Přejít na obsah

Edison

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 219
  • Registrace

Vše od uživatele Edison

  1. Já nepsal o nějakém prodělku, ale o vyhození všech peněz, které do toho už vrazil. On je rozdíl z milionu dostat půl, nebo vůbec nic. Prodělek je obchodní stav. Vyhazování peněz oknem je bl*ost. [upravil dne 13.6.2012 22:40 od Edison]
    • 44
  2. Žádná realitka nic nekupuje. Realitky zprostředkovávaj. Kupujou spekulanti. Jinak darovat... i když je na tom hypo.. no nevím... Normální člověk by měl chtít získat aspoň část toho, co za to už zaplatil. Ztrátga tam asi jistě bude, ale nějak si neumím představit mít zaplacenou půlku hypo, řekněme milion, a ten jen tak prostě vyhodit z vokna... Takhle fakt ne... Jinak nemovitost, která se prodává tři roky.. to je prostě špatně stanovená strategie prodeje. Cenou počínaje, přes kvalitní inzerci až po předvádění případnému zájemci. Já sice nejsem makléř, ale pár lidí, kteří v tom pracujou už mnoho let znám. V podstatě pokud není jasný kupec tak do dvou, tří měs., tak už na začátku to bylo špatně připraveno, stanoveno, zpracováno.
    • 44
  3. Edison

    Tajný vypínač

    To jazýčkový relé (na magnet) bych doplnil časákem a relátkem se samodrží. Fungovalo by to tak, že krátce přiložíš magnet, časák to podrží (třeba 10 s) a pak by to, pokud se nenastartuje, odpadlo. Který obvod přerušit je už na zvážení. Optimálně několik, to už se obchází decela blbě. Dále.. možná bych místo magnetu uvažoval o nějakém jiném, sofistikovanějším systému.... Přikládací čip, karta...
    • 12
  4. Edison

    Ako zapojit predne hmlovky

    Není to asi zvlášt. Je to třípolohový kroužek: 0 - Přední - Přední+zadní. S předníma mlhama se zapínaj i obrysovky!!! (musej dle vyhlášek a norem)
    • 59
  5. Edison

    Instruktor v autoskole

    Scratchi, já najezdím tak 60-80t. ročně. Tak vím moc dobře, o čem píšeš... Je to fak hrůza. No nic... Uzavřeno...
    • 10
  6. Edison

    Instruktor v autoskole

    Tak teď jsi to zazdil, Scratchi.... :-DDDD
    • 10
  7. Edison

    další pumpa pokec 10.6.2012-Praha

    Uvidíme... podle radaru: http://www.chmi.cz/files/portal/docs/meteo/rad/inca-cz/index.html
    • 35
  8. Edison

    další pumpa pokec 10.6.2012-Praha

    OK, stavím se... Mám vzít aparát? 6e se ptám... :-D
    • 35
  9. Tyjo... bylo to super! Díky všem... rád jsem vás poznal osobně! :-)
  10. Ne... byla to pani...
    • 6
  11. To je opravdu reálná fotka, co udělal kolega na svých cestách!!!
    • 6
  12. Píšou \"tragická\"... ale nějak tam nebožtíka \"postrádám\"... No.. je to vošklivý... Mě dycky tak zaráží, jak se na těhle hlavních tazích může něco stát... Ale zase... když to tak vezmu, tak se tak děje na úsecích velkých silnic, zdánlivě pohodových a přehledných. Maj ovšem jednu \"vadu\": Zákaz předjíždění. A to taky bývá to, s čím se tam setkávám. Absolutně nechápu, jak takový zákaz může někdo nerespektovat. A jistě to nebude jediná příčina podobných nehod.
    • 7
  13. Edison

    SAMOLEPKY PEUGEOT -CLUB

    Mě tak napadá... nebudou nějaký nálepky k mání dnes na Džbáně?
  14. Edison

    Nedělní pokec na benzínce-Praha

    To už tak chodí, že v záplavě zmetků se najde sem tam nějaký ten umělecký kousek...
    • 71
  15. Edison

    Nedělní pokec na benzínce-Praha

    Jooo.. dyk jsem to říkal. Mě se bojej tramvaje a trolejbusy, když k nim dorazim, a u vás jsou to zasik auta...:-) Ale to se přece taky hodí... :-) No.. uvidím, co ukáže dia, až bude příležitost se na to někde mrknout.
    • 71
  16. V pražském DP si to mimopražští mohli taky nějak domluvit a zařídit.
  17. Edison

    Nedělní pokec na benzínce-Praha

    Když se \"daří\", tak se \"daří\". Cítím s Tebou, Lussy. Mě se rozbylo auto právě dnes, když jsme se s klukama přesouvali od pumpy... Ale kluci jsoufajn a moc šikovní.. Stačilo, aby pak a autu přišli a auto bylo opraveno... :-) Tímto jim moc děkuji za pomoc!! :-)
    • 71
  18. Edison

    Dva dotazy k baterce.

    Centrál, alarm... Neorigo taky můžou takhle brát...
    • 6
  19. Edison

    Nedělní pokec na benzínce-Praha

    btw, nebude s sebou někdo mít dia?
    • 71
  20. Edison

    Nedělní pokec na benzínce-Praha

    Já jsem v tejdnu zabitej.. To jsem už říkal několikrát. Ferry, doraž zejtra, ať se taky poznáme... :-)
    • 71
  21. Edison

    Potkal jsem klubáka...

    Kterou roztomilou clubačku jsem dnes kolem 20. hodiny zahlédl v Pze Modřanech na Modřanský v P206? Projel jsem před ní zelenou doleva z Modřanský do ČS. Exilu u Mikrotechny.
  22. Edison

    Nedělní pokec na benzínce-Praha

    Já to tam taky spustim z kopce... :-)
    • 71
  23. Edison

    ABS chyba

    To jde ještě o to, jestli to dělá skutečně ABS. Nejsem sice odborník, ale nemohly by to dělat třeba kotouče, desky, třmeny...
    • 13
  24. http://www.stream.cz/video/686486-blondata-rostenka-to-nezvladla-nehoda-za-vic-nez-milion-dolaru
    • 6
  25. Je tvrdší prý kvůli korejcům a japoncům. Kvůli jejich normám na chemickou stabilitu. Je to snad polykarbonát. Jenže to by chtělo spíš lepit, než lisovat, no. Kolega teď zakoupil jeden DCT eGo, tak jsem na to zvědavej.
×
×
  • Vytvořit...