meli ho pojmenovat Banka, to by se naslo dobrovolniku
to ze stavi knihovnu jsem rikal ja, byla to ironie, a pokud se podivas na tu hromadu kam vyvazeji hlinu, tak uz staci jen oset travou a bude to pomerne presne vystizeny tvar
bohuzel se obavam, ze najit penize na narodni stadion bude vyrazne jednodussi, nez na knihovnu. je to popularnejsi mezi lidem hospodskym... a sparta potrebuje z neceho zatahnout dluhy, ktere jsou na soucasnem stadionu. zvlastni, ve vetsine zapadnich zemi se fotbalove stadiony stavi ZA mestem, aby bylo kde parkovat, pro pripad utkani tam jezdi autobusy z nejake te konecne, a je klid. Jen u nas se holt musi postavit fprostredku mesta.
At ho postavi nekde mezi Sestkou a Ruzyni, muzou tam udelat i zvlastni zastavku metra, kdyz uz tam jednou pujde, fanousci to budou mit blizko letiste a navic si tam muzou kricet do vyrvani hlasivek.
Medvede a to bud rad, ze jsi nevidel jak to tady vypadalo kdyz skoncili nazivo, ze jsi to jenom slysel. Jeste ze bylo 17. listopadu, zasahovka se jen pro jistotu presunula z demonstraci v centru sem na letnou
2BoneDaddy: prijed se nekdy podivat, jak moc maji opilci spolecneho s fotbalem
to ze knihovna mohla byt jeste horsi, neznamena ze musime stavet tu mene horsi
2Buml: ktere heeerecky jsi myslel? Ty z CT1, Novy nebo Primy? Vcera obsadily vsechny tri kanaly
[upravil dne 18.11.07 Vvitty]