Přejít na obsah

peton

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8
  • Registrace

Vše od uživatele peton

  1. peton

    Zaseknute dvere

    Zajtra sem dám lepšie foto a zvýrazním problematické miesta šípkami. Táto fotka je už 2x sťahovaná a neostrá. Zatiaľ díky chalani. To Milan+. V kovoch sa nevyznám, myslel som, že tá žltá časť vyzerajúca ako otvarák na konzervy je z mosadze. To je tá ulomená časť, len som ju vytiahol do hornej pozície pre odfotenie inak je spojená s tou časťou, kde je úplne vpravo červený "čudlík", z ktorého ide tyčka s ďalším čudlíkom do tapacíru. :-)
  2. peton

    Demontáž čalounění

    Simitom a takýchto parádnych videí viac nie je? Keby som toto videl predvčerom, tak som sa nemusel toľko trápiť. :-)
    • 10
  3. peton

    Zaseknute dvere

    Ahojte. Prosím, nájde niekto doma nevyužitý tento diel? Alebo má možnosť niekde na vrakáči zohnať. Za rozumný peniaz určite kúpim. Ďakujem. Jedná sa o zámok ľavých zadných el. dverí. Všetko bolo fajn a zrazu neviem otvoriť kľučkou zadné dvere. Po zhodení tapacíru som objavil vypadnutú malú pružinku, lenže tú som nevedel kde dať, tak som zhodil tapacír na druhej strane a nakoniec som pri porovnávaní zistil, že je to takto ulomené. Myslel som, že bude stačiť vymeniť len ten mosadzný diel, ale pochopil som, že "tudy cesta nevede" a bude to zaujímavá robotička. Opravoval to už niekto?
  4. peton

    oprava ruční brzda

    To nastavenie platí aj pre Lanciu Phedru? Keď som si to preložil, tak mám otázku, čo má spoločné odvzdušnenie s ručnou brzdou? Aký vplyv má spustený motor? Nastavoval to už niekto podľa tohto návodu? Ďakujem za rady.
  5. peton

    Výměna sedáku řidiče

    Ak je presne taký ako má Zodiak (béžová alcantara) a je k dispozícii a s funkčným vyhrievaním pošli prosím foto s cenou. Ďakujem. Ja mám ten problém, že aj keď tu v meste máme veľa šikovných autočalúnikov, každý jeden sa dištancuje od opravy, pretože poťah je zalisovaný do molitanu. Mnoho roboty za malý peniaz. A aj keď som ponúkol, že zaplatím viac, nechcú to robiť. Z toho dôvodu už vyše roka hľadám spolujazdcovu sedačku (v elektrike a béžovej alcantare). Kým na zadné sedačky je ponúk habadej, ponuku na predné (vodič, spolujazdec) som za celý ten rok sledovania na českých, slovenských a poľských portáloch nenašiel. Ak by ste niekto mal v ponuke v dobrom a funkčnom stave, hlásim sa. Apropo, neviem či niekoho napadlo, asi je to aj blbosť, ale bolo by možné vymeniť tieto sedačky za nejaké iné z iného typu vozidla?
  6. peton

    převodový olej (návod_foto)

    A má niekto foto kde prevodový olej vypustím? Robí sa aj nejaký preplach? V návode som našiel množstvá oleja pre ten ktorý typ motora, avšak ja mám typ motora 4HW, s výkonom 94 kW, 2,2 JTD a ten v návode nie je uvedený. Pričom som si všimol, že pri 2,2 JTD (viď obr. 2) nie je uvedené množstvo prevod. oleja. Čo to znamená? Pri týchto typoch sa prevodový olej doživotne nemení? Vzťahuje sa to aj na moju Phedru? Zrejme sa musím v návode riadiť výkonom a nie objemom, že? A tým pádom keď vezmem do úvahy návod, tak pri 94 kW potrebujem 1,9 l prevodového oleja. Myslím si to správne? Ďakujem za odpovede i rady. Phedra obr. 1.pdf Phedra obr. 2.pdf
    • 35
  7. peton

    Osvětlení panelu klimatizace

    Pár foto ako si poradiť.
  8. Tiež mi to robí a keďže nejde do núdzového režimu, ako som tu kdesi čítal, tak som aj na základe potvrdenej dia objednal spínač brzdových svetiel (obidva). Uvidím čo bude po výmene.
    • 52
×
×
  • Vytvořit...