2pata: oni stary auta se vubec blbe prodavaji, jestli je to starej model, tak uz to ma tak 18 let stari, co s takovym autem, kdyz jsou na trhu deset, patnact let stary za \"par\" tisic a kazdej je rad, kdyz se jich zbavi jinak nez na vrakovisti?
no a nalepka GTI ten okruh jeste vyrazne zuzuje na par blaznu... ktery bud maji penize, a tak si koupi neco novejsiho, opet tam neni tak velkej cenovej rozdil, nebo je nemaji a pak za tohle stejne nemuzou zaplatit.....
jinak to GTI jede slusne
[upravil dne 14.11.06 Vvitty]