smejd... co dodat.
snad jen, ze posilat tam COI nema vyznam, tohle je nezajima (stejne s tim nemuzou nic delat).
a ted vam povim pohadku, deti moje...
bylo nebylo, kolega se rozhodnul kupovat auto ve stari tak 4 roky, nebourane, nejlepe dovoz. po nekolika podobnych prihodach (pravda, pri jeho postave ho nikdo pod krkem nechytal, jednak by musel hodne natahnout ruce a druhak by mohl skoncit ve zdi...) narazil na bazar v praze, kde meli hledane auto.
Prodejce byl ochotny uz po telefonu, nafaxoval veskere dokumenty, rezervaci provedl, prohlidku v servisu domluvil. Kolega si vzal sveho znameho technika, prolezli auto, zjistili ze zadni kotouce a desky jsou nepouzitelny a par dalsich drobnosti, jinak shledali ze je auto v super stavu, zadna znamka havarie, zprasene udrzby atd. Prodejce na sve naklady vsechny spatny dily nechal vymenit.
Pri predavani auta stravil s kolegou jeden den, auto slo znovu na prohlidku, ani uz nevim co vsechno zkouseli... mimo jine brzdy, tlumice, .... pak sli sepsat smlouvu, kolegu posadili do kancelare, prinesli smlouvu, kavu, susenky... neco se mu nelibilo, tak prodejce odesel prepsat smlouvu, prinesl, optal se jestli je dost kafe... takhle ji prepisoval trikrat... a urcite jsem zapomel zminit jeste dalsich X veci.
Ve vysledku odchazel kolega navysost spokojeny (na to jaky je rejpal az neuveritelne), a prodejce zrejme taky nebyl skodnej (preci jen auto bylo drazsi nez ty vraky v bazarech)....
Takze i takove bazary jsou
jen nevim, jestli kdyz sem dam kontakt to nebude ta skryta reklama