Jestliže jsi pacifista, pak nechápeš, že připravenost ji \"kdykoli použít\" je nesmysl. O použití se držitel rozhoduje až na místě, za dané konkrétní situace. Ono totiž nikde není psáno, že když zbraň nosím, že bych ji MUSEL použít. To je přeci hloupost.
Připravenost k tomu zbraň kdykoli použít přísluší spíše nájemným vrahům, žoldákům, do jisté míry vojákům...
mimochodem... se mi líbí, jak pacifisti a zejména ti \"zapřísáhlí\" píšou do vlákna s pozvánkou na to si zastřílet na střelnici.
A ještě doplním, že střelba není jen obrana, nebo nedej bože útok, ale taky sběratelství, rekreace, sport...
[upravil dne 12.1.2014 18:27 od Edison]