Ty masinky jsou H0, krome Brejli vpravo, ktere jsou v TT a byly jen pujcene. A je to jen mala cast sbirky, mam jich mnohem vic - kdo zna moje stranky, tak tam najde mnohem vic. Ja sem odkaz dle mistnich pravidel dat nesmim.
Fotka vyse je z vystavy o modelove zeleznici, kam jsem neco pujcoval do vitrinky. Ja s nimi jinak moc nejezdim - neni kde, tak se alespon provetraly a treba udelaly nekomu z navstevniku radost misto odpocinku v krabici.
Digitalni nejsou, vzhledem k rychlemu vyvoji v tomto smeru nema cenu investovat do dekoderu ktere lezi v krabicich. Takovych masinek mam jen par, rikam jim \"provozni\" a obcas navstivime nejake to provozni setkani aby se taky projely.