Já k baterce ego (-W, -T...) používal klasický Wéčko. Pak se objevily echa, zkusil jsem ver. 3 nic moc. Teklo to, krátký knoty. Teď mám Ver.4/2 LR. Naprosto super. Vidím do toho, mraky dýmu, tak jednou za týden udělám pálení, skvěle se do toho může, chutě jsou barevně rozlišený, líznu si opravdu jen velmi zřídka. Maj jen dva problémy, snadno řešitelný: Od závitu můžou pomalinku prasknout. Oprava, přesněji úprava před používáním: 1 vrstvička průhledné izolepy š=2cm od závitu přes plastovou baňku. 2. problém: Jelikož nejsou všechny závity na různých baterkách zcela přesné, občas se přes to blbě tahá. Oprava, přesněji úprava před použíáváním: Dole, z vnitřní strany toho kovového kroužku je protažený plast baňy (to na nepatrně větších závitech právě klade vzduchu odpor). Stačí tak ve dvou, ale já to dělám ve čtyřech místech, ten plast odstranit (v šířce asitak 2-2,5mm... není to kritické). A pak to chodí skvěle... Po dlouhém používání (asitak měsíc den co den) se začně objevovat kovová příchuť. Když už na to vypalování nepomáhá, tak ho vyhodím a nasadím nový...