Přejít na obsah

Vvitty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 530
  • Registrace

Vše od uživatele Vvitty

  1. Feelly: Kdepak, ja o dalsi dohadovani ohledne vyuzivani fora k nepovolene reklame nestojim. Ale kdyz se podivas, odkud je linkovan ten obrazek... Moje je na nem bohuzel jen ta masina, kolejiste je kamaradu z mistniho klubu. Ja delam jen do tech hnacich vozidel :-) Foto je z vystavy v Zemedelskem muzeu na Letne letos v lete.
  2. Ty masinky jsou H0, krome Brejli vpravo, ktere jsou v TT a byly jen pujcene. A je to jen mala cast sbirky, mam jich mnohem vic - kdo zna moje stranky, tak tam najde mnohem vic. Ja sem odkaz dle mistnich pravidel dat nesmim. Fotka vyse je z vystavy o modelove zeleznici, kam jsem neco pujcoval do vitrinky. Ja s nimi jinak moc nejezdim - neni kde, tak se alespon provetraly a treba udelaly nekomu z navstevniku radost misto odpocinku v krabici. Digitalni nejsou, vzhledem k rychlemu vyvoji v tomto smeru nema cenu investovat do dekoderu ktere lezi v krabicich. Takovych masinek mam jen par, rikam jim \"provozni\" a obcas navstivime nejake to provozni setkani aby se taky projely.
  3. ja se na vystave obcas pochlubim Naposledy na zamku v Mikulove.
  4. To uz je historie, to jsem mel jeste 17\" Musketyry a o 100 tkm mene. Od te doby auto dostalo \"vysokoprofilove\" 16\" a poznalo spoustu hezkych mist v byvalych vojenskych prostorech GTI-6 projede (skoro) vsechno. Smutne je, ze vyrazne vic trpi ve mestech nez v uvozech - naposledy ctvrtek pred srazem a ukradeny dekl od kanalu u nakladoveho nadrazi, z toho bude nova guma. [upravil dne 4.10.12 12:29 od Vvitty]
  5. Jedna pro Vojtu... holt jak vidim Brod, tak neodolam
  6. Bedo, barevnych fleku ve tme na tech fotkach bylo dost, pomerne kvalitne rozmazanych Ale par hezkych se tam taky najde.
  7. Proc mozna na Dzbane, a ne rovnou tady? Predpokladam, ze minimalne presne misto a organizatorsky team je znam. [upravil dne 3.10.12 09:35 od Vvitty]
  8. Jeee, masinky :-) Tam my byli v nedeli, dostali jsme kafe, popovidali a podivali se i kolejisti \"pod sukne\" :-) Par fotek jsme udelali, snad je tenhle tyden nekam dam, ale myslim ze krome jedne fotky 306 pro AKCZ toho moc nebude, nejak jsme si spis uzivali a nefotili.
  9. Take dekuji za mile setkani, potesila me i ucast nekterych clenu, ktere uz jsem dloooouho nevidel :-) Po dlouhe dobe se tak sesly tri GTI-6 ktere zde na klubu byly prvni :-) Potesila i prochazka lesem, odnesli jsme si neco hub a asi 8kg prazdnych lahvi a jineho bordelu co roste v tamnich lesich
  10. Vvitty

    Převod pozemku

    Jojo, smluv je na netu sest pulek... a valna vetsina ma vetsi ci mensi pravni chybky, bohuzel mnohdy se to tyka i smluv co poskytuji realitky. Takze minimalne konzultace s notarem ci pravnikem tak neni od veci... Ale kdo chce kam...
    • 28
  11. Vvitty

    306 GTi-6 r.v. 2000, 120kW

    Kdyz s autem nebudu 10 let jezdit, tak treba dozenes i tu moji S16
  12. pepito: spis se domluv se Scratchem, co je mu milejsi - jestli si je vyzvednout u me, nebo je mit na grilovani
  13. pepito : Nakonec dorazime, tak je klidne do Prahy vezmu, stejne se u me Scratch chtel stavit pro nejake veci. A nebo je dej Radimovi, to je asi celkem jedno.
  14. Marcel: ano, a vlada po zvoleni ministru pozada o duveru, vsimnul sis? Nicmene by podle me bylo vice nez vhodne aby se volili minimalne oba predsedove, tj. jak predseda klubu, tak predseda sdruzeni.
    • 63
  15. Beda: Jo tak to fakt nevim, poslednich par let jsem mel na kazdy sraz neco jineho od PCR a tak mam ponekud bordel v tom kam s cim jedu Ale rekl bych, ze na minule Vysocine co jsem byl... takze na bowlingu. No, treba mi ted neco z meho vozoveho parku ubude [upravil dne 26.9.12 15:31 od Vvitty]
  16. Nemachrujte tu s najezdem :-)
  17. Kdybyste nic nesehnali a spokojili se s Prahou 7...
    • 7
  18. Vvitty

    Práce na pozici autoelektrikář

    http://www.spravnykrok.cz/mapa_stranek/profese/1771-autoelektrikar.html
    • 10
  19. Vvitty

    PROHIBICE

    A to mame 5500 celniku, kteri na podobne podvody nekolik desetileti kaslou a misto toho prudi s vyberem DPH za knizky z Amazonu...
  20. Vvitty

    PROHIBICE

    Saldo, v poradku, ja jen naznacuji ze problem neni v druhu piti, ale spis v osobach co popijeji. Opit se nasrot jde z lecceho, i kdyz z tvrdeho rychleji.
  21. Vvitty

    PROHIBICE

    Na to aby byly poblity chodniky preci neni potreba tvrdej... na to staci spouste lidi pivo a pod...
  22. Vvitty

    PROHIBICE

    jeste ze mam dostatek dobreho piti
  23. 199.250 S motorem problemy nejsou, spis elektrika trosku pozlobila... samozrejme se prubezne menizly bezne \"spotrebni\" veci - rozvody, spojka... AKCZ: nejaka upadla hadicka vpredu, a pak dve ktere si uz nepamatuji. Asi nic vazneho, kdyz to jezdilo (no dobre, se shnilym konektorem do motoru to taky jezdilo, i kdyz Trnkos vzhledem ke stavu konektoru nechapal proc a jak )
    • 29
  24. Vvitty

    Skarta

    Holt setreni neco stoji A bude hur...
    • 17
  25. a z jarne-letniho je skoro podzimni..
    • 26
×
×
  • Vytvořit...