vlado-.m: musis aktivovat manualne, ne pres internet. Je to volba F3. Pak zadas 2x RRDI - 001 dostanes se na obrazovku, kde jsou vsechny potrebne informace pro vlozeni do keygenu:
RRID; cislo verze softu (zadava se jenom PP2000-xx, co je za teckou nezadavej); ID PC a nakonec Server Request. To vsecko opis do keygenu a ten ti vyhodi dlouhy kod, ten si zkopiruj a vloz do PP2000 a je to. Stejny postup je i pro Lexii.