Znova podotýkám, že nebyl vyhozen kvůli reklamě na DS, ale kvůli něčemu jinému. Dokonce se nikde nikdo nezmiňuje, jestli náhodou už třeba nějaký prohřešek neměl. Víte... přesně vidím, jedu možnost: Prvotřídní flink s mnoha prohřešky. Podnik (nadřízený kamarád) se to snaží ututlat, ale nejde to úplně. No... a pak další průšvih.. Taky by ho vyhodil.. Jenže to bylnějaké exponované téma. Přesně vidím, jak z toho média udělaj, že byl vyhozen právě kvůli tomu. O tom, že by byl vyhozen stejně, kdyby přišel pozdě do práce se už nikde nemluví. Ale to je jen teorie. O celé věci toho všichni víme příliš málo, na to, abychom soudili. Přesněji.. víme jen to, co média chtěj a dovolej, abychom věděli. Pravda a realita může být zcela někde jinde.