Přejít na obsah

MrChodny

Uživatel
  • Počet příspěvků

    445
  • Registrace

Vše od uživatele MrChodny

  1. MrChodny

    Ako sa to má s lambdou?

    setrvacnost
    • 15
  2. MrChodny

    Ako sa to má s lambdou?

    asi do 1800 otacek se u aut se vstrikovanim a ecu nic neodpaluje - vstriky jsou zavrene a do valcu zadne palivo nejde...
    • 15
  3. MrChodny

    Aktuálně o všem II.

    106sťák: odklon se stelovat neda
  4. zajimave, bylo to potreba nejak dopasovat nebo stacilo relatko jenom vymenit?
    • 7
  5. MrChodny

    Aktuálně o všem II.

    Vyber desticek s abs nesouvisi. Maximalne muzes sehnat desticky s kablikem pro mereni opotrebeni, ale ten muzes pak ustrihnout.
  6. MrChodny

    Těhlice + tlumič VYŘEŠENO

    nebude pasovat, protoze nema uchyt na tycku stabilizatoru, ktere minimalne u S16 jsou. nahled je klikaci... [upravil dne 10.7.2010 MrChodny]
    • 7
  7. Zrovna vcera si taky jeden hral na zavodnika... http://bit.ly/aFUL6Y V okoli Berouna se jezdi vrchy, tak co to priste zkusit na uzavrene trati?
    • 52
  8. MrChodny

    Jak staré pneu kupovat

    Continental o stari gum: link [DOC] Pneu revue: Jak staré je ještě nové?
    • 26
  9. MrChodny

    Aktuálně o všem II.

    za ty prachy si nech zrepasnout ten svuj
  10. MrChodny

    Aktuálně o všem II.

    postovne do CR je 25 liber, viz. tabulka dole.
  11. MrChodny

    Aktuálně o všem II.

    skus si dotahnout/vymenit remen k alternatoru, viz. link.
  12. kastla saxo s ramem - http://auto.bazos.cz/inzerat/5827500/Saxo-VTR--VTS.php - byla za cca 15000,-
  13. servisni interval ti uplynul - odpocitavaji se kilometry nebo 1 rok, pak se to vynuluje.
  14. Tady vyberes Family Satellite, Series A60 a model A60-302.
    • 57
  15. MrChodny

    bravooo? ale za kolko?

    vic jak 35k bych asi nedaval...
  16. MrChodny

    Aktuálně o všem II.

    Mas novejsi motor nez ostatni a plni ti EURO3, ta zadni lambda opravdu jenom hlida kat, do rizeni smesi se neangazuje. Pokud mas decat, je lepsi ji uplne z vyfuku vyndat, protoze ti nejspis bude porad rozsvecet kontrolku motoru. Udelej si na ni pouzdro a hod si ji k vyfuku.
  17. MrChodny

    TOYO CF1

    skus tady: http://www.saxoclub.net/phpbb2/viewtopic.php?t=6391
  18. MrChodny

    tak v převodovce je díra

    106sťák - za litr z toho vemu staly prevod
  19. nebudou vadit Saxa?
  20. MrChodny

    Diagnostika Lexia

    vlado-.m: musis aktivovat manualne, ne pres internet. Je to volba F3. Pak zadas 2x RRDI - 001 dostanes se na obrazovku, kde jsou vsechny potrebne informace pro vlozeni do keygenu: RRID; cislo verze softu (zadava se jenom PP2000-xx, co je za teckou nezadavej); ID PC a nakonec Server Request. To vsecko opis do keygenu a ten ti vyhodi dlouhy kod, ten si zkopiruj a vloz do PP2000 a je to. Stejny postup je i pro Lexii.
  21. Na DE se da tankovani vyexportovat do csv, co udelat import aby ti, co prechazeji, nemuseli pretukavat rucne?
  22. MrChodny

    alu kola

    ne
  23. MrChodny

    Záslepka, zadní stěrač

    Zatka anteny z feldy, juniora atd. 6U0 817 064 6U0 817 940
    • 7
  24. 106sťák: ta tvoje prevodovka ma dnes cenu zlata, at je skoro v jakemkoliv stavu
  25. MrChodny

    dotaz na kameru

    navic .mts nema s matroskou nic spolecneho. Znamena to \"MPEG Transport Stream\" a je to vymysl Sony+Panasonicu. Prehrat by to mel kazdy Bluray prehravac. Matroska s videem ma koncovku .mkv.
×
×
  • Vytvořit...