1. Rakousko je absolutní anomálie. Tam se jezdí s kde čím. Mlhovky, potkávačky, DLR, nic a to i za snížene viditelnosti... tam je to fakt hrůza.
2. DLR má oproti koncovým lampám význam v tom, že rychlosti protijednoucích vozidel se sčítají, kdežto souběžně jedoucích se odčítají. V tom je podstatný rozdíl.
3. Já jsem s rozsvícenými světly jezdil dávno před zavedení této povinnosti.
4. Oo také jde o to, že se počet vozidel na silnicích zvyšuje. Zrovnatak se zvyšují rychlosti a zrovnatak se v absolutních číslech zvyšuje počet těch, co nedodržují předpisy, včetně agresivity, předjíždění tam, kde je to zakázáno... A až jednou k něčemu dojde, tak věřte, že až vozidlo, které špatně předjíždí a není osvětleno něco způsobí, tak si taky třeba řeknu: \"Kdyby(ch) svítil, tak by(chom) se viděli a třeba nemuselo k ničemu dojít.\"
Zkrátka vše, co může přispět k tomu, abych byl lépe vidět je jedině dobré.