Přejít na obsah

Edison

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 219
  • Registrace

Vše od uživatele Edison

  1. Jojo... Už jsem i dvakrát suchopálil.. Je to v poho. Ale pozor, echa praskaj odspoda. Ale stačí to přelípnout průhlednou páskou a je to ok. Jinak plochý na to jsou k mání taky. Ale nechci ho, protože nebude vycházet poloha vzhledem k tlačítku.
  2. Edison

    Diagnostika v mobilu

    A nějaký SW na NTB s widlema?
  3. Taky bych rád.. Ale kdo ví, kde zase budu... Zdravím ze Salzburgu... :-)
  4. Edison

    Zážitky z dálnice

    Dyk má na RZ \"SP\"... Není to polsko? :-DDD
    • 79
  5. A tak to mě by se to zase celkem i líbilo.. No.. musím vás ale upozornit, že z vás, pánové, to nikdo není... ;-) Lussy, taky si myslím, že to nehrozí... :-) [upravil dne 28.5.2012 23:14 od Edison]
  6. Lussy, to by snad od Tebe ani nic špatného být nemohlo... ;-)
  7. Do půl dne cesty je všechno za bukem... ;-)
  8. Nojo, já vim, jenže to bývám většinou mimo... I dnes to byla vyjímka, kterou jsem tak rád využil.... Málem jsem byl už někde pod Aplama. Naštěstí jedu až zítra...
  9. Přes léto by to bylo supr... dycky vymyslet nějakou zahrádku, dali bychom si pivko (kdo řídí, pochopitelně nealko)... Dobrej nápad! :-)
  10. Lussy je prostě andílek... :-) Dík za obrázky!!
  11. Ti \"prdi\", to bylo stejně na mě... :-)
  12. Jsou skvělý, pohodička... :-)
  13. Jojo.. Bylo to skvělé.. Moc rád jsem vás všechny poznal taky osobně.. Díky všem, hlavně Mobymu!! :-)
  14. Tak kdo že je doma první? ;-)
  15. Edison

    Zážitky z dálnice

    Marceli, nech ty ženský na pokoji.... Ty máš, pokud vím, jiné starosti... btw... co děla babouček? Minimálnní dovolená rychlost na dálnicích je technický požadavek, aby tam nejezdila auta, která mají nejvyšší konstrukční rychnost pod touto hranicí. Takže to vůbec neznamená, že by se po dálnici nesmělo jet pomaleji. Jejím zvýšením bychom se zbavili aviatiků a podobných plazilů, kteří nemaj ne jen na dálnicích už co dělat a patřej do šrotu. Rovněž by z dálnic zmizela lokální dporava. Nakonec... už slovo \"dálnice\" říká, že jde o silnici pro dálkovou dopravu.
    • 79
  16. Edison

    Zážitky z dálnice

    Ferdo, jenže ono to není jen o autech, ale také o tom, po čem se pohybují... Fyzika je na rozhraní pneumatiky a povrchu silnice. A tam ani sebelepší auto fyzikální zákony prostě neobejde, nepřemůže.
    • 79
  17. Edison

    Zážitky z dálnice

    To jako souhlas... Porušovat předpisy a ještě bejt drzej... To se taky zakousnu... :-D Ale pojedu stále svých 130.
    • 79
  18. Edison

    Zážitky z dálnice

    Tak minimum je \"minimální nevyšší rychlost vozidla\" dle papírů. Ne, že se tam pomaleji jet nesmí. Pak jsou tam místa někdy nesprávně nazývaná \"stoupací pruh\", který má řidič povinnost použít tehdy, jestliže vozidlo nemůže jet touto nejnižší rychlostí. Obšem už jej nesmí opustit, pokud nejde o OBJÍŽDĚNÍ. Dále je řidič povinen nebránit ostatním účastníkům v provozu a současně je zakázána \"bezdůvodně pomalá jízda\". Tato formulace je ovšem ve stylu speciálních českých zákonů, tedy vlasně nikdo neví, co to znamená (ačkoli já si to představit umím). Dále je sice řidič povinen přizpůsobit rychlost mimo jiné svým schopnostem, na to lze ovšem namítnout, že pokud nemá schopnost jet nejvyšší dovolenou rychlostí bez toho, aby tomu bránily jiné okolnosti (provoz, počasí, atd...) neměl by TEORETICKY být držitelem ŘP. V autoškole by měl být naučen, že se na 50 jezdí 50 a ne 40, a na prázdné a suché R47 se nejezdí 110, ale 130. Teda aspoň tak mi velí logika. Ono předjíždění kamionu, který jede 90 rychlostí 110 zavání dalším ustanovením o tom, že řidič nesmí předjíždět, pokud k tomu nemá dostatečnou rychlost a současně tím může omezit jiného účastníka silničního provozu. Tolik tedy teorie... Praxe je pochopitelně naprosto odlišná, že... Co si budem vykládat.
    • 79
  19. Edison

    Zážitky z dálnice

    S těma modrákama na prasácích se to už někde probíralo, ne? Ona to totiž není povinnost, ale možnost. Obdobně maj v předpisech, že mohou pří zákroku porušit některa, specifikovaná, pravidla...
    • 79
  20. Edison

    Zážitky z dálnice

    Tak to chápu, Moralezi... Když jsem se svou prací začal, jezdil jsem Pha - Ova taky do 3 hodin, když D1 na Ovu ještě nebyla... ;-) Po krátkém čase mě to fak přešlo... :-)
    • 79
  21. Edison

    Zážitky z dálnice

    Vysočina bezesporu vede... Za ní asi D11 alias valcha, a pak na ten Vyškov. Já pracovně najedu ročně tak 50 ticek po celý evropě. Soukromě tak 15 ticek... Moralezi, už při plánování i týden předem nepočítám, že bych v Ově byl z Phy za tři hoďky. A jde to vcelku v poho. Prostě takto příjezdy (odjezdy z Phy) neplánuju. A jak jsem psal, jestím 10 i 12 hodin dálky. Opravdu mi za to nestojí jet ani kilák rychleji. Nikde v Evropě, ani tady.
    • 79
  22. Edison

    Zážitky z dálnice

    Nemusí se jet rychleji. To je zažitý, leč hluboký omyl. To je problém v plánování schůzek. Já rychlosti prostě dodržuju, podle provozu plánuji termíny. A kvůli firmě opravdu platit pokuty ze svýho, potažmo tedy špatnou organizaci práce firmou dotovat z vlastní kapsy nehodlám a u ostatních to fakt nechápu.
    • 79
  23. Edison

    Zážitky z dálnice

    Jooo.. hlavně kola. Zbytek poněkud zaostává... A nejvíc pozadu jede Hádka Tří Pístů. K žech ochcávkářům.. Proč by nejezdili v levy. Normální člověk stejně přes 130 nepojede... Jsou tam jen oni... :-)
    • 79
  24. Co kouknout na http://tipcars.com ?
    • 7
  25. Edison

    Gril lokomotiva?

    Tak tomu říkám grilovačka! :-)
    • 44
×
×
  • Vytvořit...