Tak já po dlouhé době oživím toto téma
U nás v práci zaměstnává lidi agentura Pragma tuším z Olomouce, a ty lidi co jsou pod ní jsou prostě chudáci.
Žádný nárok na dovolenou, nedostanou ani příplatky za soboty, za svátky...
Dokonce jim agentura řekla, že kdyby šli marodit, tak nic nedostanou. Podle mě je to sice blbost, ale i tím že nemají nárok na dovolenou, je jasný, že to odporuje zákoníku práce.
Samozřejmě nikomu se do toho nechce šťourat, a někde něco podávat a udávat, jelikož mají strach, aby nepřišli o místo.