Přejít na obsah

Vvitty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 530
  • Registrace

Vše od uživatele Vvitty

  1. se vam divim, ze do takoveho servisu vubec lezete... vzdyt od toho tu je konkurence, ne?
    • 60
  2. Vvitty

    CZ vojenske prostory

    moc hezkle fotky
    • 11
  3. Nevím u který pojišťovny jsi to musel dokládat, ale podle mě jim může být jedno z jakého důvodu chceš ukončit smlouvu. Já jsem to rušil jednou u alianzu a asi dvakrát u český pojišťovny a nikdy jsem jim žádnou smlouvu nedokládal, u alianzu jsem jim akorát řekl, že jsou drahý a u český jsem jim snad nikdy neříkal ani důvod. ted to tak chteji chrani se proti chronickym bouračum kteři meni pojištovny jako sve boty -kvuli tem bonusům , když jsem rušil u CCP napsal jsem jen duvod planovany prodej skrz autobazar , u Kooperatiivy jsem musel doložit kupni smlouvu když jsem prodaval 309 zalezi na tom, jestli rusis smlouvu k vyroci, nebo v prubehu. pokud ji vypovidas k vyroci smlouvy, a stihnes to v terminu, je jim po duvodu kulovy. pokud v prubehu platnosti smlouvy a chces ji zrusit vicemene okamzite, logicky chteji videt duvod.
    • 15
  4. Vvitty

    Couvání

    a pozor na to couvani podle zrcatek, jestli za vama treba neni sloup jako mladik s fabkou dnes vecer... taky vyjizdel z naseho prujezdu pozadu a evidentne si to hlidal jen podle zrcatek, krasne se srovnal pred vyjezdem na silnici... a najednou mu za autem vyrostl kandelabr... ani na troubeni to nezadupnul, tak bude mit novej naraznik a pate dvere
    • 56
  5. no pokud chces vypovedet pojistku k jejimu vyroci, tak typicka lhuta je sest tydnu pred jejim vyrocim a automatickym obnovenim. jinak jak pise petr - pri zmene vlastnika ci vyrazeni z evidence, pote je to mozne okamzite. viz smlouvy...
    • 15
  6. Vvitty

    Povinné ručení na rok 2008

    2Fusion: staci zpusobit nehodu, pri ktere autobus sjede mimo silnici a prevrati se... nebo cisterna s nejakym zajimavym nakladem, jako treba ropne latky. atd.... deset mega je tak akorat na to, abys dokazal poplatit jedno zruseny drahy osobni auto a skodu na zdravi tech, co v nem sedeli....
    • 52
  7. Vvitty

    ČR:SR jak to skončí?

    meli ho pojmenovat Banka, to by se naslo dobrovolniku to ze stavi knihovnu jsem rikal ja, byla to ironie, a pokud se podivas na tu hromadu kam vyvazeji hlinu, tak uz staci jen oset travou a bude to pomerne presne vystizeny tvar bohuzel se obavam, ze najit penize na narodni stadion bude vyrazne jednodussi, nez na knihovnu. je to popularnejsi mezi lidem hospodskym... a sparta potrebuje z neceho zatahnout dluhy, ktere jsou na soucasnem stadionu. zvlastni, ve vetsine zapadnich zemi se fotbalove stadiony stavi ZA mestem, aby bylo kde parkovat, pro pripad utkani tam jezdi autobusy z nejake te konecne, a je klid. Jen u nas se holt musi postavit fprostredku mesta. At ho postavi nekde mezi Sestkou a Ruzyni, muzou tam udelat i zvlastni zastavku metra, kdyz uz tam jednou pujde, fanousci to budou mit blizko letiste a navic si tam muzou kricet do vyrvani hlasivek. Medvede a to bud rad, ze jsi nevidel jak to tady vypadalo kdyz skoncili nazivo, ze jsi to jenom slysel. Jeste ze bylo 17. listopadu, zasahovka se jen pro jistotu presunula z demonstraci v centru sem na letnou 2BoneDaddy: prijed se nekdy podivat, jak moc maji opilci spolecneho s fotbalem to ze knihovna mohla byt jeste horsi, neznamena ze musime stavet tu mene horsi 2Buml: ktere heeerecky jsi myslel? Ty z CT1, Novy nebo Primy? Vcera obsadily vsechny tri kanaly [upravil dne 18.11.07 Vvitty]
    • 25
  8. no a vendulka mi to uz vysvetlila, uzasna hra na hrani po foru
  9. za chvili dorazi vendulka, se urcite prida
  10. no tak ja nevim, ja jsem pocital ze budu hodnotit jestli je to kravina nebo ne, tak uz zacnete hrat jako!
  11. ja to vim kravina
  12. mk:
  13. jasne, vhazujte
  14. Vvitty

    Nové přibližovadlo u NEONů ...

    2marcel: globalni oteplovani dela sve
    • 48
  15. ne, to byl pokus o prvni aut v historii prsi pravda, tu barvu jsem drobet prehlidnul.... ale sestka je univerzalni menic, tak hrajem hrajem
  16. Vvitty

    Nové přibližovadlo u NEONů ...

    teda to je asi jedno z mala novych priblizovadel na klubu namontuj na nej aspon lva 2netopka: no co, workoholik bude rad ze se v praci vyspi, hystericky kocour zezere zdimacku a zigulika a pote pro jistotu emigruje k sousedum, a mimco bude mit spoustu prostoru a pozornosti
    • 48
  17. tak ja davam VI
  18. Vvitty

    Plynovej kotel - vyzná se někdo?

    2fusion: pokud neni vyrazne silnejsi, je to ok, jinak kotel pracuje v dost neuspornem rezimu...
    • 11
  19. 2aka: tramajky nemaji kola foukany, ale odlevany jinak ten dusik v pneuservisu byva mnohde v cene a nejak to neresi...
    • 23
  20. Vvitty

    CZ

    nemusi
  21. no prave, proto je to spodek a nedivte se a hrajte
  22. Správné pády zvládám nejlíp 1. 1. kolem 03. ráno - to padám celou hmotností svých 128 kg sladce přemožen alkoholem vpodstatě kamkoli pozor, nechodit 1.1. kolem 3 rano medvedovi do cesty
  23. a nebio jestli jste hrali na toho meho srdcoveho spodka, tak tu mam jeste rolnickoveho
  24. heeej, ale ja tam daval srdcoveho spodka ! tak jeste jednou, no .
  25. .
×
×
  • Vytvořit...