Tak.. Tento dýden mám nasazené nové kotouče a daný dokupy brzdiče... Kotouče byly jednak sjetý, jednak vorezlý. Dělalo to psí kusy... Zadní hluk jak sjetý desky, ale to od pohledu nebyly. Přední dělaly rány do řízení a do pedálu jak kráva... Desky taky ještě OK.
Kotouče: Z vnější strany všechny jak zrcadlo... V životě by mě nenapadlo v tomhle hledat problém (spíš jsem typoval desky, které se ukázaly být OK, nebo zatuhlý brzdiče - takový ty vodítka. Sice to nebylo moc OK, ale to nebyla příčina problémů, jak se ukázalo). No... ale jak mi na to v dílně koukli z vnitřní strany... hrůza... Vyrezlý, zvlněný... fakt vo kejhák...
Takže... kluci maj myslím pravdu. Ale hlavně... kontrolovat pečlivě kotouče i desky i z vnitřní strany. Vpředu to jde vcelku dobře, ale chce to pořádně zvednout a světlo. Zadní asi mohou být kapku problém, kvůlivá tomu plechu. Ale po sundání desek, nebo celýho brzdiče by se to mělo nechat prohlídnout dobře.
A teď: Proč mi to tak vyrezlo? Blbý kotouče - materiál? Nebo prostě způsob užívání? Jezdím, ale jsou doby, kdy jsem několik týdnů mimo rep. a auto stojí. Třeba i po jízdě v dešti. Tam bych viděl díl příčin.