Bublá... krásně bublá.... Je to pod turbem, ale v poho. Kolem 1500 ot./min. Není s tím nejmenší problém. Není to benzín, kterej se musí točit, nebo musí mít 250 kobyl, aby to táhlo pěkně odspoda... A s 2,2 to musí být ještě lepší než s 2,0, kterej mám já.
[upravil dne 8.1.2012 17:03 od Edison]