Žádná realitka nic nekupuje. Realitky zprostředkovávaj. Kupujou spekulanti. Jinak darovat... i když je na tom hypo.. no nevím... Normální člověk by měl chtít získat aspoň část toho, co za to už zaplatil. Ztrátga tam asi jistě bude, ale nějak si neumím představit mít zaplacenou půlku hypo, řekněme milion, a ten jen tak prostě vyhodit z vokna... Takhle fakt ne...
Jinak nemovitost, která se prodává tři roky.. to je prostě špatně stanovená strategie prodeje. Cenou počínaje, přes kvalitní inzerci až po předvádění případnému zájemci. Já sice nejsem makléř, ale pár lidí, kteří v tom pracujou už mnoho let znám. V podstatě pokud není jasný kupec tak do dvou, tří měs., tak už na začátku to bylo špatně připraveno, stanoveno, zpracováno.