Přejít na obsah

Edison

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 219
  • Registrace

Vše od uživatele Edison

  1. Edison

    SPZ v ČR na cely život

    Nezbavil. Majitel pořád nemusí být řidič, tedy pachatel.
    • 57
  2. To mi přijde na upadlý mínus někde ve dveřích, resp. ke dveřím.. Asi na cestě nebude jediný konektor...
  3. Edison

    osvětlení kliky dveří

    A co je to \"drevokocůr\"??? :-D Sri za OT... ;-) [upravil dne 25.5.2009 Edison]
  4. Edison

    osvětlení kliky dveří

    Dotazovat se, ptát se... ;-)
  5. Edison

    osvětlení kliky dveří

    Jak to budu mít, popíšu... ;-) A to by bylo, aby nešla. btw imho... Stálá elektrika jít musí všude, kde je byť jen CZ. Jinak klidně prozradím, jak z CZ dostat info o režimu odemykání a zamykání zvlášť. ;-) [upravil dne 25.5.2009 Edison]
  6. Edison

    osvětlení kliky dveří

    No.. to si počkáš... Jak jsem psal, jsou jiný a důleřitější věci, co řeším... Tohle vyžaduje navíc kapku bádání... Např. vůbec netoím, kde mám současně ŘJ DO. Centrál řeší BSI. Ale DO fakt netuším. Musím to najít a prozkoumat ana to fak teď není time.
  7. Edison

    osvětlení kliky dveří

    To nějak snad dělá \"superblokáda\", kterou nemám. A i kdyby, pořát ještě ta souvislost s alarmem. Takže bych to řešil alarmem s DO. Našel jsem jedno, ke kterýmu dodávaj i vyhazováky. Jednoduchou úpravou připojení by to tak chodilo. [upravil dne 25.5.2009 Edison]
  8. Edison

    osvětlení kliky dveří

    Tak tohle chci já... Já si to nějak dodělám... A to ještě udělám tak, že když zamknu DO, tak se zavřou okna a aktivuje alarm a když zámkem (CZ) tak se nezavřou a alarm se nezaktivuje. ;-)
  9. Edison

    osvětlení kliky dveří

    díííky ale v reálu to svítí trochu víc je to tmavá fotka;)ten foták neumí nebo co fotit po tme a to sem zkoušel milion režimůPoužít na fcení manuální režim... ;-)
  10. Edison

    osvětlení kliky dveří

    Zapojit řidičovy dveře jak říkám a ostatní jinak... ;-)
  11. Edison

    osvětlení kliky dveří

    Neeee... Prahy jsou jasný až po otevření dveří. Jinak ta poznámka o osvětlení ostatích dveří bez vyndání klíčku má logiku... Na to jsem nepomyslel. Já taxi nedělám, tak bych to asi zapojil tak, no.
  12. Edison

    osvětlení kliky dveří

    Teď mě tak napadá.... není tam nějaký drůt, který by umožnil něco jako.... když vyndám klíček ze zapalování, tak se rozsvítí stropní. Možná by to bylo ještě lepší.... ;-)
  13. Edison

    osvětlení kliky dveří

    jj prva poloha nedovřený 2 poloha zavrete:super kto sa pyta ten vie:D kto sa nepyta a dodrbe, tak ten je blbec. Ja sa pytam furt Ano, tázati se, je výsadou moudrých. :-)
  14. Edison

    EGR

    To je věc, kterou zvládne i méně zručný chlap. A dokonce i žena. ;-)
    • 6
  15. Edison

    osvětlení kliky dveří

    Promiň, ale míň to fakt nesvítilo. Měl jsem i klasickou přestavbovku a před nimi osram NB, tak mohu srovnávat (i když jen subjektivně)... To fakt ne. A to, co mám já je zase docela něco jinýho.
  16. Edison

    osvětlení kliky dveří

    Já ta světla montoval pro to, jak to svítí. To, jak to vypadá je spíše bonus. A kroužky by se daly zapojit jako DLR. ;-) To jsem si ale netroufl.
  17. Edison

    osvětlení kliky dveří

    Zato Tobě se povedo inspirovat dost lidí... Jistě se najdou další, kteří budou mít další možnosti řešení... Jen tak mě bleskly hlavou LED pásky. Nebo SMD, nebo tak něco... s tím by se taky dala udělat hromada podobnejch \"blbinek\"...
  18. Edison

    osvětlení kliky dveří

    To je jasný... Naprostý souhlas. Já na to čas moc nemám, páč jsem věčně někde v pr...yč. Takže až vyřeším důležitější věci, tak o tom začnu taky přemýšlet... Však jsi asi četl o mých světlech... ;-)
  19. Edison

    osvětlení kliky dveří

    Se nehádáme... Teda aspoň doufám... :-)
  20. Edison

    osvětlení kliky dveří

    To se ví, že bych se podělil... Teď jsou ovšem aktuální jiný, důležitější věci.. :-(
  21. Edison

    osvětlení kliky dveří

    Asi si to taky udělám... Abych ukázal, jak by vypadalo \"origo\" ;-)
  22. Edison

    osvětlení kliky dveří

    Dík za vysvětlení. Netušil jsem, že to má svůj důvod. Sicejsem měl dveře rozebraný, ale jak to tam nasadit jsem teda tehdy fakt nezkoumal. Ale určitě bych se tím pozabýval. To, aby to svítilo jen dolů bych asi řešil jiným typem objímky (dělaj určo i takový zapuštený). A aby to ničemu nepřekáželo z druhý strany... asi \"nožík by to napravil\"... :-)
  23. Edison

    Zajímavá odtahovka

    To jsem chtěl podotknout. Teď jsem ale tady v IT potkal odtahovku. Měli s sebou takový podvalničky na každý kolo. Takže i když je to zabržděný, tak si to přizvednou, daj na vlastní kolečka a už si to mastěj. :-)
  24. Edison

    osvětlení kliky dveří

    Ješn drobná poznámka: Ty objímky LED jsi dal obráceně, proto to tak trčí. Dávaj se zvenčí, tedy ve Tvém příadě zespoda nahoru. On ten její okraj taky zakreje \"nekulatou\" dírku. Taky ta objíma má na tý straně, která je \"uvnitř\" takový dva zobáčky, který zajišťujou tu LED proti vymáčknutí. Drátky zaizolovat, nejlíp smršťovací bužírkou. Každý samostatně. Dobrou lepící páskou pak přilepit - zajistit proti uklepání. Ty LED jsou na to dost háklivý. Jinak hlavně supr nápad, gratulace. Určitě se přikláním k tomu základní odpor nechat a doplnit trimrem, přesněji doladit a dát pevný odpor. A klidně nechat oba dpory, případně ten pro nastavení jasu dát třeba dva a přepínat je. Kapku více práce, ale vcýsledek by mohl být dobrý. Nebo svítit jen se zaplými světly - obrysovkami. [upravil dne 23.5.2009 Edison]
  25. Jen malý nechápavý dotaz: Pro že otázka na boxera v P406? Ev. proč není třeba ve vlákně o EGRu?
×
×
  • Vytvořit...