Ješn drobná poznámka: Ty objímky LED jsi dal obráceně, proto to tak trčí. Dávaj se zvenčí, tedy ve Tvém příadě zespoda nahoru. On ten její okraj taky zakreje \"nekulatou\" dírku. Taky ta objíma má na tý straně, která je \"uvnitř\" takový dva zobáčky, který zajišťujou tu LED proti vymáčknutí.
Drátky zaizolovat, nejlíp smršťovací bužírkou. Každý samostatně. Dobrou lepící páskou pak přilepit - zajistit proti uklepání. Ty LED jsou na to dost háklivý.
Jinak hlavně supr nápad, gratulace. Určitě se přikláním k tomu základní odpor nechat a doplnit trimrem, přesněji doladit a dát pevný odpor. A klidně nechat oba dpory, případně ten pro nastavení jasu dát třeba dva a přepínat je. Kapku více práce, ale vcýsledek by mohl být dobrý. Nebo svítit jen se zaplými světly - obrysovkami.
[upravil dne 23.5.2009 Edison]