
-
Sorry za ale tohle přesně se stalo mýmu dědovi (65) ve Vídni.. Ovšem tak, že to nevymyslíš - šla frajerka v minisukni a pán před ním (taky čech) si přibrzdil aby se na ní mrknul, jenže děda po ní koukal taky a nevšiml si že před ním přibrzdil Výsledek byl jen lehké drcnutí a konstatování že byla fakt pěkná A jinej známej kvůli jedné spoře oděné velmi obdařené slečně naboural do značky, načež jí seřval proč se u tý silnice tak "kozí".. Né každý se prostě v takových situacích umí ovládat MilanF1 je prostě výjimka
-
Doporučuju ti změnit téma, nejlépe se podivej do sekce Servis nebo Modely a Peugeot 306.. Pokud nenajdeš tvůj problém, pak teprve tam založ téma, toto se sportem nemá vůbec nic společného.. A ze všeho nejdřív přečíst pravidla
-
Tak pár dalších informací http://www.auto.cz/peugeot-e-legend-koncept-na-stovce-4-sekundy-ujede-600-km-124689?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
-
@Jarin011 Do Trnavy jedu na víkend, zavolej prodejci a já ti ho přivezu
-
S autem se stále jezdí, minulý týden proběhla výměna tyček stabilizátoru (pravá přední a levá zadní), výměna "cvočků" na uchycení lišt na střeše a celková kontrola + umytí. Ovšem včera odpoledne jsem přišel k autu a koukám že levá přední pneu je nějaká povyfouklá, tak jedu na pumpu a po připojení hadice na budíku pouze 1 bar... Nafouknuto na 2.6 bar a dnes ráno kontrola, přes noc to spadlo na 2 bar.. Tak mě čeká asi návštěva pneuservisu Na druhém autě v rodině se před měsícem stalo to samé, najednou skoro prázdná pneu, ovšem po dofouknutí drží.. Dám tomu ještě jeden den a uvidím, nikde jsem na pneu neviděl žádnou známku poškození a kolem ventilku to taky nejde, ale na autě se to kontroluje blbě.. Jinak s autem stále spokojenost, pořád dělá radost
-
V to taky doufám, motorem by to mohli totálně zabít..
-
Vsuvka mimo hádky O víkendu jsem se vrátil z pracovní cesty z Amsterdamu - byl jsem až překvapen že dobrá třetina všech TAXI jsou elektromobily, v drtivé většině Hyundai Ioniq a pak Tesly. Spoustu dobíjecích míst i v centru, podle jedné taxikářky fungují i dotace na koupi (jak už jsem se neptal). Když stát chce (nebo dané město) tak to funguje. Dobrá motivace pro lidi a infrastruktura na dobíjení je základ, to u nás pokulhává. Samozřejmě jen čistě v Amsterdamu, mimo město člověk elektroauto nepotká
-
Hledal jsem jestli to už někdo nenasdílel, ale nenašel jsem. Pokud jsem jen blbě hledal tak se omloouvám Myslím že časem se tu určitě objeví víc informací a bylo by tedy fajn tomuto konceptu věnovat vlastní téma Pevně věřím - nebo spíš doufám - že to Peugeot dotáhne a dostane se i na sériovou výrobu! Coupé už chvilku v nabídce chybí a RCZ nebyla uplně dobrá volba.. Podle toho co jsem našel, by se mělo odkazovat na 504 Coupé https://www.novinky.cz/auto/483608-peugeot-bude-retro.html Tak tedy doufejme!
-
Taky jsem chtěl jít, ale bohužel mi do toho vlezla oslava narozenin Byl jsem tam loni a byla to naprostá pecka, každý si tam našel to svoje Takže rozhodně doporučuji navštívit! Snad mi to vyjde příští rok
-
Je velká škoda že motor 2.0 HDI 180 je dostupný pouze pro verzi GT Line, jak u 3008 tak i u 5008... Předpokládám že to tak bude i pro novou 508. Jinak ano, GT Line je v podstatě jen o vzhledu a nějaké té výbavě navíc A nevěřil bych kolik udělá jen ta stropnice v černé barvě
-
Zatmavení vnitřku světel?
-
To mi nepřijde jako zrovna rovnocenné srovnání ale ok, chápu. No uvidíme za pár let, kolik toho ty motory vydrží Pro mě osobně ta 1,6 patří do 308 ještě.. Ale 508 už by měla mít na víc Pocitově mi ten motor prostě přijde na takové auto malý. Začíná se tu z toho stávat trochu nekonečná debata ohledně motorů, ještě chvíli a budem na úrovni tématu o elektických autech
-
@MJSytic Ano přesně tak Ten dvoulitr totiž něco vydrží, s autem jezdím denně takže jasná volba. Pod dva litry bych prostě u auta co má přes 1,5 tuny nikdy nešel.. V6 se mi z hlediska servisu a spotřeby nevyplatí, ale to sem úplně nepatří V první řadě prostě řeším motor, já od začátku věděl že chci 2.0 naftu - právě kvůli každodennímu ježdění, ten motor znám z otcovi 407 SW. Původně jsem hledal sedan nebo SW, ale když se objevilo coupe, proč bych ho nevzal? Zatím velké auto nepotřebuji, když už tak max jednou do roka, skoro ani to ne... Tak nevím co je na tom špatného 508 nemůže A5 (a jiným Němcům) konkurovat právě kvůli výběru motorů. Samozřejmě vím že poslední dobou spoustu motorů "zabíjí" EU a její emisní normy, i tak je ale mnohem větší výběr hlavně u benzínových agregátů. Některé značky už se zas vzpamatovaly a od downsizingu upustily. Po stránce pohodlí a interiéru samozřejmě konkurovat může, o tom není pochyb. Ale člověk co má ty peníze a bude váhat mezi A5, 508 nebo třeba BMW 5 řady a podobně.. Ten si asi 508 s 1,6kou nevybere
-
To je přesně ono, PČR akorát loví rychleji jedoucí řidiče na přehledných úsecích kde je mnohdy nesmyslně snížená rychlost, místo toho aby řešili/hlídali telefonování,dodržování ZIPu (pak by nebyly takové kolony), bezdůvodnou jízdu v levém jízdním pruhu (mimo obec samozřejmě) nebo třeba blokování pruhu před zúžením (poslední dobou taky dost často viditelná věc). Čím dál častěji se v médiích objevují věci ohledně neschopnosti a ignorace řidičů - viz třeba dneska https://www.novinky.cz/krimi/481026-ridic-natocil-na-dalnici-d6-uhanejici-auto-v-protismeru-dalsi-kvuli-nemu-nabouralo-do-svodidel.html Jako jak někdo může najet na dálnici opačně a NAVÍC jet takto v rychlém pruhu několik kilometrů?!? Stejně tak, jak může někoho napadnou na dálnici v provozu couvat odstavným přes připojovák?!? Takovéto exempláře by měli okamžitě přijít o ŘP. A za toto chování není odpovědna autoškola, z toho hlediska jsem pro zavedení psychotestů s opakováním po pár letech. Protože když pak vidíte chování některých "řidičů" v krizových situacích, nebo situacích jako je tato.... To se prostě nesmí stávat. Nejvíc mě vytočilo, když jsem na Facebooku pod tímto příspěvkem od PČR s žádostí o svědectví četl, kolik lidí to jejich chování ještě hájilo...
-
Tak přidám zas nějaký update LED svícení ve dveřích vydrželo přesně měsíc a zdechlo - jako na to, že to měly bejt pásky na denní svícení tak nic moc Proběhla tedy výměna za "obyč" RGB. Svítí to o malinko méně - což ani nevadí, původní svítili skoro až moc - a mám jistotu že to vydrží Dále jsem byl nucen strhnout folii ze střechy, poučení pro všechny - pokud chcete lepit folii, nešetřete na ní Takto dopadla čína za 500 po roce a půl.. Měsíc po mém jsme dělali i kamarádovi střechu, ovšem za použití kvalitní folie a ta drží bez jediné známky jakéhokoli poškození.. Jinak ty packy na držácích lišty bohužel nevydržely, v Peugeotu už mám ale objednané nové Následně proběhlo kompletní umytí obou našich pažoutů A na závěr jen pro pobavení, půlka parkoviště u Bauhausu se zájmem sledovala co udělám s krabicí co má trošičku přes dva metry No ani já nevěřil že to tam nacpu, bylo to jen tak tak.. Časem bude potřeba větší, zatím ale bohatě stačí coupé!!